Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ау брате какав хаос.
    Одеш на баскет да се истрчиш, изиграш и...
    Ово, што је најгоре, може да те убије у појам скроз.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Каква доминација...

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Idemo ljudi svi veceras na ludilo Marakane, da podrzimo nase najbolje klubove na putu ka Evropi kao pre neko vece u Humskoj. Ako ne budu dobri onda ce vodje navijaca - alijas sljam i gola bitanga da im skidaju kapitenske trake i drze konferencije za stampu umesto trenera. Ziveo srpski fudbal i sport. Dok je Covica i DulA Vujosevica rezultata ce uvek biti, a i kulture.

        Btw., prica se da ce Sveti Antonije uzeti titulu u predstojecoj sezoni. Stariji su za godinu dana, pogotovo Parker, Djinobili i Dankan, uigraniji, a cujem i da je Leonard vezbao da pogadja bacanja kao i Dankan zicere.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Nece veceras nikakav vodja navijaca da skida igracima bilo sta, niti da drzi konferencije za medije.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Sto bi rekli u Kosovskom boju:

            'Veceras cu na Kosovu ubiti Murata!'
            Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Nece veceras nikakav vodja navijaca da skida igracima bilo sta, niti da drzi konferencije za medije.
              Iskreno se nadam. Nadam se i da cete napuniti Marakanu do poslednjeg mesta i poslati ove jadnike kuci sa 2-0. I kladio sam se na vas.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Nasi ne skidaju trake, nasi lupaju samare i dizu kola u vazduh. Lepo kaze Vlada Mauzer: "Oni uvek kaskaju za nama, sve sto smo mi radili oni su radili iza nas!"
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Stros-Kan dolazi sa 15 eksperata, i sve su zene.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Okruzen sam ludacima, mada je sve to normalno kod nas.

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Okruzen sam ludacima, mada je sve to normalno kod nas.
                      Ja sam plakao dok sam ovo čitao, mada znam par priča sličnih i iz okruženja

                      nego, iako ne igram dotu, jednostavno sam morao da oplačem ovaj klip



                      GIFF ME MANA STEWPEED KOTOL !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment




                      • Sudeikis je kralj.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • @Mladen

                          Smeso ovako, ali kad ti padnu ovi retardi, onda bas i ne bude smesno xD Izlomio sam i slusalice i mikrofon zbog takvih rusa. Poceo sam da ih mrzim otkad igram dotu

                          СУКА
                          Last edited by colke995; 10-08-13, 15:12.
                          sigpic

                          Comment


                          • @apa

                            How many countries are in this country?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Kaže mi ortak, pa srećom tamo možeš da u opcijama namestiš da se ne padaš sa na primer igračima iz istočne Evrope, inače ti ne gine nervoza. Mada, u svakoj igrici se muči muka sa tim zemljama. Primer, u World of Tanks, kad mi krene partija i kad vidim na četu "kto PL?". "zdarec" itd... znam da mi je ono odmah, GG
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Kaže mi ortak, pa srećom tamo možeš da u opcijama namestiš da se ne padaš sa na primer igračima iz istočne Evrope, inače ti ne gine nervoza. Mada, u svakoj igrici se muči muka sa tim zemljama. Primer, u World of Tanks, kad mi krene partija i kad vidim na četu "kto PL?". "zdarec" itd... znam da mi je ono odmah, GG
                                Mozes, zato su i napravljeni odvojeni serveri i meni je uvek samo ukljucen Europe west, ali dzabe, cesto se desava, pogotovo u jutarnjim casovima da ti od 10 igraca zapadnu 7,8 Rusa A sto je najjaca stvar, ajde da lik pceo da igra pa ne zna, nije frka, ali oni imaju preko 1000 sati a ne znaju ni osnove
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X