Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Situacija od pre nekih 2h. Gledam film na kompu i cujem zenski krik ispred zgrade kao iz horor filma: "UPOMOC KOMSIJA, UPOMOC!" 2 minuta kasnije stize specijalna jedinica, rastrkase se na sve strane. Neki nadrogirani klinac, jebeno '97 godiste cekao u ulazu u zgradu izgleda prvu zrtvu, klepnuo jednu zenu metalnom sipkom po glavi i ukrao joj ogrlicu. Nahvatali ga uskoro saobracajci negde. Dolazise i inspektori posle, a trenutno je kao neka scena iz CSI serija, valjda forenzicari dosli, ili sta god, u belim mantilima, obezbedjuju dokaze i to. Valjda je i ukrao neka kola pre toga klinac. Mozda 1h pre toga mi dosla keva kuci inace.. a ja i dalje pokusavam da shvatim da je to uradio neko ko je 2007. imao 10 godina. Strasno. Inace, onaj krik mi je bas bio uznemiravajuci.. jadna zena :/

    Ne znam kakav je zakon kod nas, jel ce on da odgovara za ovo kao maloletno lice? U principu mu nece moci nista ili sta?

    Comment


    • Ne znam kakav je zakon, ali bi ja takve slao na visedecenijsku robiju jer kad je neko sposoban u tim godinama da pravi sranja, onda ne zasluzuje slobodu.

      Comment


      • Па казнено поправни дом ваљда до 18-те године, па онда затвор..
        Све зависи ко су му родитељи.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ne znam kakav je zakon, ali bi ja takve slao na visedecenijsku robiju jer kad je neko sposoban u tim godinama da pravi sranja, onda ne zasluzuje slobodu.
          Bas malopre sam pricao to.. sto se mene tice, taj ne treba nikad vise da vidi svetlost dana. Ne moze niko da me ubedi da ce od njega ikad postati covek. Moze samo jos mnogo gori da postane.. Samo daleko od toga da ce se bilo sta slicno desiti

          Comment


          • Je li ziva zena?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Je li ziva zena?
              Jeste, ali koliko znam proveravaju je na neurologiji, verovatno ima neko ostecenje.. pisace se sigurno sutra o tome

              Comment


              • Ovo ljeto u moj grad puno lopova, provjeravaju svaku kucu. Ko da im je sezona.
                Prije dvije nedelje su i meni upali, 4h je bilo. Popeo mi se lik na terasu, a ja budan bio. Cujem nesto suska, al mi muka bilo da provjeravam sta je. I vidjeh liku odraz na prozor, sto prije ustadoh iz kreveta, a kako mi je krevet star i cuju se federi kad ustanem, vjerovatno je i on cuo i bacio se sa 4m visine i odleprsao ko spajdermen. Da sam bio brzi sekundu otvorio bi mu glavu sa bakljom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ovo ljeto u moj grad puno lopova, provjeravaju svaku kucu. Ko da im je sezona.
                  Prije dvije nedelje su i meni upali, 4h je bilo. Popeo mi se lik na terasu, a ja budan bio. Cujem nesto suska, al mi muka bilo da provjeravam sta je. I vidjeh liku odraz na prozor, sto prije ustadoh iz kreveta, a kako mi je krevet star i cuju se federi kad ustanem, vjerovatno je i on cuo i bacio se sa 4m visine i odleprsao ko spajdermen. Da sam bio brzi sekundu otvorio bi mu glavu sa bakljom.
                  И код мене на селу иста ситуација са лоповима.
                  Само се не пењу на терасе, ови краду аутомобиле, моторе. Професионалци.
                  Мене још нису посетили, зато ја не спавам...чекам, само чекам.

                  Comment


                  • I ja sam juce vidio da su nam obili auto i uzeli akumulator. Obili golfa cvaju zbog akumulatora kojeg nece moci prodati za vise od 20 kermi. Jednog dana ce samo osvanuti karoserija na panjevima, bez tockova. A ne cudi sto kradu jer je grad osvjetljen kao Mordor. Stalno se nesto stedi. Kisa pada mjesec-mjesec i po dana bez prestanka - kasnije redukcije vode, stedi se. Rasvjeta iz godine u godinu sve jadnija, stedi se. A grad je medju 5 najgorih u Ex-Yu po svim parametrima, sigurno. To je Bej Ha, drzava tri naroda, dva entiteta i cetiri picke materine.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • ovo jos nisam cuo



                      http://www.danas.rs/danasrs/hronika/...news_id=265247

                      Comment


                      • Kod mene se od znaka STOP prave ubedljivo najbolje lopate za sneg.
                        Imas citav profil i ledja vec uradjena, samo ti treba drska, i vozi.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          И код мене на селу иста ситуација са лоповима.
                          Само се не пењу на терасе, ови краду аутомобиле, моторе. Професионалци.
                          Мене још нису посетили, зато ја не спавам...чекам, само чекам.
                          pa vidim ja ti po čitavu noć na forumu, sada znam razlog....

                          Comment


                          • znam za sneg sam i vidjao , a pise i u ovom clanku.
                            izbacice danas na sajtu kompletan tekst, u toku dana. kad nisam umr'o.

                            kaze covek (da sve bude kao u nekom domanovicevom tekstu- intervjuisu profu sa saobracajnog fakulteta) da su pokusali kao da uzmu plastikanere neke za znakove, ali jos je porastao broj kradja.
                            upravo su one zgodnije za sneg.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Ne znam kakav je zakon kod nas, jel ce on da odgovara za ovo kao maloletno lice? U principu mu nece moci nista ili sta?
                              Lice koje nije navrsilo 16 godina, smatra se mladjim maloljetnikom; lice koje je navrsilo 16 godina je stariji maloljetnik, do sticanja punoljetstva. Prema mladjim maloljetnicima, koja su izvrsila protivpravna djela, oznacena kao krivicna, ne mogu se primijeniti krivicne sankcije, vec SAMO vaspitne. To znaci da ce najvjerovatnije biti upucen u popravni dom. U popravnom domu lice moze ostati najmanje 1, a najvise 4 godine.
                              Last edited by Emil_LBJ; 01-08-13, 01:05.

                              Comment


                              • Шта раде Амери...

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X