Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Dva kockara raspala.
    Ti znaci trosis na kurve
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      znaci nije mogla guza da izdrzi
      Belo meso i ajde nekako ali onaj pirinac u zivotu vise necu jesti jebali me ugljeni hidrati barem sam nabacio tih jebenih 5 kila ^^
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ajde, to jos i nije problem. Spavas do 3, 4, jedes oko 6,7, eventualno jos jednom pred spavanje i milina. Al' kad ti jos nad glavom visi sekira dugova, samo zivot da ti se smuci. Jebem ti sunce, ne ponovilo se nikad, nisam znao gde se nalazim tih dana.
        Ja smrsao, trenirao, 3 meseca nisam usao u mocart, posle ponovo ali samo s velikim parama, ne mozes mnogo da se zakopas kad igras veliko, kad igras malo tu si zavrsio, kraj.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          A jbg, kad volim ono pazim i mazim, a ovako kad su mi dolazile, odradi svoj posao, nemoj mnogo da pricas i aj sto moram da te vozim kuci, ali se pusti psidza u kolima i ne slusam je. Takav sam, trudio sam se da budem kao mudonja i da se menjam, al' prosto to nisam ja, ne mogu ja to.

          Eto Mac objasnio, mislim da je prava.

          Al' cu da dodjem jedno vece usran od alkohola i da psujem. xD
          Ista prica, ja se divim ovim likovima koji mogu da budu tako hladni. Sto je najjace, mene kad smori i kad se ja ohladim, onda pocne ona mene da spopada, a meni tad puca kurac, sve obrnuto. U istom sam kurcu Dzoni, veruj mi.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Nisam u fazonu da cu da umrem, al' nije ni sada nekad prijatno, a kamoli ako na kraju ode sa drugim, al' sta cu. Prosao sam prvi put to u srednjoj posle 3 veze, da mi se ne zivi kad me ostavila i ta sranja.


            Mac, za prazan frizider uvek mozemo da se hvalimo ko je duze bio bez hrane. A sa racunima nekako se krpi kraj sa krajem.

            Uglavnom znam da je zelim, znam da mogu da se sjebem tesko, ali sam odlucio da idem na pred ka necemu sto zelim, pa ili ce da bude ili nece, trece nema.

            Tu je jedan jedini prijatelj da me slusa pijanog kako kenjam par dana i posle da teramo dalje...

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ti znaci trosis na kurve
              Jok nego na alkohol. Od onog sto preostane od kurvi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Nisam u fazonu da cu da umrem, al' nije ni sada nekad prijatno, a kamoli ako na kraju ode sa drugim, al' sta cu. Prosao sam prvi put to u srednjoj posle 3 veze, da mi se ne zivi kad me ostavila i ta sranja.


                Mac, za prazan frizider uvek mozemo da se hvalimo ko je duze bio bez hrane. A sa racunima nekako se krpi kraj sa krajem.
                Ja cu sto je najgore opet da se zaljubim Boli me kurac, nek poginem.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ajde, to jos i nije problem. Spavas do 3, 4, jedes oko 6,7, eventualno jos jednom pred spavanje i milina. Al' kad ti jos nad glavom visi sekira dugova, samo zivot da ti se smuci. Jebem ti sunce, ne ponovilo se nikad, nisam znao gde se nalazim tih dana.
                  ja tih problema nemam za sad sto se tice para kad sve dazbine poplacam od plate mi ostane samo par crvendaca do sld meseca pa ih razvucem kako baba onu pitu guzvaru

                  Comment




                  • obozavam NBA korporaciju!
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post


                      obozavam NBA korporaciju!
                      Sto smaras apa brate, ajde izbrisi post, ajde

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ja cu sto je najgore opet da se zaljubim Boli me kurac, nek poginem.
                        Nemoj bajka, ima da zivis kao na rollercoaster-u, upravo prozivljavam tako nesto.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Belo meso i ajde nekako ali onaj pirinac u zivotu vise necu jesti jebali me ugljeni hidrati barem sam nabacio tih jebenih 5 kila ^^
                          sta ces tugomire raditi kad budes u inostranstvu pa kad ti stave pirinac za rucak

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Nemoj bajka, ima da zivis kao na rollercoaster-u, upravo prozivljavam tako nesto.
                            Moram ne interesuje me, taman kad me ostavi, ako uopste budemo zajedno ima da se posvetim doti. Idealna je za takve situacije.

                            Comment


                            • Ljudi imam osecaj, sto rece Mac da smo u nekoj kafani, pijucka se i prica i uziva . Milina! Inace sam cutljiva osoba i u drustvu, tako i na forumu, citam ovakve stvari ali ne pisem

                              Comment


                              • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                                Ljudi imam osecaj, sto rece Mac da smo u nekoj kafani, pijucka se i prica i uziva . Milina! Inace sam cutljiva osoba i u drustvu, tako i na forumu, citam ovakve stvari ali ne pisem
                                Ko brat Migi kod nas, nikad nista ne prica ali onog trenutka kad se spomene alkohol samo mu vidis neki osmeh blazeni i tad moze da prica do ujutru.

                                Comment

                                Working...
                                X