Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    I Thabo i Ibaka su daleko od kompletnih igraca. Imaju srece da
    igraju sa dva ponajbolja igraca danasnjice inace bi bili kurton.
    To stoji, ali ako se pogledaju prethodne sezone, msm da obojica dosta napreduju.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Postoji jedna nesvesna zabluda i opcinjenost igracima koji su ofanzivno limitirani kako su iskljucivo oni najdefanzivci na svojim pozicija (nikakve veze nema s tobom chofy, pricam generalno, cak se i slazem da je Thabo sjajan defanzivac). Toliko je kompletnih igraca na obe strane terena, ali se njima ne pridaju tolike zasluge jer je ipak napad ono sto 95% ljudi lakse "pamti" i registruje i po tome prepoznaje igrace.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        To stoji, ali ako se pogledaju prethodne sezone, msm da obojica dosta napreduju.
        Pa kad su po ceo dan sa Russ-om.

        Ja bi bio superstar da sam na njihovom mestu.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Ma dobro, daleko sam ja od eksperta za basket, mada dost pratim.. Nego, jel se zna onaj defanzivni tim godine, ili kad vec to objavljuju?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Dvajt bolje da cuti nego da govori sta je smejurija.

            On je smejurija sam po sebi.
            Nemoj samo da zanemaris cinjenicu da je nateran da se vrati 4 meseca pre nego sto je bilo predvidjeno da se vrati posle operacije ledja.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Nemoj samo da zanemaris cinjenicu da je nateran da se vrati 4 meseca pre nego sto je bilo predvidjeno da se vrati posle operacije ledja.
              Nisam mislio samo na period u Lakersima. Mada ima i tu da se kaze po koja,
              jednostavno ga ne varim kao igraca. Osim fizickih predispozicija, i po koje
              nabubane lekcije tesko ces od njega videti bilo sta drugo, da ne pricam o
              inovacijama. Duncan izmislio poziciju za njega. Ne samo on.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Nisam mislio samo na period u Lakersima. Mada ima i tu da se kaze po koja,
                jednostavno ga ne varim kao igraca. Osim fizickih predispozicija, i po koje
                nabubane lekcije tesko ces od njega videti bilo sta drugo, da ne pricam o
                inovacijama. Duncan izmislio poziciju za njega. Ne samo on.
                Samo ne treba da bude prvi igrac fransize, to je sve. Drugi je najbolji koji postoji, iako mentalno oboleo.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Samo ne treba da bude prvi igrac fransize, to je sve.
                  Jos samo da mu to neko objasni.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Originally posted by apacrow View Post
                    Nisam mislio samo na period u Lakersima. Mada ima i tu da se kaze po koja,
                    jednostavno ga ne varim kao igraca. Osim fizickih predispozicija, i po koje
                    nabubane lekcije tesko ces od njega videti bilo sta drugo, da ne pricam o
                    inovacijama. Duncan izmislio poziciju za njega. Ne samo on.
                    Ne volim ga ni ja, ali on je 30. oktobra bio 65% spreman i kao takav je mozda ne bolji, ali jednako dobar odbrambeni igrac kao mladji Gasol. Nije se on smejao Timmy-u, nego mladjem Gasol-u, zato ga i opravdavam.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Dvojka i minus Karajlicu. Neces da prepises :/
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Dvojka i minus Karajlicu. Neces da prepises :/
                        Kad se prepisuje, uzme se vrlo retko. Bolje da uzme jedan, nego nijedan. Maslinko

                        Comment


                        • 3× NBA Defensive Player of the Year (2009–2011)
                          5× NBA rebounding leader (2008–2010, 2012–2013)
                          2× NBA blocks leader (2009–2010)
                          5× All-NBA First Team (2008–2012)
                          4× NBA All-Defensive First Team (2009–2012)

                          Ne mogu da sporim njegove rezultate, ali vecina toga je generisana
                          fizickim predispozicijama. Same thing as LeBron, mada ovaj drugi i ima
                          malo mozga. Jednostavno, takvi igraci su kod mene uvek stepenicu nize.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            3× NBA Defensive Player of the Year (2009–2011)
                            5× NBA rebounding leader (2008–2010, 2012–2013)
                            2× NBA blocks leader (2009–2010)
                            5× All-NBA First Team (2008–2012)
                            4× NBA All-Defensive First Team (2009–2012)

                            Ne mogu da sporim njegove rezultate, ali vecina toga je generisana
                            fizickim predispozicijama. Same thing as LeBron, mada ovaj drugi i ima
                            malo mozga. Jednostavno, takvi igraci su kod mene uvek stepenicu nize.
                            Mnogo mozga*

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Kad se prepisuje, uzme se vrlo retko. Bolje da uzme jedan, nego nijedan. Maslinko
                              Kakve su ti to "madjija-baksuz-ukleto" doskocice? Prepises i uzmemo lovu ko ljudi. Udaram 50 na nas u subotu, samo ne znam da li cisto na nas ili opet u kombiju sa minusom. Osilio sam se strahovito. A ti, doktor Nele Karajlic, Djordje Balasevic i Dejan Cukic mozete da mi navucete kozuru, spakujem vam ga u usnu duplju bestidnici. STAZAMA TUGE IDES U MANASTIR !
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Kakve su ti to "madjija-baksuz-ukleto" doskocice? Prepises i uzmemo lovu ko ljudi. Udaram 50 na nas u subotu, samo ne znam da li cisto na nas ili opet u kombiju sa minusom. Osilio sam se strahovito. A ti, doktor Nele Karajlic, Djordje Balasevic i Dejan Cukic mozete da mi navucete kozuru, spakujem vam ga u usnu duplju bestidnici. STAZAMA TUGE IDES U MANASTIR !
                                Niki Minaz, back alley kurava parce pice po orgazmu.

                                Comment

                                Working...
                                X