Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Zar ima svrhe raspravljati?
    Za mene smesno naravno da bi pobedili oni iz 90tih najaca liga ikada sto je bila po kvalitetu igraca ,same kosarke itd ..
    GIFSoup

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Stokton sa 100 godina i Magic posle side bi bili potpuno unisteni od ove dvojice, Pipen vs James all day long, ako ubacis Howarda u ovu ekipu gde bi bio da nije drvo, lagana pobeda. Ne pricam da su ovi veca imena, nisu nikako ali da bi ih pojeli pre svega fizicki, 100% Pa Barkli je bio prva cetvorka a visok je 198, jednostavno bi ih preskocili, pretrcali unistili. Dzabe sto ovi vise znaju.
      90-ih je igra bila 4 puta "more physical" nego danas, nije bilo ticky-tack faulova, bio dozvoljen hand check. O cemu ti pricas?
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        90-ih je igra bila 4 puta "more physical" nego danas, nije bilo ticky-tack faulova, bio dozvoljen hand check. O cemu ti pricas?
        Ne daj boze da oni sa ovim fizikalijama danas imaju pravo da u odbrani koriste hand check. Ne bi ovi dosli do kosa. Durent sa 207 na trojci i James sa 203 i 120 kila na cetvorci protiv Pipena i Barklija... Deron CP Russ na pleju protiv Magica posle side i Stoktona od koliko, 36 cini mi se? Jedini matchup bi dobili mozda na dvojci gde bi Majkl bio protiv Kobija mada ni tu ne bi bas blistali jer koliko god dobro ga cuvao dobio bi Kobi svoje poene. Howard je mnogo pokretljiviji i skocniji od ove dvojice tako da se ni oni ne bi najeli 'leba previse naravno ne bi ni on ali pored Jamesa Durenta Kobija, who cares ne trebaju im njegovi poeni.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Stokton sa 100 godina i Magic posle side bi bili potpuno unisteni od ove dvojice, Pipen vs James all day long, ako ubacis Howarda u ovu ekipu gde bi bio da nije drvo, lagana pobeda. Ne pricam da su ovi veca imena, nisu nikako ali da bi ih pojeli pre svega fizicki, 100% Pa Barkli je bio prva cetvorka a visok je 198, jednostavno bi ih preskocili, pretrcali unistili. Dzabe sto ovi vise znaju.
          Kolko ima Barkli u dupetu, tolko mu dodaj centimetara.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ne daj boze da oni sa ovim fizikalijama danas imaju pravo da u odbrani koriste hand check. Ne bi ovi dosli do kosa. Durent sa 207 na trojci i James sa 203 i 120 kila na cetvorci protiv Pipena i Barklija... Deron CP Russ na pleju protiv Magica posle side i Stoktona od koliko, 36 cini mi se? Jedini matchup bi dobili mozda na dvojci gde bi Majkl bio protiv Kobija mada ni tu ne bi bas blistali jer koliko god dobro ga cuvao dobio bi Kobi svoje poene. Howard je mnogo pokretljiviji i skocniji od ove dvojice tako da se ni oni ne bi najeli 'leba previse naravno ne bi ni on ali pored Jamesa Durenta Kobija, who cares ne trebaju im njegovi poeni.
            Daj mi jednog, samo jednog igraca iz ove selekcije da je fizicki snazniji od Barkley-a ili Malone-a. Koga bi ovi danas preskakali i pretrcavali? Jordan-a, Pippen-a, Robinson-a, Clyde-a? Ewing bi pojeo Dwight-a u reketu. Daj saberi se...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • James je svakako najjaci igrac na terenu ako izuzmes centre. Ma meni je to nezamislivo da uporedjujem, ogromna razlika u fizikalijama, ogromna. Ne kazem da su bolji tim ali to je kao da sada sastavis 11 u fudbalu i das im da igraju protiv puno vecih imena iz 90tih, not even close.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                James je svakako najjaci igrac na terenu ako izuzmes centre. Ma meni je to nezamislivo da uporedjujem, ogromna razlika u fizikalijama, ogromna. Ne kazem da su bolji tim ali to je kao da sada sastavis 11 u fudbalu i das im da igraju protiv puno vecih imena iz 90tih, not even close.
                Jordan, Pippen i Clyde bi spolja sve potrpali u dzep. Pa ova prva dvojica su ti dva najbolja odbrambena spoljna igraca u istoriji lige.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Jordan, Pippen i Clyde bi spolja sve potrpali u dzep. Pa ova prva dvojica su ti dva najbolja odbrambena spoljna igraca u istoriji lige.
                  Nema igraca u dream team-u koji bi 1 na 1 cuvao Jamesa niti Durenta. Prvog zbog snage drugog zbog visine. Kako mislis da Pippen odradi nesto kada James dobije loptu na postu i jednostavno ga ugura do kosa, ima 20 kila vise nego Pippen tada. Sto se tice Durenta, od svih krila je brzi i puno visi. Sa druge strane, cak iako bi im dali puno problema u odbrani, ko sem Jordana ima dobar matchup u napadu?

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Nema igraca u dream team-u koji bi 1 na 1 cuvao Jamesa niti Durenta. Prvog zbog snage drugog zbog visine. Kako mislis da Pippen odradi nesto kada James dobije loptu na postu i jednostavno ga ugura do kosa, ima 20 kila vise nego Pippen tada. Sto se tice Durenta, od svih krila je brzi i puno visi. Sa druge strane, cak iako bi im dali puno problema u odbrani, ko sem Jordana ima dobar matchup u napadu?
                    Lebron-u je 9 godina trebalo da nauci da treba da se spusti na post. Post igru si od Lebron-a mogao da vidis na tek pocetku ove sezone, kako je sezona odmicala ponovo je zaboravio da se spusta dole. Njega su mnogo slabiji igraci cuvali dole, a da ne pricamo o Pippen-u. Oba visoka iz starije generacije bi imala dobar matchup... Ko bi Magic-a cuvao sa 205? CP, Deron, Westbrook? Magic je mozda u to vreme bio slabiji u odbrani ali je i dalje klao u napadu.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Lebron-u je 9 godina trebalo da nauci da treba da se spusti na post. Post igru si od Lebron-a mogao da vidis na tek pocetku ove sezone, kako je sezona odmicala ponovo je zaboravio da se spusta dole. Njega su mnogo slabiji igraci cuvali dole, a da ne pricamo o Pippen-u. Oba visoka iz starije generacije bi imala dobar matchup... Ko bi Magic-a cuvao sa 205? CP, Deron, Westbrook? Magic je mozda u to vreme bio slabiji u odbrani ali je i dalje klao u napadu.
                      Bio je potpuno van forme, van svega borio se sa sidom nemoj da me zezas. To nema nikakve veze sa tim sto on nije hteo da igra na postu, da je ovakav matchup sada u ovom trenutku pojeo bi bilo koga na postu ko nije Juing ili Robinson. Ne sto je on sad dobar post igrac nego je jedstavno duplo jaci fizicki od svih. Barkli je za to vreme bio puno jak, danas bi bio prosek, zato je hadn check i uveden. Sta da radi igrac kojeg cuvaju, Deng, James, Iggy ako imaju pravo na hand check? Jordan i Pippen i jesu smatrani najboljima zato sto su imali pravo na hand check izmedju ostalog. Bili su toliko dobri da im je to pravilo pomoglo da budu to sto jesu u defanzivi.

                      Comment


                      • http://media.lelombrik.net/33001-335...0394d4c136.swf

                        Comment


                        • ne znam koji tim je jaci, ali realno komsija i ja smo
                          danas ladno prebacili 20m drva tipa cerovina, i posle
                          toga jos smlavili kotlic paprikasa. video bi ovaj sad
                          drim tim, kad bi oni dosli do paprikasa - nikad!
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            ne znam koji tim je jaci, ali realno komsija i ja smo
                            danas ladno prebacili 20m drva tipa cerovina, i posle
                            toga jos smlavili kotlic paprikasa. video bi ovaj sad
                            drim tim, kad bi oni dosli do paprikasa - nikad!
                            Dodjem ti reputejson, podseti me.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              ne znam koji tim je jaci, ali realno komsija i ja smo
                              danas ladno prebacili 20m drva tipa cerovina, i posle
                              toga jos smlavili kotlic paprikasa. video bi ovaj sad
                              drim tim, kad bi oni dosli do paprikasa - nikad!
                              jel pala i casa crnog sa paprikasem, majku mu...? ;)
                              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                ne znam koji tim je jaci, ali realno komsija i ja smo
                                danas ladno prebacili 20m drva tipa cerovina, i posle
                                Mi 8m drva i to nas cetvorica baba Lida spremala kifle.... da je bilo 20m verovatno bih sad isao na more
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X