Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam na prave navijace+gloryhunteri.
    A zbog tih gloryhuntera koji preovladavaju su fenserski klub ili zbog toga sto su IN.;)
    Lejkersovih navijaca ima najvise na celom svetu i to ponajvise zbog njihovih uspeha, pratili ih ili ne oni se poistovecuju sa tim sto je normalna stvar.
    Pravi navijaci su samo u LA, van toga se ne racuna.;)

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Mislio sam na prave navijace+gloryhunteri.
      A zbog tih gloryhuntera koji preovladavaju su fenserski klub ili zbog toga sto su IN.;)
      Lejkersovih navijaca ima najvise na celom svetu i to ponajvise zbog njihovih uspeha, pratili ih ili ne oni se poistovecuju sa tim sto je normalna stvar.
      Pravi navijaci su samo u LA, van toga se ne racuna.;)
      I ti si prolupao.
      Reci T-Macu da nije navijac Bullsa.
      Podrzavanje ili zelja za uspehom nekog tima je navijanje.
      A i ako je tako kao sto ti kazes,ponovo Lakersi imaju vise navijaca jer je L.A. mnogo veci grad od Miamia.
      sigpic

      Comment


      • Na ovim prostorima se pravi jedan velika greska, a to je da nema velike razlike izmedju simpatizera i navijaca, hteo sam to da spomenem u prethodnom postu, ali sam zaboravio i pravio sam takve greska(priznajem javno).Bez obzira sto svi sebe smatrate navijacima, ja sve gledam kao simpatizere tih timova zato sto pod jedan niste iz Amerike, nijednom niste otisli da odete na njihovu utakmicu i sto samo preko TV-a emotivno dozivljavate njihove meceve.Ta greska se tesko moze iskoreniti.Simpatizer, ne navijac.

        Ne kazem da su Lejkersi fenserski klub zbog navijaca iz LA, nego zbog ''navijaca'' van LA koji nisu pogledali nijednu utakmicu ili pogledaju samo kada ih ima na TV-u i sebe smatraju ''navijacima''.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Na ovim prostorima se pravi jedan velika greska, a to je da nema velike razlike izmedju simpatizera i navijaca, hteo sam to da spomenem u prethodnom postu, ali sam zaboravio i pravio sam takve greska(priznajem javno).Bez obzira sto svi sebe smatrate navijacima, ja sve gledam kao simpatizere tih timova zato sto pod jedan niste iz Amerike, nijednom niste otisli da odete na njihovu utakmicu i sto samo preko TV-a emotivno dozivljavate njihove meceve.Ta greska se tesko moze iskoreniti.Simpatizer, ne navijac.

          Ne kazem da su Lejkersi fenserski klub zbog navijaca iz LA, nego zbog ''navijaca'' van LA koji nisu pogledali nijednu utakmicu ili pogledaju samo kada ih ima na TV-u i sebe smatraju ''navijacima''.
          Objasnio covek, Mamba citaj i uci
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Mozes ti mene nazivati kako god hoces, ali ja utakmice Bulls-a prozivljavam isto kao i onaj koji gleda utakmicu u hali. Doduse, od vecine njih verovatno i emotivnije jer samo sede i jedu i boli ih sta se desava na parketu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ja sam tek sad shvatio da ja ustvari nisam navijac partizana nego simpatizer.
              Hvala maricu na objasnjenju.

              Comment


              • Bez obzira sto svi sebe smatrate navijacima, ja sve gledam kao simpatizere tih timova zato sto pod jedan niste iz Amerike, nijednom niste otisli da odete na njihovu utakmicu i sto samo preko TV-a emotivno dozivljavate njihove meceve.
                Izvini Maricu ja bio u United Centru na jednoj utakmici, znaci ja onda mogu da se vodim kao navijac Bullsa
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ma kad mi neko kaze zivim za Barcelonu i plakao sam kada su izgubili, glavu bih mu otkinuo na licu mesta...
                  A pri tome dolazi iz Paragova i nikad u zivotu nece otici da gleda Barcin mec, nebuloze...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Na ovim prostorima se pravi jedan velika greska, a to je da nema velike razlike izmedju simpatizera i navijaca, hteo sam to da spomenem u prethodnom postu, ali sam zaboravio i pravio sam takve greska(priznajem javno).Bez obzira sto svi sebe smatrate navijacima, ja sve gledam kao simpatizere tih timova zato sto pod jedan niste iz Amerike, nijednom niste otisli da odete na njihovu utakmicu i sto samo preko TV-a emotivno dozivljavate njihove meceve.Ta greska se tesko moze iskoreniti.Simpatizer, ne navijac.

                    Ne kazem da su Lejkersi fenserski klub zbog navijaca iz LA, nego zbog ''navijaca'' van LA koji nisu pogledali nijednu utakmicu ili pogledaju samo kada ih ima na TV-u i sebe smatraju ''navijacima''.
                    Grešiš šinko, grdno grešiš.

                    Simpatizer je onaj koji samo kaže da navija za neki klub ili ga simpatiše, ali nije svim srcem i strašću uz njega, te kada taj isti izgubi on i ne tuguje mnogo. To je simpatizer. A to da li si uživo gledao voljeni klub ili ne, nema veze.
                    Navijač će da umre, bre, pa taman bio voljeni tim iza sedam mora i planina.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ma kad mi neko kaze zivim za Barcelonu i plakao sam kada su izgubili, glavu bih mu otkinuo na licu mesta...
                      A pri tome dolazi iz Paragova i nikad u zivotu nece otici da gleda Barcin mec, nebuloze...
                      E i ja to najvise mrzim.Navija za Barselonu,a domacu ligu kao ne prati jer su losi i sl. Ma idi u neku stvar!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Grešiš šinko, grdno grešiš.

                        Simpatizer je onaj koji samo kaže da navija za neki klub ili ga simpatiše, ali nije svim srcem i strašću uz njega, te kada taj isti izgubi on i ne tuguje mnogo. To je simpatizer. A to da li si uživo gledao voljeni klub ili ne, nema veze.
                        Navijač će da umre, bre, pa taman bio voljeni tim iza sedam mora i planina.

                        Bravo Oljice, ne bih ni sam bolje ovo rekao.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Da razgranicim navijanje i simpatisanje.
                          Navijac je covek koji aktivno prati klub(zna ssvaku mogucu informaciju), odlazak na stadion(halu), podrzavanje ekipe u realnom zivotu.Navijati mozemo za klub iz grada, drzave ili za reprezentaciju.
                          A simpatizer pod tim se podrazumeva da volimo strane i poznatije timove ciji smo veliki fanatici ili neke klubove koje (tajno) favorizujemo.

                          Bottom line, ja vas vise gledam kao navijaca Partizana i Zvezde nego ne znam navijace Lejkersa, Barselone...

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Na ovim prostorima se pravi jedan velika greska, a to je da nema velike razlike izmedju simpatizera i navijaca, hteo sam to da spomenem u prethodnom postu, ali sam zaboravio i pravio sam takve greska(priznajem javno).Bez obzira sto svi sebe smatrate navijacima, ja sve gledam kao simpatizere tih timova zato sto pod jedan niste iz Amerike, nijednom niste otisli da odete na njihovu utakmicu i sto samo preko TV-a emotivno dozivljavate njihove meceve.Ta greska se tesko moze iskoreniti.Simpatizer, ne navijac.

                            Ne kazem da su Lejkersi fenserski klub zbog navijaca iz LA, nego zbog ''navijaca'' van LA koji nisu pogledali nijednu utakmicu ili pogledaju samo kada ih ima na TV-u i sebe smatraju ''navijacima''.
                            Jbt. da odem na basket i popricam prvi put sa nekim covekom i da me pita: "za koga navijas?" ,a ja mu odgovorim "ja sam simpatizer Lakersa,a ne navijac".
                            Pa nikad vise ne bi ni igrao sa mnom basket.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cekaj, cekaj, ti bi umrla za Man utd? Aj molio bih nekoga da mi lupi samar.
                              Jedina ekipa koju iskreno mogu voleti je Zvezda, ciji me svaki poraz boli, zato sto sam bio tamo od rodjenja, zato sto sam osetio stadion, zato sto sam bio na travi i na atletskoj stazi, zato sto sam pravio atmosferu, zato sto sam ostao bez glasa pevajuci, zato sto su mi dlanovi bili krvavi od navijanja, zato sto sam se tukao sa murijom, zato sto svakog cigana smatram svojim bratom i sto bih mogao zivot dati za njega, zato sto mi je to u krvi...
                              A ako ste vi sve to radili preko neta, kablovske i ostalih sranja, ako ste pevali sami u sobi, svaka vam cast, vi ste navijaci... NOT
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Jbt. da odem na basket i popricam prvi put sa nekim covekom i da me pita: "za koga navijas?" ,a ja mu odgovorim "ja sam simpatizer Lakersa,a ne navijac".
                                Pa nikad vise ne bi ni igrao sa mnom basket.
                                To je jos samo jedan dokaz koliko nam je poremecen sistem vrednosti.
                                A i kao sto sam rekao, mi ne pravimo razliku izmedju ta dva pojma, isto kao i izmedju igre i igrice.Jednostavno mesamo.

                                Comment

                                Working...
                                X