Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva kurceva visa skola, 15 ljudi koje znam da su na visoj poslovnoj, kazu lakse nego osnovna. Doduse, jedna drugarica je uspela da padne godinu, al' to je zato sto se nije ni pojavljivala tamo uopste. Ili upisi fakultet ili ne upisuj nista. Geografiju i ja volim najvise, al' od toga nemas kurca. A, koliko znas o ekonomiji dovoljno govori cinjenica da si spomenuo matematiku kao razlog zasto je ne bi upisao, a matematiku imas samo u prvom semestru prve godine.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Nema mucnije diskusije od one o fakultetu. Pogotovo kad te rodbina satjera u cosak s tim pitanjima.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Значи или сам луд, или Брајко има опасну моћ убеђивања, или лаже као кер.
        За сад 50% уписујем ову вишу туристичку.

        Добро, има бројева ваљда у економији, економију сматрам неком науком о новцу, а то повезујем са матом.

        Идем бре у водиче!
        Last edited by Урош94; 10-04-13, 17:53.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bracala View Post
          Nema mucnije diskusije od one o fakultetu. Pogotovo kad te rodbina satjera u cosak s tim pitanjima.
          Imaju 2. Politika i religija

          EDIT: Uki upisi sta god hoces. U Srbiji ces naci posao samo preko veze. Osim ako ne zavrsis informatiku, ETF ili masinac

          Comment


          • Realno, jako mali broj ljudi zna sta ce da upise i sta zeli, jer gde mozes ti u ovoj zemlji da vidis sebe sa nekom sigurnoscu, sad da kazes ej bicu lekar, advokat, kosmonaut, zigolo, kurac palac. Meni su mnogo isli na kurac oni koji su se spremali po godinu dana za prijemni, kao da imas da naucis napamet svaku knjigu nuklearne fizike. Ja sam odlucio 5 dana pre prijemnog da cu na ekonomiju i to samo zato sto sam morao, fala Bogu dobro je ispalo. Sistem eliminacije zakon, kad ti propadnu sve opcije, iskoristis onu koja je ostala i uzivas.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Imaju 2. Politika i religija

              EDIT: Uki upisi sta god hoces. U Srbiji ces naci posao samo preko veze. Osim ako ne zavrsis informatiku, ETF ili masinac
              Zavisi s kim, a u drugo se uopste ne razumem ( da mi Bog oprosti ).
              Svaka diskusija sa rodbinom je dosadna, tako da se u poslednje vreme svodi samo na " dobro je" , " ima" "da, da".

              EDIT :
              Ja sam ovo svoje upisao zbog posla i para, kakva crna ljubav. I to sam od prvog dana do danas priznavao svima.
              Last edited by Black Mamba 24; 10-04-13, 17:56.
              sigpic

              Comment


              • Пази Љубо, сад идем у машинску школу (Техноарт), али машинство ме не привлачи (уписао сам јер сам мислио да смер има нешто везе са комповима (маш. техн. за комп. конст.). И да ме занима машинство, не бих га уписао јер математике има за извоз, а као што сам рекао, не знам колико је 6*7.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ako ne znas koliko je 6x7 najbolje nemoj nista ni upisivati.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Imaju 2. Politika i religija

                    EDIT: Uki upisi sta god hoces. U Srbiji ces naci posao samo preko veze. Osim ako ne zavrsis informatiku, ETF ili masinac
                    За машинац важи ал на плажи. Мој друг, онај за кога Мамба каже да личимо, мастер човек и нема посла, плус му је ћале главни машинац на коповима Колубаре Лазаревац и не може да га убаци. Ено га потписао уговор на 10 месеци предаје у основној физику, па ти види.

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Пази Љубо, сад идем у машинску школу (Техноарт), али машинство ме не привлачи (уписао сам јер сам мислио да смер има нешто везе са комповима (маш. техн. за комп. конст.). И да ме занима машинство, не бих га уписао јер математике има за извоз, а као што сам рекао, не знам колико је 6*7.
                      Da se malo napucas hemijom, pocnes nositi majice za broj-dva manje, roze boje jer je pozeljno, fensi hlacice i dosta gela i pravac na Grandovu audiciju i kad doguras do rubrike Grand narod pita, osiguran si.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ajde Ukice ne mlati ovde. Cuj iz ljubavi upisati fakultet. Sa tom skolicom koju ti zelis, mozes novine da prodajes. Turizam studirati u zemlji Srbiji, ajde nemoj zajebavati. Ja bas volim elektrotehniku, matematiku i fiziku. Cuj ljubav. Bolje pauziraj i razmisli opet, kakav crni turizam.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ako ne znas koliko je 6x7 najbolje nemoj nista ni upisivati.
                          42.

                          Пази, кој ће ми курац мата у географији? Наравно да знам таблицу множења и основне ствари из мате, али мрзим је до зла Бога.

                          @Вејд, ја немам други избор јер ЗНАМ да нећу друго ништа учити сигурно. Боље и шта него ништа.
                          Last edited by Урош94; 10-04-13, 18:04.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Da je mene neko u srednjoj pitao sta cu da upisem, rekao bih zurnalistiku ili nemacki jezik u Nemackoj, jer sam mogao to da upisem, iz ljubavi kako ti kazes ili zato sto nemam nista drugo. Upisao sam elektrotehnicki fakultet, ne zato sto ga volim, nego zato sto su dobre pare u tom poslu i lagano je naci posao kako ovde tako i u inostranstvu. Ko jos upisuje fakultet iz ljubavi, a sa ovim tvojim hobijem, tesko da ces naci posao u Srbiji, da ne govorim o drugim zemljama, zato ti Ukice jos jednom dobro razmisli. Na kraju krajeva, tvoj zivot, radi sta hoces. Samo dobro razmisli, da ne zalis kada ga zavrsis, jer je to setnja, ne fakultet.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              42.

                              Пази, кој ће ми курац мата у географији? Наравно да знам таблицу множења и основне ствари из мате, али мрзим је до зла Бога.

                              @Вејд, ја немам други избор јер ЗНАМ да нећу друго ништа учити сигурно. Боље и шта него ништа.
                              Hoces, kad upises moras.

                              Ja sam ovo svoje upisao zbog programiranja (to sam iskreno voleo) , ali su takvi predmeti na faksu da mi je sada postala draza i laksa matematika nego programiranje. I to je ono sto ti kazem da neces ni ovaj turizam uciti, jer nece biti to sto ocekujes. I ja sam mislio da cu da sedim za kompom i kucam kodove, mozda kroz praksu se slucajno obogatim , ali kurac. Ispit radim na obicnom belom papiru sa najobicnijom hemijskom olovkom.

                              P.S. Brat Wada znao od malih nogu nemacki perfektno, mogao je sa 10.0 prosekom da zavrsi i zaposli se negde kao profesor ili nastavnik, ali nije... Sad je pitanje da li je lud.
                              Last edited by Black Mamba 24; 10-04-13, 18:13.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                                Hoces, kad upises moras.

                                Ja sam ovo svoje upisao zbog programiranja (to sam iskreno voleo) , ali su takvi predmeti na faksu da mi je sada postala draza i laksa matematika nego programiranje. I to je ono sto ti kazem da neces ni ovo uciti, jer nece biti sto ocekujes. I ja sam mislio da cu da sedim za kompom i kucam kodove, mozda kroz praksu se slucajno obogatim , ali kurac. Ispit radim na obicnom belom papiru sa najobicnijom hemijskom olovkom.

                                P.S. Brat Wada znao od malih nogu nemacki perfektno, mogao je sa 10.0 prosekom da zavrsi i zaposli se negde kao profesor ili nastavnik, ali nije... Sad je pitanje da li je lud.
                                Pre da je ovo drugo brate, lud sam verovatno.

                                Mogao sam lagano u nemackoj da se sprdam sa rodjakom, ali eto, nisam se odlucio za to. Kao i ti, i meni je zanimljivo programiranje, kao i sve sto je vezano za racunare i tehnologiju. Ali, to je tek od trece godine, tako da do tada treba da se resi matematika, fizika i elektrotehnika. Generalno gledano, daleko bolja plata kod programera, inzinjera elektrotehnike itd..Zavisi koje strucni smer uzmes.

                                Jebo profesorsku platu, malo je to.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X