Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg272025#msg272025 date=1300492056]
    Sta se desava ovde koji moj,ocu izvestaj...nema me par sati i odma tuca $#^%RT

    Jbg LBJmvp...ja sam jednostavno takav covek,nemoj mi zameriti $#^%RT Bio sam i ja kao mladji djubre(ispade ko da imam 40 godina) ali sam sad jednostavno gotivan decko iz kraja $#^%RT
    [/quote]

    Ma zajebavam se $#^%RT

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Pa i ja se zajebavam

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg272064#msg272064 date=1300493105]
        Pa i ja se zajebavam
        [/quote]

        Znam h5g6k8

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Bane, nisam ja vas opomenuo zbog psovanja, stavise to uopste nije ni bila opomena, nego sam vam ukazao da ako je moguce u toku meceva Heat-a malo smanjite sa tim jer kad ste igrali sa OKC-em na 5 strana su bili sve postovi sa brdom psovki, jbg sto je mnogo mnogo je.
          "Opomena" je bila zbog onog odgovora LBJmvp-a Bledom i nas dvojica smo to resili u 2 poruke, zavrseno je s tim.
          Tako da nemoj da se vredjas bez veze jer ne znam gde ces naci tolerantniji forum. Niti glumim niti namecem neki lazni moral, sve sto radim ja dozvoljeno je i vama jebem mu mater, ne znam sta vise treba!


          EDIT: I Rose nije seljace iz Memphis-a, samo je tamo isao na koledz. $%&5@$A


          I jos nesto, zasto bih te banovao cak i da mislis tako? Totalno si me pogresno protumacio, ne znam zasto...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Heat vs. Hawks


            1:40-da ne bude da je zivotinja koja samo na snagu igra... *%54a

            Comment


            • Lebron James behind the back pass
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Da nije tako elegantan bio bi dosadan igrac $#^%RT

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  A to pokazuje,jednom u 100 godina %QWT&W

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ne gledas Majami ocigledno @(*6sd$% Pokazuje apsolutno u svakoj utakmici...verovatno ti od preterane mrznje ne vidis to $%&5@$A Do duse nije stalno ovako mocno,ali dosta njegovih poena je sa poludistance i distance,a za to mu ne treba snaga...


                    I da Vule,jel ne volis Griffina?

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg272379#msg272379 date=1300537236]
                      Ne gledas Majami ocigledno @(*6sd$% Pokazuje apsolutno u svakoj utakmici...verovatno ti od preterane mrznje ne vidis to $%&5@$A Do duse nije stalno ovako mocno,ali dosta njegovih poena je sa poludistance i distance,a za to mu ne treba snaga...


                      I da Vule,jel ne volis Griffina?
                      [/quote]
                      Lebron i Grifin nisu za poredjenje,ma ne mrzim ja Dzejmsa(Nije mi nista uradio %QWT&W )Nego me nervira sto sto lik siluje loptu,dobro sada manje,zato sto ima Vejda...

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Amar'e je najveći silovatelj u NBA, al je zato najjači $#^%RT $#^%RT
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Dobro Vule,slazem se tu sa tobom,trebao mu je neki vrhunski igrac da bi pokazao jos vise svog umeca

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Vule_89 link=topic=2942.msg272390#msg272390 date=1300538155]
                            Lebron i Grifin nisu za poredjenje,ma ne mrzim ja Dzejmsa(Nije mi nista uradio %QWT&W )Nego me nervira sto sto lik siluje loptu,dobro sada manje,zato sto ima Vejda...
                            [/quote]

                            Sta znaci siluje? Sto ima najvise asistencija u ligi kad iskljucis PG-ove i sto ima 50% iz igre gde vecina suteva dolazi sa distance?

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Dajte ljudi,Lebron nije sivonja uopste,to je mozda bio kad je tek dosao ali je zato svoju igru mnogo,mnogo unapredio.Sivonja ne moze imati takav pregled igre,doduse ja sam ga nazvao sivonja pre par godina pa ga ponekad i dalje tako zovem kad me nervira ali dobro. $#^%RT

                              Mozemo mi koliko hocemo da ga ne volimo,moramo priznati da je fenomenalan i zasluzeno ima status superstara,e sad ukusi su razliciti pa su po meni Kobe i Wade bolji igraci,posebno Kobe,zaista je covek tata.

                              Sto se Lebrona tice zna i on da sili,ali to radi i svaki drugi igrac koji postize 20+ poena.Zna i Kobe da sili pa opet je najveca elegancija na svetu.Lebron je gradio svoju igru i od sivonje postepeno isao ka eleganciji,mada to opet nikad nece biti na nivou MJ-a i Mambe.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=S-Nash link=topic=2942.msg272558#msg272558 date=1300549366]
                                Dajte ljudi,Lebron nije sivonja uopste,to je mozda bio kad je tek dosao ali je zato svoju igru mnogo,mnogo unapredio.Sivonja ne moze imati takav pregled igre,doduse ja sam ga nazvao sivonja pre par godina pa ga ponekad i dalje tako zovem kad me nervira ali dobro. $#^%RT

                                Mozemo mi koliko hocemo da ga ne volimo,moramo priznati da je fenomenalan i zasluzeno ima status superstara,e sad ukusi su razliciti pa su po meni Kobe i Wade bolji igraci,posebno Kobe,zaista je covek tata.

                                Sto se Lebrona tice zna i on da sili,ali to radi i svaki drugi igrac koji postize 20+ poena.Zna i Kobe da sili pa opet je najveca elegancija na svetu.Lebron je gradio svoju igru i od sivonje postepeno isao ka eleganciji,mada to opet nikad nece biti na nivou MJ-a i Mambe.
                                [/quote]

                                Samo zbog gradje i visine, previse je veliki za takvu eleganciju, ali sto se tice razumevanja igre on je sa 20 godina imao ono sto je Kobe dobio oko 28. Kobe je najelegantniji igrac koji je ikada igrao kosarku ali je dosta kasno sazreo kao vodja, dok LeBron to ima prakticno otkad je usao u ligu.

                                Comment

                                Working...
                                X