Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nisu, ali su manje od 550e

    Za danasnje zahteve ispunju sve uslove, e sad, sve zavisi od buducih igrica. S obzirom da ce Pes 14 na novi engine, verovatno ce biti dosta zahtevnija od dosadasnjih verzija, ali ajde da vidimo
    sigpic

    Comment


    • Uzima vise virtuelne memorije NBA. Zavisi koliko ti je zauzeto..

      @colke

      Kada neko kaze gamerska konfiguracija, obicno se misli da hoce na duze vreme, a s obzirom da novi engine mogu klokovani I5 procesori da pokrecu na medium-high, ovo dole navedeno nema sanse. Kada se kupuje racunar, obicno se kupuje za dve-tri godine, ne samo za igranje vec i uopsteno koristenje. S obzirom da ce verovatno koristiti i za druge stvari, ne samo igre, treba mu dosta memorije.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja imam svoj laptop sest godina i njime se ponosim.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ja imam svoj laptop sest godina i njime se ponosim.
          Znaci 300 godina.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Samo pregazio operativni sa sedmicom i promenio ekran koji se razbio. Obozavam ga
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ja imam svoj laptop sest godina i njime se ponosim.
              Dinosauruse ne zelim da pominjem Sone, mislio sam da je ovo ozbiljna diskusija.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • @colke

                Koliko je ovo u eurima otprilike ova dva sto si stavio.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Dinosauruse ne zelim da pominjem Sone, mislio sam da je ovo ozbiljna diskusija.
                  Moj je muzejski primerak, Toshiba stara
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Toshiba stara
                    Toshiba k'o ludo.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ovaj u winwin-u je oko 370, a ovaj u PC-u je oko 340. S tim sto ako narucis ovaj prvi preko neta dobijes popust od 4200din sto ti je negde 30e pa ti i on dodje 340e, uz njega jos dobijas PES 13 original i 2 dzojstika. Nemoj da mi verujes, ali mislim da oni vrse isporuku i po zemljama iz okoline, morao bi da pozoves i pitas.
                      Last edited by colke995; 11-01-13, 13:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Toshiba k'o ludo.
                        Toshibasaurus.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • http://www.pik.ba/artikal/5172868/am...z-gamer-gen-3/
                          http://www.pik.ba/artikal/5173111/in...b-gamer-gen-3/

                          Sta mislite na ova dva.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Pokrali bi ga za postarinu. Odes lepo u Srbiju uzmes kao strani drzavljanin(ponesi pasos), na granici trazis da ti overe povrat pdv-a i docice te racunar jos jeftinije. Dobijes oko 8000 nazad..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Pokrali bi ga za postarinu. Odes lepo u Srbiju uzmes kao strani drzavljanin(ponesi pasos), na granici trazis da ti overe povrat pdv-a i docice te racunar jos jeftinije. Dobijes oko 8000 nazad..
                              Nije coveku do toga da se jebe zbog kompa. Sto bi ga pokrali ? Jos ako je iz BL moze i bez postarine.
                              I ne bi dobio 80 evra jer je komp oko 300, dobio si ti jer si uzeo od 750.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Nije coveku do toga da se jebe zbog kompa. Sto bi ga pokrali ? Jos ako je iz BL moze i bez postarine.
                                Pa ne, ovo ako ce u Srbiji da kupuje, na to sam mislio.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X