Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://insider.espn.go.com/nba/playe...87/dwyane-wade


    PER 24.04
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • ортак игра баскет у шпанији, и упознао тамо касуна, причали ту нешто о нба-у, ово-оно, и питао га ортак ко је био најјачи центар тада, с ким му је било најтеже да игра и то. и овај му каже, "двајт... могао је ладно да унесе у кош и мене и шека заједно, без по муке, али је глуп као три курца." каже, није упознао ограниченијег човека. :d

      ништа што ми нисмо знали, али ето, информација и из прве руке. :d
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Nije tacno, nego placa pare Hollindzeru. Jedino njemu ne rade po formuli.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          3× NBA Defensive Player of the Year (2009–2011)
          5× NBA rebounding leader (2008–2010, 2012–2013)
          2× NBA blocks leader (2009–2010)
          5× All-NBA First Team (2008–2012)
          4× NBA All-Defensive First Team (2009–2012)

          Ne mogu da sporim njegove rezultate, ali vecina toga je generisana
          fizickim predispozicijama. Same thing as LeBron, mada ovaj drugi i ima
          malo mozga. Jednostavno, takvi igraci su kod mene uvek stepenicu nize.
          On se uvredio kad mu je novinar rekao da je zavrsio kao 14. u glasanju za najboljeg odbrambenog igraca. Uvredio se zato sto je to njegovo sve. On zna da su svi van njegove lige sto se odbrane tice kada je 100% spreman. Kazem ti, ne volim ni ja igrace koji svoju igru baziraju na fizikalijama, ali ga razumem kako se oseca i sta pokusava da kaze.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Niki Minaz, back alley kurava parce pice po orgazmu.
            Brate da li je moguce da ti telefon zvoni u stihovima "Maslacak sam vetar me nosi"? Sta se to desilo sa tobom otkad je Leva izvrsio malu nuzdu po tvojoj malenkosti? :/
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Brate da li je moguce da ti telefon zvoni u stihovima "Maslacak sam vetar me nosi"? Sta se to desilo sa tobom otkad je Leva izvrsio malu nuzdu po tvojoj malenkosti? :/
              Je l da da slusas u ovom trenutku Niki Minaz, zvanu, dajem cku za maslinku?

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Je l da da slusas u ovom trenutku Niki Minaz, zvanu, dajem cku za maslinku?
                Kako ne brate.

                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Kako ne brate.

                  Report sam ti udario

                  Comment


                  • Licis malo na Renato Henca.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Licis malo na Renato Henca.
                      http://www.expressmag.ba/thumb.php?s...650&h=400&zc=1

                      Renato, Tose i ja, dosta licimo. Samo imaju manji nos od mene :/

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        On se uvredio kad mu je novinar rekao da je zavrsio kao 14. u glasanju za najboljeg odbrambenog igraca. Uvredio se zato sto je to njegovo sve. On zna da su svi van njegove lige sto se odbrane tice kada je 100% spreman. Kazem ti, ne volim ni ja igrace koji svoju igru baziraju na fizikalijama, ali ga razumem kako se oseca i sta pokusava da kaze.
                        Kapiram ja to, ali je po meni neumesno na taj nacin komentarisati
                        izbor igraca, pa sve da je i JJ Redick dobio nagradu. Znas, kad si
                        u svemu tome poput njega, onda se moras izdignuti iznad situacije,
                        a ne hraniti sopstvenu sujetu.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Hahahahahahahhaha, isti si Renato Henc bre, isti. Jedina razlika je sto ti cupas obrve ko Brajkula.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Hahahahahahahhaha, isti si Renato Henc bre, isti. Jedina razlika je sto ti cupas obrve ko Brajkula.
                            Nisam nikad iscupao nikakvu dlaku. Sem s ledja, ipak je dosta gadno, moras priznati. Obrve ne cupam, nisam ja Dusko

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Hahahahahahahhaha, isti si Renato Henc bre, isti. Jedina razlika je sto ti cupas obrve ko Brajkula.
                              Ај кад ме већ помињеш, да те питам какав нам је оно фудбал вечерас Бенфика приредила ? Ванвасионска представа, мислим да би се попишали по Милану, онако лако.
                              Last edited by Brajkula; 26-04-13, 00:56.

                              Comment


                              • Ko jos prati kup uefa. Najgore takmicenje ikad. Sluzi samo da se ispadne da bi igrao bolje u prvenstvu.

                                Comment

                                Working...
                                X