Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Стварно не знам за коју тему је ово...

    http://www.nbadraft.net/node/16450
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Siluju dva engleza njemicu, ona viče: “NAJN, NAJN” i
      oni dovedu još sedmoricu!


      Comment


      • Comment


        • Ako moze, nek mi se neko ko zna oko racunara javi na PM.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Bolje kazi ovde sta te muci, po ko zna da resi problem, onda nek ti se obrati putem PM-a ili moze i ovde, OFF TOPIC je.

            Comment


            • Originally posted by Skrillex View Post
              Ludak !

              Comment


              • Treba da menjam operativni sistem, trenutno mi je XP SP 2. Hocu da ubacim ili SP 3, ili 7. Konfiguracija mi je 3.00Ghz procesor core 2 duo, 3GB RAM-a, graficka je nVidia 7600GT. Maticna ne znam koja je.
                Sad, da li je na ovakvu konfiguraciju pametno staviti sedmicu, ili da se drzim XP-a, posto sam cuo da sedmica zahteva dobru konfiguraciju kako ne bi usporavala rad racunara?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Држи се ИксПеа бре, јебо седмицу и остала срања. ИксПе мама, само пређи на СП3.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Treba da menjam operativni sistem, trenutno mi je XP SP 2. Hocu da ubacim ili SP 3, ili 7. Konfiguracija mi je 3.00Ghz procesor core 2 duo, 3GB RAM-a, graficka je nVidia 7600GT. Maticna ne znam koja je.
                    Sad, da li je na ovakvu konfiguraciju pametno staviti sedmicu, ili da se drzim XP-a, posto sam cuo da sedmica zahteva dobru konfiguraciju kako ne bi usporavala rad racunara?
                    Jedan moj ortak ima 2.0 procesor sa jednim jezgrom, 768 MB RAM memorije i graficku od samo 128MB. Winodws 7 mu radi odlicno, uopste ne koci comp. Slobodno ga instaliraj, imas babaroga masinu za njega.

                    Sedmica je svakako naprednija i sigurnija po pitanju bezbednosti od XP-a, iako je mi je ta starija verzija omiljena koju i dalje sam koristim. Navikao sam na nju i ne menjam je.

                    Evo nekog poredjenja, izmedju XP-a, Viste i Sedmice.

                    http://windows.microsoft.com/sr-Latn...mpare?T1=tab20
                    Last edited by Skrillex; 14-10-12, 04:23.

                    Comment


                    • Opusteno bi trebala da ti sljaka 7 na toj konfig.

                      Comment


                      • Ko pravi fantasy ove godine
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ko pravi fantasy ove godine
                          Ja sam fantazija ove godine.

                          Comment


                          • Ne sumjam
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hvala momci, ubacicu sedmicu, pa kako bude, uvek mogu da vratim na XP.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Hvala momci, ubacicu sedmicu, pa kako bude, uvek mogu da vratim na XP.
                                Jedino ces imati probleme sa starim ali bas starim igricama.

                                Comment

                                Working...
                                X