Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crna Zmija View Post
    Hoces, kad upises moras.
    Си луд бре? Је л' си био некад лењ у животу?

    Углавном, видећу још, хвала вам свима на одговорима, помогли су колико-толико.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Зато упишеш права, набубаш закон од корице до корице, при том покупиш неку лепу латинску изреку или можда неку нашу, убациш у говор, изгледаш паметније...ма милина, знаш ли како је до јаја студирати права, фул. Да појасним ако изузмемо велику количину колегиница које ћеш упознати милом или силом, остало је сивило...а да ли ће посла бити, ту само ставиш упитник и чекаш.

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Си луд бре? Је л' си био некад лењ у животу?

        Углавном, видећу још, хвала вам свима на одговорима, помогли су колико-толико.
        Auuuuuu
        Tu mi ne mozes biti konkurencija, nazalost.
        Pronaci ces nekakvu motivaciju, ne brini. Naravno, neces ti sad upisati MATF ili ETF, ali mozes nesto izgurati bolje od turisticke.

        Slazem se sa Brajkulom.
        Last edited by Black Mamba 24; 10-04-13, 18:24.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          42.
          @Вејд, ја немам други избор јер ЗНАМ да нећу друго ништа учити сигурно. Боље и шта него ништа.
          Veruj mi, ako te mrzi da ucis, bices lenj da ucis i ono sto volis, a obicno to sto volis i sto mislis da ces da ucis ne vidis ni 5% od toga na faxu, ili visoj u ovom slucaju.

          Comment


          • Ako se odlucis za privatni faks, prvo zavrsi visu poslovnu, a onda upisi 4. stepen na Megableji ili Singiju, a sa 3 soma ustekanih evra odes na Kubu i metar dana jebes debeloguze Kubanke. Nema na cemu.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Od mene tesko da postoji veca lenstina, ali zato kad mora, onda mora. Ja i kad znam da moram da ucim, ne radim to dok ne dodje bas, bas ono zadnje. Redjam 6-7 i boli me tukson, dok mi cimer na pravu uci po 8 sati dnevno i pada ispite.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ili jednostavno da te kenja kao mene. Sta ti kazes na to mekika

                Comment


                • Usercina poput tebe se radja jednom godisnje, eventualno dvaput kad je prestupna dina.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Od mene tesko da postoji veca lenstina, ali zato kad mora, onda mora. Ja i kad znam da moram da ucim, ne radim to dok ne dodje bas, bas ono zadnje. Redjam 6-7 i boli me tukson, dok mi cimer na pravu uci po 8 sati dnevno i pada ispite.
                    То се мени десило сад у понедељак

                    Comment


                    • Sreca plus lenjost dobitna kombinacija <3
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Usercina poput tebe se radja jednom godisnje, eventualno dvaput kad je prestupna dina.
                        Isto i baksuz kao ti, balans.

                        Comment


                        • btw mnogo zalim sto nisam upisao neku lingvistiku, istoriju umetnosti ili sumarstvo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Ako se odlucis za privatni faks, prvo zavrsi visu poslovnu, a onda upisi 4. stepen na Megableji ili Singiju, a sa 3 soma ustekanih evra odes na Kubu i metar dana jebes debeloguze Kubanke. Nema na cemu.
                            Pazi kad ima istine, ali to važi i u obratnom smeru. Tipa ja sam Poslovna ekonomija na Singidunumu, Niš. Ne znam da li sam se cimao oko nekog predmeta, uglavnom možda matiš i upravljačko računovodstvo ali nikakav bauk. Planiram da nakon 4. godine lagano upišem na državnom Master, jer ovaj ovde u Nišu je po sistemu "Master za 200.000 dinara". 5 predmeta, pišeš neke seminarske, dogovoriš se sa profom da ispredaješ neko gradivo i ostane ti 20-30 pitanja za ispit. I onda KAD položiš ispit uplatiš 4000 dinara, znači ne pre ispita, nego kad položiš, opet po sitemu "izvolte - hvala lepo". I na kraju ću ja ispasti najpametniji što se 4 godina nisam toliko potrisao za razliku od drugih studenata sa državnog fakutleta, ali to je nešto što je država omogućila.

                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Uki upisi sta god hoces. U Srbiji ces naci posao samo preko veze.
                            +1 I svako da će naći posao kad završi pravo - ekonomija - geografija - istorija, zbog nekog perfektnog znanja i poznavanja tih nauka živi u velikoj laži. I da naravno, članska kartica stranke iz vladajuće koalicije je poželjna, baš kao i onda članska karta SKJ za rukovodeće mesto, inače fakultet vam nije značio ništa.

                            @Uki

                            Ako si sam svestan sada da ćeš teško moći da živiš od tog posla, ne upisuj. Lepo ti je i Mamba rekao da ćeš hteo - ne hteo učiti sve, čak i ono što te ne zanima. Moraćeš. Na kraju, imaš dole blizu mene, u Bujanovcu, istureno odeljenje ekonomskog fakutleta iz Subotice, sprdnja lagano, šatro neki kolokvijum, ispiti, sve se polaže iz cuga. I na kraju gospodin Uroš, diplomirani ekonomista.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • @Mladen
                              i od toga ima nesto jace, saznao sam na primeru moje neke komsinice..
                              -visa poslovna
                              -dopuna do diplome ekonomiste/menadzera, FAM ili Megatrend nisam siguran i master :S
                              - specijalisticke studije na FTN u Novom Sadu. departman za menadzment. Elektronsko poslovanje
                              da kazes da tu malo i treba da oznojis bulju-bar za taj specijalisticki rad,FTN malo ozbiljniji faks

                              oprano i cisto. bog da te vidi.

                              da sam imo pameti i ja bi tako radio

                              Comment


                              • Da da, isti fazon je i sa ovom školom za carine u Blacu, lagano bez ikakvih dopunskih ispita specijalističke studije na DB-u molim lepo. Par drugara tako odradili.

                                Ma ako si ti završio, ne žali se da si živ i zdrav
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X