Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=carter985 link=topic=2942.msg196344#msg196344 date=1289739380]
    brz kao nedovic $%&5@$A
    [/quote]

    +*@WT*48*

    Sad video da je sledeće nedelje derbi, Partizan-Zvezda @(*6sd$%
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Vise praznik sprske kosarke nije CZV-Partizan , vec Partizan-Hemofarm . Mada nakon dolaska ovih čamuga i današnje pobede nad Cibonom , možda se sve vrati na staro .
      Inače , veliko razočaranje . Poraz Partizana od Nimburka .

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        E moja Zvezdo.... //h*svb
        čemu se mi radujemo... prvoj pobedi u sedmom kolu #%d*

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Zgazice ih Partizan. &+I}\
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Pala je Cibona, bravo momci! &8@^J &8@^J &8@^J

            Ljudi, nemojte misliti da je tako lose radovati se prvoj pobedi i to protiv Cibone, generalno bi trebali da budemo srecni sto nam Zvezda jos uvek postoji. @(*6sd$%
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Eto, dobi i zvezda jednu tekmu, drago mi je da je bas protiv Cibone #$&+|r Ali protiv Partizana nemaju sanse $8#a
              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Ne znam ovi Amerikanci deluju solidno.Sad u beg sa poslednje pozicije %&ES7
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  ovu kucanje nedovica sam odgledao dosad 100 puta i mogao bi ceo dan da gledam &8@^J &8@^J

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=carter985 link=topic=2942.msg196419#msg196419 date=1289745238]
                    ovu kucanje nedovica sam odgledao dosad 100 puta i mogao bi ceo dan da gledam &8@^J &8@^J
                    [/quote]

                    Imas li klip?
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=Flash link=topic=2942.msg196424#msg196424 date=1289745526]
                      [quote author=carter985 link=topic=2942.msg196419#msg196419 date=1289745238]
                      ovu kucanje nedovica sam odgledao dosad 100 puta i mogao bi ceo dan da gledam &8@^J &8@^J
                      [/quote]

                      Imas li klip?
                      [/quote]pa eto ga dole na ovoj strani $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Hahahahah al ga je oduvao

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=carter985 link=topic=2942.msg196432#msg196432 date=1289746050]
                          [quote author=Flash link=topic=2942.msg196424#msg196424 date=1289745526]
                          [quote author=carter985 link=topic=2942.msg196419#msg196419 date=1289745238]
                          ovu kucanje nedovica sam odgledao dosad 100 puta i mogao bi ceo dan da gledam &8@^J &8@^J
                          [/quote]

                          Imas li klip?
                          [/quote]pa eto ga dole na ovoj strani $#^%RT
                          [/quote]

                          Aaa nisam ni gledao dole #%d*
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Neš: Biću premijer!



                            Pre nekoliko dana je u Americi “procurila” vest o tome da bi najbolji kanadski košarkaš Stiv Neš mogao da pre kraja NBA sezone ode u “zasluženu” penziju i da se posveti politici! Međutim, Stiv je brzo objasnio javnost smirivši u najvećoj meri navijače Sansa. Stiv je izjavio da ih neće ostaviti na “cedilu” i da će odraditi još, najmanje, ovu sezonu.

                            - Naravno, jednog dana ću biti premijer - prokomentarisao je tu vest Neš i dobro nasmejao sve prisutne novinare na utakmici protiv Sparsa.

                            Tokom poluvremena iste, odeljenje za odnose sa javnošću Finiksa izdalo je saopštenje u kojem navode da je cela priča lažna i da Neš nema nameru tako brzo da okonča košarkašku karijeru.

                            Phoenix New Times je i pored saopštenja pokušao da nastavi da “prodaje” priču i dalje. No, da u priči ima ikakve istine sigurno bi svi vodeći američki mediji dublje istražili informaciju i svi bi već više znali o tome. Ovako… Neš će i dalje “političiti” na NBA parketima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              zvezdu izbacili iz pionira, ne moze vise da trenira tamo!
                              a partizan ima ista dugovanja pa ih nisu izbacili, vec jos od drzave dobijaju finansijku pomoc, sramota sta se radi!

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Partizan je nesto drugo...

                                Comment

                                Working...
                                X