Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje su ovo visokoumne diskusije unististe najbolju temu na forumu.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      To je problem sa ljudskom rasom, znaju bolje i od najvecih naucnika genetike o tome. Ti veruj usta hoces, zavrsio sam ja sa temom.
      Da verovacu coveku ciji je otac otisao u '' mirovnu misiju '' u Keniju da kao britanski kolonijalista isisa svaki moguci vredan resurs iz jedne prelepe africke zemlje i koji je odgojen u duhu najgoreg zlocina danasnjice kolonijalizma. Svakog takvog coveka prezirem i svakom takvom zelim sve najgore u zivotu. Dao bih sve njihove zivote za 2 obroka gladne dece u Africi.
      Last edited by LBJmvpFORlife; 07-06-12, 20:41.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Da verovacu coveku ciji je otac otisao u '' mirovnu misiju '' u Keniju da kao Britanski kolonijalista isisa svaki moguci vredan resurs iz jedne prelepe africke zemlje i koji je odgojen u duhu najgoreg zlocina danasnjice kolonijalizma. Svakog takvog coveka prezirem i svakom takvom zelim sve najgore u zivotu. Dao bih sve njihove zivote za 2 obroka gladne dece u Africi.

        Blago nama da imamo brilijantan mozak kao tvoj, da nije tebe, ne bih znali nista o DNK-a, i evoluciji od pre mnogo miliona godina do danasnjeg dana. Razumemo se.

        Spusti se nekad malo na zemlju bezgresni. Svi se secamo tvojih nezaboiravnih dela, i ogromne pomoci bespomocnima.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Blago nama da imamo brilijantan mozak kao tvoj, da nije tebe, ne bih znali nista o DNK-a, i evoluciji od pre mnogo miliona godina do danasnjeg dana. Razumemo se.

          Spusti se nekad malo na zemlju bezgresni.
          Lako je nastupiti sa takvim stavom, nisi i dalje rekao nista sto bi me razuverilo da sam u pravu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Lako je nastupiti sa takvim stavom, nisi i dalje rekao nista sto bi me razuverilo da sam u pravu.
            Koga da razuverim? Najobicnije ljudsko malo bice koje nista nije doprinelo razvoju bilo cega, da govori kako je pametniji i zna od gomile ljudi koji ceo zivot rade na necemu.

            Aj bre spusti se na zemlju keve ti. I nastavi da koristis sve zasta si zasluzan 0% sto postoji, ali i bolje znas i to od ljudi koji su sve izmislili da bi obicni ljudi razmazeno sve koristli.

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Koga da razuverim? Najobicnije ljudsko malo bice koje nista nije doprinelo razvoju bilo cega, da govori kako je pametniji i zna od gomile ljudi koji ceo zivot rade na necemu.

              Aj bre spusti se na zemlju keve ti. I nastavi da koristis sve zasta si zasluzan 0% sto postoji, ali i bolje znas i to od ljudi koji su sve izmislili da bi obicni ljudi razmazeno sve koristli.
              Vec 2 puta me vredjas izbegavajuci tako da nastavis raspravu u kojoj si unisten. Moja pobeda.

              Comment




              • Ako je ovo nekome lepo, normalno i zdravo.... samo napred. Ja ne bih da moje dete usvaja ovo kao normalan obrazac ponašanja. Btw., Svetska zdravstvena organizacija je do pre deceniju, homoseksualnost označavala kao bolest koja pripada grupi psihijatrijskih oboljenja. U svakom udžebeniku psihijatrije moglo se čitati o tome. A onda je vrlo moćni gej lobi uspeo to da promeni i da svrsta pederastiju u genetske poremećaje, SZO je tada izbacila homoseksualnost iz klasifikacije bolesti. Međutim, ako se čovek i rađa sa takvim mutiranim genima onda ga treba i lečiti na tom nivou. Ako se pronađe gen odgovoran za određeni karcinom, onda će medicina lečiti taj karcinom preko tog mutiranog gena. Ako se pronađe gen za homoseksualizam onda se prema njemu treba odnositi i kao prema genu koji je odgovoran za karcinom ili druga oboljenja. Poenta je da je homoseksualizam svakako bolest i treba je lečiti, a ne usvajati ga kao normalan i prirodan obrazac ponašanja.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Vec 2 puta me vredjas izbegavajuci tako da nastavis raspravu u kojoj si unisten. Moja pobeda.
                  Ignorance is bliss.

                  Comment


                  • OK, OK, sada manite. Predjite na privatne, nema potrebe za patkometrijom. Svako ima svoj stav i ne treba ga nametati drugima, treba opusteno pricati. I Bane samo jedna ispravka, homoseksualnost je skinuta sa liste poremecaja SZO 1970. godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ali meni nije jasno kako nesto sto ne produzava ljudsku vrstu moze biti normalno mislim u smislu seksualnosti na sta bi svijet spao kada bi sva druga porodica radjala geya.Kako to moze biti ljudska evolucija.Kad to nije normalno.Sad cu lupiti nesto al valjda ce mi biti oprosteno.Kako osoba koja misli da je normalnije imati "seks" sa muskarcem,a de je nenormalno imati seks sa zenom kako ta osoba se moze nazvati normalnom.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Ignorance is bliss.
                        Opet pregrst argumenata. Ovoga puta na engleskom jeziku.

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          OK, OK, sada manite. Predjite na privatne, nema potrebe za patkometrijom. Svako ima svoj stav i ne treba ga nametati drugima, treba opusteno pricati. I Bane samo jedna ispravka, homoseksualnost je skinuta sa liste poremecaja SZO 1970. godine.

                          Koji bre stav? Postoje cinjenice naucne.

                          To sto najobicniji mali ljudi misle da sve znaju i od ljudi koji ceo svoj zivot posvete samo jednoj stvari a posle to jadno nazovu kao vredjanjem, je druga stvar. Zato i zivimo na ovakvoj planeti, zato sto ljudi koji nista nisu nikada uradili, komentarisu ljude koji su posebni i necemu posvetili svoj zivot, kako je negde i nesto pogresio, kao da gledam i slusam Pink kako pricaju o zvezdama sa estrade, a ne najvecim imenima u nauci.

                          Sramota.

                          I sad sam stvarno zavrsio ili cu sam da trazim da me banuju jer sam majmunicna i nastavljam da odgovaram.

                          Comment


                          • Nemojte zbog pedera da padaju banovi pobogu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • @Seoski Terminator
                              Covjece ti previse vjerujes naucnicima nisu ni oni stalno u pravu.Pod velikim uticajem zapada zivis.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Nemojte zbog pedera da padaju banovi pobogu.
                                Kakvi banovi, niko nista nije ucinio da bi neko dobio ban. On ga sam trazi, nerd rage

                                Comment

                                Working...
                                X