Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    @Mamba i Wade
    Vidim da ste se sprdali, pa posto ste lose sracunali bili, i mislili da ste izgubili ucutali se ko misevi.
    Kad im ljudi sabrase rezultat, ne mozes ih zaustaviti. Ko babe na prelu krenuli.
    Samo se vi sprdajte, skromnost je oduvek bila vrlina.
    Nije,pitaj Ljubu sta je skromnost...ako je poznaje uopste.
    Ja sam racunao samo nakon prve tri utakmicu, i vi ste vodi 4:3,ali nas dan je uvek bila nedelja.
    Last edited by Black Mamba 24; 22-08-11, 18:25.
    sigpic

    Comment


    • Skromnost...sta je to?

      Comment


      • Procureo Pes 12 demo na netu, ako nekog zanima...

        http://dl.pes2012demo.konamionline.c...ES2012DEMO.zip
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Demo je najgora stvar na svetu,izlozis se ko budala,i onda cekas koji mesec

          Comment


          • Nema pes-a dok se ne kupi nov komp
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Meni svaki pes sljaka,sve na high,a nemam neki zajeban komp

              Comment


              • Ma nisam menjao komp ima 5 godina samo sam nov hard disk kupio
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Najgora stvar sa demo verzijom sto te naloze kao budalu, a onda gameplay u full verziji bude potpuno drugaciji. Tako je bilo sa 11-icom.
                  Ne treba nesto preterano dobar komp da bi sljakao novi PES, nece biti nista zahtevniji od 11-ice.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Nikad demo u zivotu nisam igrao,kao sto ne gledam trailere za filmove Cista glupost...

                    Comment


                    • Ja sam digao ruke od sportskih simulacija.Ovaj poslednji PES mi se tako smucio, da mi ne pada na pamet da pogledam ovaj novi.A sto se tice fife trudio sam se da prilagodim, ali brzo me je smorila zato sto su mi golovi licili jedni na druge sto iz kontre sto iz polukontre.Bas sam ocajan.Najvise sam igrao NBA 2k, ali sam se uvek nervirao zbot toga sto i tamo jedan Sacramento nenormalno sere sut.Nisam im mogao nista sa Denverom.
                      Jedino sto bih igrao je F1 2011-ali to mu vise dodje ''simulacija'' voznje.
                      GLedano ukupno igre mi vise nisu privlacne kao sto su bile pre 2 i vise godina.Jedino sto cenim je Assassins's Creed.Ostale igre su mi previse debilno uradjene.

                      Comment


                      • Ma assassins creed je najdebilnija igra razvukli pricu na 5 delova jbt.

                        Comment


                        • Jedino sto mi se ne svidja tu sto cu u sledecem delu opet voditi Ecija.Lik je smorio zesce.
                          AKo nista drugo Trojka ce da izadje pre smaka sveta.

                          Comment


                          • Ajde ako može neko da mi baci link na pm za NBA 2k11 da nema virus može i torrent
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Vec izasao demo za PES 2012? Moram to da isprobam

                              Comment


                              • Aaaaaa, vidim da su opet postavljeni "plusevi i minusi" za postove!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X