Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by JimJarmush View Post
    Triggeru i Ljubo,ne znam sta se toliko cimate oko titule Vrlo Istripovanih Pozera,pustite to,neka su dobili i treba,uskoro ce postati i administratori,ali opozicija ostaje tu gde jeste
    Meni nije potreban nijedan ovaj bedz,nece mi biti ni bolje ni gore u zivotu,a i kladim se da im je D-Wade to nakacio jer navijaju za onaj sjebani majami od tri igraca...
    Slabije da sam ja, jer ja ne mogu da dajem VIP titule, to mogu samo admini.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Neka hvala,ne treba mi bedz,rekoh vec...Meni je samo drago da se jos jednom pokazalo u ovom finalu koliko je glup igrac LeBron James

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ovde mozete slobodno da se prozivate, samo dok ne kvarite neku od normalnih tema.


        Originally posted by Popaj77 View Post
        aaa palis se na tetove perverznjaku stari
        Pa kako. Kada joj vidim iscrtanog zmaja ili djavolicu odmah znam sta me ceka! Kod njih nema prevare!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by JimJarmush View Post
          Neka hvala,ne treba mi bedz,rekoh vec...Meni je samo drago da se jos jednom pokazalo u ovom finalu koliko je glup igrac LeBron James
          Tebi je najbolje

          Comment


          • Originally posted by JimJarmush View Post
            Meni nije potreban nijedan ovaj bedz,nece mi biti ni bolje ni gore u zivotu,a i kladim se da im je D-Wade to nakacio jer navijaju za onaj sjebani majami od tri igraca...
            Ovaj VIP status nema nikakve veze sa "BIG 3". Ako si primetio, pre neki dan isti status je dobio i Bledi koji navija za Boston, Ernesto za koga ne znam ciji je navijac ali znam da drzi kosarku u "malom prstu", a malopre taj status je Mac dodelio (potpuno zasluzeno) i ElBiDzej-u koji je navijac Cleveland-a.

            A sada te molim da mi objasnis, naravno ukoliko zelis, koliko je to James glup igrac?

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Ovaj VIP status nema nikakve veze sa "BIG 3". Ako si primetio, pre neki dan isti status je dobio i Bledi koji navija za Boston, Ernesto za koga ne znam ciji je navijac ali znam da drzi kosarku u "malom prstu", a malopre taj status je Mac dodelio (potpuno zasluzeno) i ElBiDzej-u koji je navijac Cleveland-a.

              A sada te molim da mi objasnis, naravno ukoliko zelis, koliko je to James glup igrac?
              ma lose se izrazio hteo je reci da nikada nece osvojiti titulu

              Comment


              • Originally posted by JimJarmush View Post
                Triggeru i Ljubo,ne znam sta se toliko cimate oko titule Vrlo Istripovanih Pozera,pustite to,neka su dobili i treba,uskoro ce postati i administratori,ali opozicija ostaje tu gde jeste
                Meni nije potreban nijedan ovaj bedz,nece mi biti ni bolje ni gore u zivotu,a i kladim se da im je D-Wade to nakacio jer navijaju za onaj sjebani majami od tri igraca...
                Nisi video da se salim sa mojim omiljenim kolegama forumasima?

                Ima sad i tebi namerno da uvalimo VIP,samo zato sto ti ne treba

                Comment


                • ma to se ja malo zezam za to vip.pa ne mogu ja koji u 380 postova nista pametno nije napisao to postatijos nisam ni senior member

                  Comment


                  • Ala se vi raspisaste!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Sta je ovo?Sada smo mi ne-vipovci postali manjina.

                      Liverpool FC, dolazi malo cesce i bice ti mnogo bolje sa nama.Najveselija druzina ovog foruma.
                      Mnogo smo tuzni zvog stvari koje se desavaju u NBA-u, ali sva sreca imamo jedni druge. xD

                      Comment


                      • Najjaci smo bre !

                        Sa nama nikad dosadno nije........
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ko se s nama druzi, zivot mu je duzi!

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ko se s nama druzi, zivot mu je duzi!
                            Ako nista drugo, bar mu je zivot duzi.

                            Comment


                            • Jooj ovog Baneta, kakve avatare stavlja...tacno cu dobiti aritmiju srca zbog njega!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Jooj ovog Baneta, kakve avatare stavlja...tacno cu dobiti aritmiju srca zbog njega!
                                haha baneta za vlasnika playboja kakav crni hju

                                Comment

                                Working...
                                X