Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto mi ne rece,mogao sam Urugvajsku ambasadu da kontaktiram odma' bi ga oslobodili
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Pustice njega ovi kolumbijci cim skontaju da je iz zemuna
      ma kad cuju zemun sigurno ce ga pustiti

      edit
      PRavda za bledija

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Sto mi ne rece,mogao sam Urugvajsku ambasadu da kontaktiram odma' bi ga oslobodili
        Bice nije baš jednostavno ovo ;)

        A i Urugvajci ne bi mogli ništa da urade, nemaju oni veze sa ovim iako znam da imaš dobre veze sa tom ambasadom ;) ...

        Nije smešno stvarno ovo što se dogodilo...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          ma kad cuju zemun sigurno ce ga pustiti

          edit
          PRavda za bledija

          Cekamo ga sjutra da baci koju rimu.
          Last edited by Reise; 14-07-11, 21:52.
          sigpic

          Comment


          • Ma potegli bi,znas kakvu sam vezu imao za SP,zato su i Urugvajci stigli do polufinala,jbg Holandjani nisu hteli da popuste u polufinalu iako je nudjeno mnogo miliona i jbg...
            Pozvacu ih ja za svaki slucaj,mozda mu smanje kaznu,ali pustice ga valjda...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Tamo pravde nema. Ne bi me cudilo da sada lezi u nekom jarku. Bane i ja smo ga lepo upozorili, ali on ne slusa.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Pozvao sam ambasadu rekli su da ce probati da rese to,i da ce ako uspeju izaci za najvise 24h..
                E moj Bledi sto ne nadje neku Urugvajku sve bi bilo lakse...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ma potegli bi,znas kakvu sam vezu imao za SP,zato su i Urugvajci stigli do polufinala,jbg Holandjani nisu hteli da popuste u polufinalu iako je nudjeno mnogo miliona i jbg...
                  Pozvacu ih ja za svaki slucaj,mozda mu smanje kaznu,ali pustice ga valjda...
                  Ti jesi zvao ambasadu i imaš neku vezu tamo ali stvarno nisu Urugvajci zbog tebe stigli do polufinala

                  A ko zna ovo za Bledog, možda bi oni mogli da daju neki savet iz Urugvajske ambasade da se vidi kakav je kolumbijski zakon za ove stvari i kako tamo tretiraju pritvorenike

                  Nažalost Urugvajci ne mogu ništa više da učine
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Tamo pravde nema. Ne bi me cudilo da sada lezi u nekom jarku. Bane i ja smo ga lepo upozorili, ali on ne slusa.

                    a mozda i uziva i ladi jaja negde tamo u juznoj americi

                    Comment


                    • Poslednju vest koju ja imam je da je cika Eskobar reagovao preko svojih veza i da je Bledi pusten na slobodu ali je pri izlasku iz buvare pljunuo jednog cuvara u lice pa su ga jos malo zadrzali na vaspitavanju, a onda je kazu izasao. Cujem da je cika Eskobar to uradio jer mu je cerka ridala ceo dan moleci ga sva u suzama da joj izvuce j***ca! A kazu mi izvori i da se Eskobar malo usrao od Zemunaca! E sada, jbm. li ga sta je tu istina. Uglavnom Bledi se nalazi na putu za Kolumbiju.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Zna Eskobar s kim ima posla.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Pozvao sam ambasadu rekli su da ce probati da rese to,i da ce ako uspeju izaci za najvise 24h..
                          E moj Bledi sto ne nadje neku Urugvajku sve bi bilo lakse...
                          E sad preteruješ bice ;) Ne može to da se reši preko Urugvajaca...

                          Ma i da je Urugvajku našao uvalili bi mu onda neki drugi šverc robe. Znam ja da su egzotične te južnoamerikanke ali da čovek ode tamo zbog devojke to još nisam video. Svaka čast Bledom za to ali pogledaj šta se desilo...

                          O jebem ti sudbinu
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Imam predosećaj da će uskoro nekako da nam se javi.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Malo sutra Eskobar,Urugvajci reagovali,moji ljudi sad me obavestili...

                              @Krle namestio sam mec protiv Gane... ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Poslednju vest koju ja imam je da je cika Eskobar reagovao preko svojih veza i da je Bledi pusten na slobodu ali je pri izlasku iz buvare pljunuo jednog cuvara u lice pa su ga jos malo zadrzali na vaspitavanju, a onda je kazu izasao. Cujem da je cika Eskobar to uradio jer mu je cerka ridala ceo dan moleci ga sva u suzama da joj izvuce j***ca! A kazu mi izvori i da se Eskobar malo usrao od Zemunaca! E sada, jbm. li ga sta je tu istina. Uglavnom Bledi se nalazi na putu za Kolumbiju.



                                e bledi bledi postaces poznat u svetu po jebacinama
                                zavidece ti i vlasnik playboya po ribama

                                Comment

                                Working...
                                X