Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokusavao je i onaj njegov sin nesto, ali ne vredi, nema on tu harizmu starog Alvira.
    Jbg, i Ziva je vodio svog u Vijetnam, pa je video da nema vajda o toga.

    Mirko sad vozi malog kao stalnog clana ekipe. Porodicni business. Samo u Srbiji.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Stariji je voditelj, mladji je snimatelj i producent ako se ne varam. Fak jea.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • a posle napadaju onog dekana sto je zaposlio snaju i svekrvu.
        nama je nepotizam u krvi. za drugo ni ne znamo.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Pardon, sada sam procitao, stariji je ,,novinar-saradnik``
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Sta uraditi kada se taman zaigrate na menadzeru, pocnete da nizete pobede, dovodite strasne igrace i onda u sred save-a struja nestane na nanosekund i sve ode u kurac. Udaviti se? Prosvirati sebi mozak? Secenje vena? Pitam cisto da znam proceduru.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ау брате мој напаћени, знам тај осећај..
              Шта да ти кажем, да ти буде боље..

              Comment


              • Ja sam zbog toga batalio. Nema poente više kad te tako nešto ubije u pojam. Nisam imao živaca da idem sve od početka.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Sta uraditi kada se taman zaigrate na menadzeru, pocnete da nizete pobede, dovodite strasne igrace i onda u sred save-a struja nestane na nanosekund i sve ode u kurac. Udaviti se? Prosvirati sebi mozak? Secenje vena? Pitam cisto da znam proceduru.
                  I meni se desilo nesto slicno jednom. Od tad udaram save posle bilo kakvog bitnog dogadjaja. Pocni to da praktikujes kad te prodje bes za jedno mesec-dva pa ga opet ukljucis.

                  Comment


                  • Pa save-ujem ja posle svake utakmice skoro, problem je sto ne mozes da load-ujes kad se tako pojebe. Naopako, dobijem St Etienne u LE, ostavim ga da sacuva dok pisam i kako sam usao u kupatilo bukvalno nestaje na nanosekund i vraca se, sve mi je bilo jasno...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Naravoucenije: Ne treba pisati dok se menadzer sejvuje...

                      Comment


                      • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                        Naravoucenije: Ne treba pisati dok se menadzer sejvuje...


                        A jbg, da nestane struja u toku save procesa, bas treba da si maler. Jos kad se Murphy pobrine da se to desi posle nekog dobrog rezultata, zesci smor. Znas kako kazu, vreme leci sve.

                        Comment


                        • Ja imam sugavi ADSL koji je u zadnjih mesec dana poceo da mi nestaje u odredjenim periodima po 20 puta na nekoliko minuta. 2 partije dote mi otisle u djavola zadnja 3 dana zbog nesposobnih idiota iz telekoma.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prethodnih meseci sam radio case consalting, koji je bio vezan za pracenje TV-a u nasem regionu u odnosu na ostatak Evrope, pa evo nekih crtica, ukoliko nekog zanima.

                            GLEDANOST TV SADRZAJA U EVROPI:

                            ZABAVNI PROGRAM:
                            sou-programi (33%), rijaliti programi (31%), zabavne emisije (31%),...
                            Italija, Velika Britanija, Holandija, Belgija, Svedska, Finska, Slovenija, Madjarska, Rumunija

                            IGRANI PROGRAM:
                            serije (63%), filmovi (13%), crtani (5%),...
                            Turska, Bugarska, Grcka, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Poljska

                            INFORMATIVNI PROGRAM:
                            vesti (61%), info-magazini (16%), politicke emisije (15%), dokumentarci (7%), religijske emisije (2%),...
                            Rusija, Svajcarska, Austrija, Ceska, Slovacka

                            SPORTSKI PROGRAM:
                            fudbal (51%), automoto-sport (13%), tenis (10%), biciklizam (7%), rukomet (5%), kosarka (5%),...
                            Nemacka, Francuska, Spanija, Portugal, Norveska, Danska, Ukrajna, Litvanija, Bosna i Hercegovina

                            SRBIJA: U prvoj polovini 2013. godine primetan je ogroman pad pracenja informativnog programa, takodje je prisutan i pad gledanosti sportskih prenosa, dok neverovatan skok beleze programi igrano-zabavnog karaktera.

                            Dakle, U Srbiji su na prvom mestu igrani, zatim zabavni, pa tek na trecem mestu sportski program.

                            BOSNA I HERCEGOVINA: Za razliku od okruzenja, u Bosni su stvari dosta drugacije. Sport je na prvom mestu po gledanosti, mada je margina u odnosu na igrani program svega par procenata. Naravno, prednjaci fudbal.

                            CRNA GORA: Preslikana slika Srbije u pogledu pracenja odredjenih programskih sadrzaja. Mada ono sto svakako iznenadjuje je cinjenica da su u toj drzavi gledaniji programi i sadrzaji iz Srbije, nego oni iz njihove zemlje. Sto je svakako mozda i jedinstven slucaj u citavoj Evropi.

                            OSTATAK EX-YU REGIONA: U Sloveniji vec trecu godinu zaredom najvecu gledanost belezi zabavni program, uglavnom takmicarskog karaktera. U Hrvatskoj su najgledanije serije orijentalne i domace produkcije, zatim zabavne emisije, dok je sport i kod njih tek na trecem mestu.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Neprevazidjeni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X