Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Sin, sin nego sta.
    Ma smrkali bre, Chicago je smesna ekipa.
    Salu na stranu, nisam gledao utakmicu, nisam kompetentan da govorim o tome. A bice jos vatre tu dosta.
    Bice i vatre i vutre, cini mi se!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Hahahahaha...
      Nekad mi stvarno nije jasno kako smo toliko suprotni, a opet se toliko dobro slazemo i zezamo.
      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Long live NBA nation.
      Mislim da ce ovo biti ok objasnjenje

      Comment


      • Bledi mora sledecu tekmu da gledas sa nama i da bodris CHicago.

        Mac odlicna analiza inace!

        Comment


        • Bicu tu naravno, da pogledam i ja malo. Ali ste me razocarali neko vece, ja mislio bice rat, koliko ste pricali, nista niste uradili. Pogotovo Majamijevci mi nisu bili nesto aktivni. Osim onog smaraca koji navali k'o smrt na babu. Smorio je i svoje Majamijevce.

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post
            Bicu tu naravno, da pogledam i ja malo. Ali ste me razocarali neko vece, ja mislio bice rat, koliko ste pricali, nista niste uradili. Pogotovo Majamijevci mi nisu bili nesto aktivni. Osim onog smaraca koji navali k'o smrt na babu. Smorio je i svoje Majamijevce.
            dobar je on!

            Comment


            • Nije bilo potrebe za ratom, to ce tek biti tipa kad bude gusto do samog kraja, jos ovu utakmicu ce oni da pljuju sudije, pa kod njih 2 cemo mi da pljujemo sudije i da ih napadamo da su na kvarno dobili i tako, polako,polako. A i problem, vodja Mac ne ucestvuje tokom utakmice na forumu, tako da je tesko za nas, treba nas organizovati. I dodje posle utakmice napise jednu recenicu i nestane. A za doticnog, toliko je upucao da su ga i njegovi napali, gotov je da ga izbace iz fan kluba!

              Comment


              • Nije bilo njegovo vece

                Comment


                • Pa gde si Dzoni? Juris li sta, i sto ne?
                  Evo ja cu da vas organizujem, to mi je u krvi.

                  Comment


                  • Evo Bledi ustao pre pola sata, cale me zvao da idem po njega na posao, i sad camim kuci, cekajuci rucak. Ma ne jurim nista, a ni mene niko ne juri. Al' morace nesto da se nadje, kriza,kriza! Sta ima kod tebe Bledi?
                    Hahahaha, ako nas ti organizujes, predace se cheatovci i na forumu i na terenu, garantujem.

                    Comment


                    • Originally posted by Nikola_89 View Post
                      Evo Bledi ustao pre pola sata, cale me zvao da idem po njega na posao, i sad camim kuci, cekajuci rucak. Ma ne jurim nista, a ni mene niko ne juri. Al' morace nesto da se nadje, kriza,kriza! Sta ima kod tebe Bledi?
                      Hahahaha, ako nas ti organizujes, predace se cheatovci i na forumu i na terenu, garantujem.
                      Mi smo ovde najjaca grupa, znaci ima nas u svim porama drustva, vi se drznite pa cete videti kako cete da prodjete

                      Comment


                      • Ja se proveselio ovaj vikend, nisam stigao da gledam tekmu, sad lezim, odmaram. Cekam veceras utakmicu.
                        Ne znas ti moje organizatorske sposobnosti, gradilista sam ja vodio.

                        EDIT: Mvp, to sto ste najglasniji ne znaci da ste najjaci. Pas koji laje ne ujeda.

                        Comment


                        • LBJ samo se ti nadaj, pola vasih navijaca, nasi ljudi, samo vi to ne znate.


                          Nadam se Bledi da nista nisi gradio po Mldu, sve uzas zgrade.

                          Inace veceras za Dallas Bledi?

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Ja se proveselio ovaj vikend, nisam stigao da gledam tekmu, sad lezim, odmaram. Cekam veceras utakmicu.
                            Ne znas ti moje organizatorske sposobnosti, gradilista sam ja vodio.

                            EDIT: Mvp, to sto ste najglasniji ne znaci da ste najjaci. Pas koji laje ne ujeda.
                            Drznite se cik!

                            Comment


                            • Nisam zgrade dizao, ja sam telekomunikacione site-ove gradio.
                              Za Dallas naravno, ja uvek za matore navijam. ;) Posle Bostona, oni su mi sledeci.

                              EDIT:Mvp, jel me cikas?!!

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Nisam zgrade dizao, ja sam telekomunikacione site-ove gradio.
                                Za Dallas naravno, ja uvek za matore navijam. ;) Posle Bostona, oni su mi sledeci.

                                EDIT:Mvp, jel me cikas?!!
                                Mislim da je
                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Drznite se cik!
                                jasna poruka

                                Comment

                                Working...
                                X