Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teo i Krle skupili 100.000 dolara, Tijana ide u SAD krajem nedelje

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment




    • Ono kad na basketu staneš u blok

      Comment




      • Ovako to izgleda u stvarnom zivotu. Mitch zver
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://espn.go.com/nba/story/_/id/91...-espn-magazine

          Favorite subject?
          Math. There's something about solving problems -- math problems or whatever it may be -- that makes you feel like you accomplished something. I remember taking algebra, an advanced class -- those were hard problems. And I was, just, interested.
          sigpic

          Comment


          • Hahaha
            Sunce ti, sramota me.
            sigpic

            Comment


            • Nindza kornjaca mogla na Stanford da ide..:S
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Totalni hangover xD

                Last edited by Mladen; 04-04-13, 21:45.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Cuo sam da Nikola moze 2,3 flase Dzeka da stuce za vece

                  Comment


                  • brate, mogu i ja ovako mali čovek da stučem celu flašu doduše, dobiću totalni blackout, ali ono... bitno je da mogu ta neće moći ova grdosija !
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      brate, mogu i ja ovako mali čovek da stučem celu flašu doduše, dobiću totalni blackout, ali ono... bitno je da mogu ta neće moći ova grdosija !
                      Ja ne mogu viskija ni 2 case jer ga mrzim i precenjen mi je. Bar ovaj sto moze da se kupi u Srbiji.
                      Zato sljivu derem

                      Comment


                      • Mogu matori mogu, ne biram Chivas, Jack, sta das a od brlju ocu da pobrljavim !
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ja ne mogu viskija ni 2 case jer ga mrzim i precenjen mi je. Bar ovaj sto moze da se kupi u Srbiji.
                          Zato sljivu derem
                          Ракија кева, али висококвалитетана пошто постоје разне брље. Нпр. кад сам носио буклију (надам се да знате сви за тај стари српски обичај) и оно ред је да код сваког домаћина пробаш његову ракију пре него што он цугне буклију и исту ракију доточи у буклију. И тако када сам дошао код једног лика и кад сам натегао његову брљу, па мислим да је мало фалило да умрем, мозак на рингишпилу, срце у коми, језик добио епилепсију, длаке се наелектрисале....не знате ви какво је оно лудило, не дај Боже никада ни да сазнате

                          Comment


                          • Moze sve proci, meni je to u sustini sve isto, samo dzin nikako. Jednom probao i nikad vise. Ne postoji odvratnije pice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crna Zmija View Post
                              Moze sve proci, meni je to u sustini sve isto, samo dzin nikako. Jednom probao i nikad vise. Ne postoji odvratnije pice.
                              Пробај џин-тоник, кева и ћалац ћепи, право за џекирање

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Пробај џин-тоник, кева и ћалац ћепи, право за џекирање
                                Bezi covece, da mi ogadi tonic, najjaci sok na svetu sa limunom i dve kocke leda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X