Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    I ne treba da znas nista o kosarci. Zato smo mi ovde. Sve ces od nas nauciti, bitno je samo da si ovde.

    I ja ne znam nista o formulama i motorima pa eto prilike da se znanje dopuni!

    Eto visokoumne komunikacije!
    #58

    Comment


    • Originally posted by Bledi View Post
      Brate, nisam pukao moram nesto da kupim lepsoj polovini. Pa malo da udjem u te vode, a vidim da je Mambica upucen.



      Nema veze, dobices dobar baksis.
      Eee hvala ti...onda cu i ja svojoj da kupim nesto.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Pablo View Post
        Prihvatam sve savete i sugestije!
        A vec vidim da se lako upada u zamku!
        O kosarci ne znam skoro nista (a ono sto znam je nebitno), ali eto me ovde!
        Da prihvatiš, nego šta
        Ja volim košarku i razumem se ...bar ja tako mislim ... al ne vredi... navešće te na tanak led...

        Tako su i meni "cica-mico-kuco"... jedina devojka na ovom pdf.u... A ti misliš jao...sad će da te drže ko malo vode na dlanu... kad ono...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Pablo View Post

          Eto visokoumne komunikacije!
          Eto vidis. Vec ulazis u poentu!

          I sto kaze brat Bledi:"Da nam bar jedno zensko opstane!" jer kako koja dodje tako vene i svene! Salim se! ;)

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • sta je bre ovo kakva je ovo galama?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da prihvatiš, nego šta
              Ja volim košarku i razumem se ...bar ja tako mislim ... al ne vredi... navešće te na tanak led...

              Tako su i meni "cica-mico-kuco"... jedina devojka na ovom pdf.u... A ti misliš jao...sad će da te drže ko malo vode na dlanu... kad ono...
              Mislim da se razumemo! ;)
              Ali vidis kako su fini i pricaju o kozmetici.... Kako to da propustim!
              #58

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Da prihvatiš, nego šta
                Ja volim košarku i razumem se ...bar ja tako mislim ... al ne vredi... navešće te na tanak led...

                Tako su i meni "cica-mico-kuco"... jedina devojka na ovom pdf.u... A ti misliš jao...sad će da te drže ko malo vode na dlanu... kad ono...
                Pa draga Oljice, mi te i jesmo drzali kao malo vode na dlanu, postovali te, ti si samo nestala jedan dan, i nema te da se vratis. Vrati nam se evo i ti, pa osnujte vas dve klan, onda mozete dva na dva.
                Mada realno ne mozete, ima ovde nas vise.
                Nema razloga samoubijanju devojcice.

                EDIT: Opet kazem drugarice Pablo, istina je tamo negde. A mozemo i da vam nabavio kvalitetnu sminku.

                Comment


                • Originally posted by Pablo View Post
                  Mislim da se razumemo! ;)
                  Ali vidis kako su fini i pricaju o kozmetici.... Kako to da propustim!
                  Drugarice Pablo samo vi recite o cemu zelite da pricate i mi smo uvek tu za vas!

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Branislave, mojne ovde da pisete ovakva cuda....o svemu smo pisali, ali jos o kozmetici da pricamo ? Mamba i Bledi opasno fulaju temu......
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Branislave, mojne ovde da pisete ovakva cuda....o svemu smo pisali, ali jos o kozmetici da pricamo ? Mamba i Bledi opasno fulaju temu......
                      Ja kozmetiku jos nisam ni spomenuo. Ne znam sta je Mambi, a vidim da Bledi zeli da kupi devojci nesto za poklon pa se raspituje sta je najbolje od kozmetike?

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by Pablo View Post
                        Mislim da se razumemo! ;)
                        Ali vidis kako su fini i pricaju o kozmetici.... Kako to da propustim!
                        Fini, fini, jedan od njih reče da prolazi pored finske ambasade....gfhasrr

                        Znam, teško je, tako sam i ja, ali rekoh ti... samo oprezno...veoma oprezno, na tankom si ledu, ne opuštaj se.
                        I kada misliš da je sve ok, e... tu se čuvaj. ;)

                        Bledi, mnogo pričaš.
                        Pogotovu to o poštovanju prema meni, haha
                        Nisam se samoubila, već ste me vi....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Branislave, mojne ovde da pisete ovakva cuda....o svemu smo pisali, ali jos o kozmetici da pricamo ? Mamba i Bledi opasno fulaju temu......
                          Nemoj tako Wade, u prisustvu dve dame, moramo pricati i o temama koje njih mogu zanimati. Da se ne osete odbaceno.
                          A cekam Ljubu senseia da se oglasi, mislim da je on majstor za zene i poklone.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Fini, fini, jedan od njih reče da prolazi pored finske ambasade....gfhasrr

                            Znam, teško je, tako sam i ja, ali rekoh ti... samo oprezno...veoma oprezno, na tankom si ledu, ne opuštaj se.
                            I kada misliš da je sve ok, e... tu se čuvaj. ;)

                            Bledi, mnogo pričaš.
                            Pogotovu to o poštovanju prema meni, haha
                            Nisam se samoubila, već ste me vi....
                            sta ti znaci ovo poslednje vi? sta mi?
                            sumnjiva si mi oljo i to mnogo

                            Comment


                            • Ja sam oduvek najvise volela da dobijam zlato!
                              Zlato uvek moze da se proda! ;)
                              #58

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pogotovu to o poštovanju prema meni, haha
                                Nisam se samoubila, već ste me vi....
                                Sada smo jos mi krivi?

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X