Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje je da se dobiju pikovi u sredini. Kad si prvi onda si poslednji u drugoj. Ovako uvek uzmes dobrog igraca.

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Najbolje je da se dobiju pikovi u sredini. Kad si prvi onda si poslednji u drugoj. Ovako uvek uzmes dobrog igraca.
      Pikovi ne igraju nikakvu ulogu,imao sam 15. pick od 16 u prvoj ligi i do samog kraja sam vodio...dok me nije zadesila povreda Williamsa.
      Bezveze se opterecujete time.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam u prvoj ligi imao prvog pika i nisam se bas proslavio, lose sam krenuo ali na kraju cetvrto mesto. A u drugoj treci pik i mnogo je bolje islo.

        Comment


        • Ja imao poslednjog pika u prvoj rundi i birao Devina Harrisa, pa vi vidite... u drugoj imao prvog pika i birao Boozera koji se povredio. U trecoj kao poslednjeg pika birao Odena, jer su verovatnoce da ce igrati bile 70%-30%, ali eto.

          Comment


          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            Ja imao poslednjog pika u prvoj rundi i birao Devina Harrisa, pa vi vidite... u drugoj imao prvog pika i birao Boozera koji se povredio. U trecoj kao poslednjeg pika birao Odena, jer su verovatnoce da ce igrati bile 70%-30%, ali eto.
            Evo tvojih pikova

            1. runda - Harris
            2. runda - Roy
            3. runda - Boozer
            4. runda - Bogut
            5. runda - Kirilenko
            6. runda - Lawson
            7. runda - Flynn
            8. runda - T. Prince
            9. runda - Oden
            10. runda - Andersen
            11. runda - D. Wright
            12. runda - Beaubois

            Comment


            • http://espn.go.com/video/clip?id=728..._cid=nhffromfb



              <3 <3 <3 <3 <3

              Last edited by LBJmvpFORlife; 27-11-11, 22:28.

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Evo tvojih pikova

                1. runda - Harris
                2. runda - Roy
                3. runda - Boozer
                4. runda - Bogut
                5. runda - Kirilenko
                6. runda - Lawson
                7. runda - Flynn
                8. runda - T. Prince
                9. runda - Oden
                10. runda - Andersen
                11. runda - D. Wright
                12. runda - Beaubois


                Svejedno sam imao promasaje prve klase I Roy i Buboa i Andersen i Boozer i Oden i Flynn i Bogut bili povredjeni

                Comment


                • Najbolji je bio Mac, uzeo Rouza u prvoj rundi.

                  Isplatilo se.

                  Comment


                  • Nije Mac imao Rose-a ni u jednoj ligi, to si ti nesto sanjao.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kada ovo krece,da li se zna?
                      Mislim draft?


                      Edit: Udje na onaj sajt ESPN Fantazy sad,jos sam ulogovan tamo,ajmo krecimo xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Nije Mac imao Rose-a ni u jednoj ligi, to si ti nesto sanjao.
                        Zajebao sam se, u pravu si.

                        Comment


                        • Da prosetam novi avatar

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Da prosetam novi avatar
                            Odlican avatar Ljubo,inace cekam novu sezonu i da vidim kako ce se veseli uklopiti u NBA ludilo

                            Comment


                            • Zasto nema nidje tema o PBA Kupu?' Ili ja ne mogu da je nadjem?? Mislim Da Ciko Lanete i drugovi zasluzuju neki svoj kutak...

                              Comment




                              • sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X