Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze, barem nesto znas.....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      FON je laganica a isplati se
      da da, probaj da polozis Matu II, Operaciona istrazivanja i Teoriju sistema, pa se onda javi

      a da se isplate godine studiranja, to je istina!
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Originally posted by Popaj77 View Post
        da da, probaj da polozis Matu II, Operaciona istrazivanja i Teoriju sistema, pa se onda javi

        a da se isplate godine studiranja, to je istina!
        lbj gde laganica,prijamni je tu i tamo,ali trebas da rasturis da bi bio na budzetu,moj drugar upisao i jedva upao na budzetu

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          lbj gde laganica,prijamni je tu i tamo,ali trebas da rasturis da bi bio na budzetu,moj drugar upisao i jedva upao na budzetu
          Ko jebe budzet!
          Mislim,dobro je to,ali je skoro nemoguce ostati na budzetu nakon prve.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ko jebe budzet!
            Mislim,dobro je to,ali je skoro nemoguce ostati na budzetu nakon prve.
            ma de ko hebe budzet,mnogo znaci da ne das 150 000 dinara ili da das... mada mozda si ti neki burzuj,sta znam

            mada mom drugu dobro ide dao je sve iz prve i na budzetu je jos uvek

            Comment


            • Originally posted by miki1 View Post
              ma de ko hebe budzet,mnogo znaci da ne das 150 000 dinara ili da das... mada mozda si ti neki burzuj,sta znam

              mada mom drugu dobro ide dao je sve iz prve i na budzetu je jos uvek
              Zar je 150 000 hiljada?
              Znaci mnogo,normalno,ali ne ocekujem da cu se zadrzati,a isto tako ne ocekujem ni da cu biti primljen na budzet odmah na pocetku.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Zar je 150 000 hiljada?
                Znaci mnogo,normalno,ali ne ocekujem da cu se zadrzati,a isto tako ne ocekujem ni da cu biti primljen na budzet odmah na pocetku.
                nije bas 150 000 ali je 140 000 ali to mu dodje to.. sto je mnogo mnogo je i zato ti kazem da je budzet majka,hebi ga danas su ovo ogromne pare
                iskreno tekso je mnogo da upadnes na budzet,mada potrudi se vredi ustediti 150 000 din..

                Comment


                • Originally posted by miki1 View Post
                  nije bas 150 000 ali je 140 000 ali to mu dodje to.. sto je mnogo mnogo je i zato ti kazem da je budzet majka,hebi ga danas su ovo ogromne pare
                  iskreno tekso je mnogo da upadnes na budzet,mada potrudi se vredi ustediti 150 000 din..
                  Kod mene je 90 000.
                  Nije ni to zanemarljivo,ali tesko da cu na budzet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Колико је на географском ? Ја то планирам за две године да упишем
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Popaj77 View Post
                      da da, probaj da polozis Matu II, Operaciona istrazivanja i Teoriju sistema, pa se onda javi

                      a da se isplate godine studiranja, to je istina!
                      Pa nisu valjda poremeceni ovi ljudi sa kojima se druzim, FON-ovci se zezaju normalno i uce ali se ne razbijaju i prosek oko 8. ETF-ovci i gradjevinci umiru uz knjigu i kad dobiju 6 kao da si dao malom detetu igracku.


                      @ Uros Za geografski ti treba 92 boda rodjo

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Pa nisu valjda poremeceni ovi ljudi sa kojima se druzim, FON-ovci se zezaju normalno i uce ali se ne razbijaju i prosek oko 8. ETF-ovci i gradjevinci umiru uz knjigu i kad dobiju 6 kao da si dao malom detetu igracku.


                        @ Uros Za geografski ti treba 92 boda rodjo
                        Gde si to video?
                        Ja sam gledao na Infostud.com i tu je pisalo da za ETF,samofinansiranje treba 75 bodova,a nije istina,treba 60,mozda i manje,zavisi od konkurencije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Kod mene je 90 000.
                          Nije ni to zanemarljivo,ali tesko da cu na budzet.
                          to mu isto dodje,sve preko 50 000 za ovaj napacen narod je mnogo,ali stvarno nisu normalni... e da su ona stara vremena gde se skola nije placala

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Gde si to video?
                            Ja sam gledao na Infostud.com i tu je pisalo da za ETF,samofinansiranje treba 75 bodova,a nije istina,treba 60,mozda i manje,zavisi od konkurencije.
                            i ja sam isto cuo da za ETF treba veoma malo da bi upao,msm ko je lud da ovo studira

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Gde si to video?
                              Ja sam gledao na Infostud.com i tu je pisalo da za ETF,samofinansiranje treba 75 bodova,a nije istina,treba 60,mozda i manje,zavisi od konkurencije.
                              Lepo pise za geografski sta si poludeo

                              Comment


                              • Šta sve meni ne stiže na mail?!!!!
                                Ovo je prava adresa... Izvolite... Uživajte...

                                http://www.pazisport.com/navijacice-...mpaign=linkeri
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X