Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stvarno vise ne mogu da cutim iako sam neki jebeni admin ovde... ILIJA KOVACIC JE NAJGORI KOMENTATOR NA SVETU, BEZ KONKURENCIJE! ZNACI, NE MOZE GORE, ZGADI MI SE SVAKI PRENOS KOJI ON RADI!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ja stvarno vise ne mogu da cutim iako sam neki jebeni admin ovde... ILIJA KOVACIC JE NAJGORI KOMENTATOR NA SVETU, BEZ KONKURENCIJE! ZNACI, NE MOZE GORE, ZGADI MI SE SVAKI PRENOS KOJI ON RADI!
      BOOOOOOOOOOOOOOOOOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! ! !

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ja stvarno vise ne mogu da cutim iako sam neki jebeni admin ovde... ILIJA KOVACIC JE NAJGORI KOMENTATOR NA SVETU, BEZ KONKURENCIJE! ZNACI, NE MOZE GORE, ZGADI MI SE SVAKI PRENOS KOJI ON RADI!
        Zvaćemo Nakija !

        Kada bi čovek pratio ovaj forum i video šta forumaši misle o njegovim prenosima, možda, MOŽDA bi čak i pokušao da promeni nešto!
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          BOOOOOOOOOOOOOOOOOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! ! !
          Sada ga malo provociras?

          Comment


          • Ovi odigraju najgoru cetvrtinu godine, on kaze FANTASTICNA PREDSTAVA DVE VRHUNSKE ODBRANE KRV TI JEBEM.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Sada ga malo provociras?
              Naravno




              Inace instalirao sam full tilt poker posle par godina i odma' osvojio turnir 3 sata se pikalo, ali na kraju je veliki Ljuba izdominirao

              Comment


              • 17 sati kasnije nakon nekoliko polomljenih tastatura i dranja u jastuk Veliki Ljuba je legao u krevet uplakan
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Naravno




                  Inace instalirao sam full tilt poker posle par godina i odma' osvojio turnir 3 sata se pikalo, ali na kraju je veliki Ljuba izdominirao
                  Ljubo jel za kintu ?
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Ljubo jel za kintu ?


                    Ne maco, za klikere. Pa nema dzabe ni za babe.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Na to sam i mislio kad sam mu postavio pitanje ! Ljuba a.k.a Fil Ajvi !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Ljubo jel za kintu ?
                        Ma koju bre kintu. Samo mi jos i taj porok treba
                        Ako bih uporedio sebe sa nekim pro igracem onda bi to definitivno bio Phil Hellmuth

                        Comment


                        • Kad se setim samo koliko sam pratio world series na nekadasnjem DS:F-u Omiljeni igraci su mi bili Joe Hachem i Daniel Negreanu Mogli bi da organizujemo neku pokericu veceras ili sutra uvece
                          sigpic

                          Comment


                          • moze pokerica uvek
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • http://www.njuz.net/tegeltija-izbace...og-te-video-2/

                              Kako sam vristao od smeha

                              Legendarni voditelj SOS kanala Vladan Tegeltija, izbačen je letos iz svlačionice u kojoj su se nalazili glumci filma “Montevideo, Bog te video 2”. Kako saznaje Njuz, Tegeltija je upao sa kamerom u svlačionicu tražeći izjave, neposredno nakon snimanja scena polufinalne utakmice Jugoslavije i Urugvaja.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X