Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moji vi tako se rusi vlast malo pomalo, ovako je Heat usao u skupstinu a polako uzimamo ucesce u vladi, na kraju istupamo kao glavna opoziciona stranka i rusimo vlast! Go fucking HEAT! FUCKING YES!


    Comment


    • Lebron traveled.
      sigpic

      Comment


      • hahahah sve VIP-ovci. Lepo kazem da je ovo najjaci pdf!

        Nego, koja je prodana dusa ovaj LBJ, napada Baneta sto se prodao, i sad uziva i on kao VIP-ovac, mutite i vi nesto kao ovi sa drugih pdf-a.

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Vidim da mi se pored imena pojavio status VIP!
          Hvala T-Mac-u, D-Wade-u, Ljubi i Mambi za ukazano mi poverenje!

          Gde mi je sada kolega VIP Bledi da malo prozborimo koju kao VIP igraci?
          O, stigao jos jedan VIP igrac. Tacnije dva. Cestitamo, zasluzili ste.
          Sad polako da osnivamo odbor, skupstinu, pa da krenemo da rusimo strahovladu.

          Sad od nas nema jacih Bane. Mogu da nas mrze, ali sa razlogom.

          Comment


          • Originally posted by Nikola_89
            Ja od sad mrzim NBA pdf jer oni nisu stali u moju odbranu i bojkotovali teniski pdf kad me je Vladan banovao, smao zato sto sam Srbin! DA!


            Originally posted by Nikola_89 View Post
            hahahah sve VIP-ovci. Lepo kazem da je ovo najjaci pdf!

            Nego, koja je prodana dusa ovaj LBJ, napada Baneta sto se prodao, i sad uziva i on kao VIP-ovac, mutite i vi nesto kao ovi sa drugih pdf-a.
            Ti nam se sada kao izvinjavas?
            Sta ces ti u njihovom ''kraju'' kada znas da te tamo necemo braniti?

            Comment


            • Originally posted by Bledi View Post
              O, stigao jos jedan VIP igrac. Tacnije dva. Cestitamo, zasluzili ste.
              Sad polako da osnivamo odbor, skupstinu, pa da krenemo da rusimo strahovladu.

              Sad od nas nema jacih Bane. Mogu da nas mrze, ali sa razlogom.
              Hvala, hvala!
              Sada, uvazeni kolega VIP Bledi, mozemo ravnopravno da ulazimo u dijalog sa ostalim VIP clanovima ovog foruma!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Naravno kolega VIP Branislave sada konacno mozemo da vodimo diskusije na nivou.

                Comment


                • Ja sam zapretio Mac-u da cu otici sa foruma ako vam ne skinu te statuse

                  Bagra teska,a vip...pa to samo u Srbiji moze

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ja sam zapretio Mac-u da cu otici sa foruma ako vam ne skinu te statuse

                    Bagra teska,a vip...pa to samo u Srbiji moze
                    Ne Ljubo, samo to ne. Nemojte da nam skidate ovaj status jer nam je on "ulaznica" za ozbiljne diskusije kako je naveo i kolega VIP Bledi.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • U zemlji Srbiji sve moze, pa i da bageri rade 24 sata 30 dana u mesecu.
                      Ti se tu Ljubomire ne pitas nista, ko "pandur u sudu", tako da mozes da pretis koliko hoces.

                      Comment


                      • Dobro Bane,pusti cu vas...radujte se malo

                        nadam se da se nece uobraziti sada i da cete i dalje imati vremena za nas smrtnike

                        Comment


                        • Ljubo vise za tebe nema insajderskih informacija ova poslednja ti je poslata pre nego sto sam video da se bunis sto je meni i Banetu javno uruceno priznanje za zasluge na forumu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Dobro Bane,pusti cu vas...radujte se malo

                            nadam se da se nece uobraziti sada i da cete i dalje imati vremena za nas smrtnike
                            Hvala Ljubo. A necemo se sigurno uobraziti i garantujem da cemo i dalje imati vremena za sve samo malo manje jer sada moramo da vodimo neke ozbiljne diskusije!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ljubo vise za tebe nema insajderskih informacija ova poslednja ti je poslata pre nego sto sam video da se bunis sto je meni i Banetu javno uruceno priznanje za zasluge na forumu.
                              Znao sam da ce taj status sve promeniti

                              Mvp,ucinicu sve sto treba da nastavljas da mi saljes insajderske informacije ti si ionako bolji od bledog i baneta

                              Edit : Verujem ti Bane,samo morao sam u recenici iznad da te isprozivam,u nadi da ce veliki,preveliki mvp nastaviti da me snabdeva informacijama o Partizanu

                              Comment


                              • Nista me ne interesuje!

                                Comment

                                Working...
                                X