Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Secam se ove utakmice

    Comment




    • Ljudi se bore protiv religijskih okova u srcu islama! Partizani!

      Comment


      • @LBJmvp


        S obzirom da tamo "junacine" jos uvek kamenuju zene "u ime Boga" dobice uskoro priliku da kamenuju Izraelske i NATO nuklearne balisticke rakete. Tada cemo imati priliku da vidimo koliki je zapravo Ahmadinezad junak.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          @LBJmvp


          S obzirom da tamo "junacine" jos uvek kamenuju zene "u ime Boga" dobice uskoro priliku da kamenuju Izraelske i NATO nuklearne balisticke rakete. Tada cemo imati priliku da vidimo koliki je zapravo Ahmadinezad junak.
          Da ih samo kamenuju nego seku delove tela delove lica nabijaju u rupe ostavljaju tako ljude u rupama da umru, ma strasno, samo revolucija!

          Comment


          • Zivela religija!

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Zivela religija!

              Dok god niko ne umire i ne pati zbog religije neka je ne smeta mi, ovako...

              Comment


              • Ma ironija, nesam vernik. Bilo bi lepo kad bi bilo tako kao sto si ti napisao, al' jbg.

                Comment


                • Originally posted by Nikola_89 View Post
                  Ma ironija, nesam vernik. Bilo bi lepo kad bi bilo tako kao sto si ti napisao, al' jbg.
                  Bice revolucije samo polako ;) Bomba se siri kad eksplodira, bice svacega.

                  Comment


                  • Ma meni sve jedno, ali da, povecava se broj ljudi koji shvata da nesto u celoj toj prici nije uredu.

                    Comment


                    • Originally posted by Nikola_89 View Post
                      Ma meni sve jedno, ali da, povecava se broj ljudi koji shvata da nesto u celoj toj prici nije uredu.
                      Nije svejedno! Budi promena koju zelis da vidis u drustvu!

                      Comment


                      • Kad bi ti znao sa koliko seljaka sam okruzen, ne znam kako da mu objasnim da se Zemlja okrece oko Sunca, a kamoli da pokusam nesto kao to da mu objasnim.

                        Zivim u malom mestu okruzen selima, dodji pa pokusaj ti.

                        Comment


                        • Originally posted by Nikola_89 View Post
                          Kad bi ti znao sa koliko seljaka sam okruzen, ne znam kako da mu objasnim da se Zemlja okrece oko Sunca, a kamoli da pokusam nesto kao to da mu objasnim.

                          Zivim u malom mestu okruzen selima, dodji pa pokusaj ti.
                          Ja sam iz Kraljeva, tacnije iz Zice ziveo sam na manje od kilometar od manastira, pa ti vidi

                          Comment


                          • Bilo bi kul da si se zamonasio.

                            I da svaki post onda ide tipa : Lebron je kralj. Amin! I jbg, nema smajli nekog popa.

                            Comment


                            • branislave dobar ti je avatar
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                branislave dobar ti je avatar

                                Radgbistkinja!

                                @Nikola
                                Treba prikazati sve prirodne lepote ovoga sveta!
                                Last edited by Branislav; 04-06-11, 17:14.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X