Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta me trzas Seoski, idi bre.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      E to, moja greska. Izracunali su da ipak nece 2026. Lepo kazem da sam puko ovih dana.
      2029-e ce proci blizu i kazu da ako prodje kroz neki "prozor" koji je dimenzija 1.5 km sa 1.5 km onda ce 2036 udariti. Sanse da prodje kroz taj prostor su 1:40000.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • 1:40 000. Ja bih sad stavio zivot za 100 soma evra na 1 :10. 10 kutijica, ispod jedne smrt, a ispod ostalih sto soma, lagano bih to okockao i gospodski prosao.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          2029-e ce proci blizu i kazu da ako prodje kroz neki "prozor" koji je dimenzija 1.5 km sa 1.5 km onda ce 2036 udariti. Sanse da prodje kroz taj prostor su 1:40000.
          Razmisljaju kako da skrenu asteroid pre nego sto prodje taj prsten da ga tako nazovem.

          Cak i da udari nece sve da izbrise kao onaj sto je vec pukao dinosauruse, ali dobro, havariju bi opet napravio. Ali pitanje je da li mogu i kako odraditi to, i treba na vreme jer posle kad prodje to cudo valjda je preblizu i da ga skrenu udara.

          http://www.deepastronomy.com/apophis...hit-earth.html

          Comment


          • Ajde bre, to je ko da pogodis 40 000 kvotu, nemoguca misija.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Razmisljaju kako da skrenu asteroid pre nego sto prodje taj prsten da ga tako nazovem.

              Cak i da udari nece sve da izbrise kao onaj sto je vec pukao dinosauruse, ali dobro, havariju bi opet napravio. Ali pitanje je da li mogu i kako odraditi to, i treba na vreme jer posle kad prodje to cudo valjda je preblizu i da ga skrenu udara.

              http://www.deepastronomy.com/apophis...hit-earth.html
              Sve bih dao da tresne. Da se osvestimo malo, otreznimo, sta fali, krenes iz pocetka, milina bozija

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Ajde bre, to je ko da pogodis 40 000 kvotu, nemoguca misija.
                Kad su ga prvi put zapazili na nebu, pre ne znam koliko godina, sanse su bile 1:250, vremenom te sanse su pale. Verovatno im je trebalo vremena da mu skapiraju putanju.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Sve bih dao da tresne. Da se osvestimo malo, otreznimo, sta fali, krenes iz pocetka, milina bozija
                  Tebe boli kurac, ionako ne izlazis napolje.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • 250 kvotu sam pogadjao, sa tim se ne bih sprdao
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Tebe boli kurac, ionako ne izlazis napolje.
                      Po suncu? Nisam lud.

                      Comment


                      • Evo veceras pala kisa, mog'o si malo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Evo veceras pala kisa, mog'o si malo.
                          Napravio sam bre promaju + ventilator <3

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Kad su ga prvi put zapazili na nebu, pre ne znam koliko godina, sanse su bile 1:250, vremenom te sanse su pale. Verovatno im je trebalo vremena da mu skapiraju putanju.
                            Decembra 2004te su ga spazili.

                            Comment


                            • Odakle ga sprackao. Kako su im dodavali loptu dok nisu pogodili? :/

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=bKKDK...ailpage#t=311s Ma ajde bre

                                Comment

                                Working...
                                X