Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Da,samo da ti kazem da ti sutra radis box score.
    hahahha, mislim da se sad odusevio Ljuba.

    Comment


    • Ja sam se drugacije dogovorio sa Wade-om valjda cetvrtkom i subotom,tako nesto

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ja sam se drugacije dogovorio sa Wade-om valjda cetvrtkom i subotom,tako nesto
        Ako ti tako kazes,ja nemam nista protiv...a vec u cetvrtak ces videti zasto.
        sigpic

        Comment


        • Znam,ima uvek preko 10 tekmi...nije meni tesko...ima i vrednih ljudi na ovom forumu

          Comment


          • Ma uglavnom radicemo isto tekmi,mala razlika,nekada ja vise,nekada ti,nekada D-Wade.Flasha necemo uznemiravati,on neka postavlja recapove sa YT.
            sigpic

            Comment


            • Dogovoreno

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Moram malo Bledi...necu biti tu veceras da gledam kako matorci gube

                salim se...mislim da ce veceras konacno da pobede
                Ako, ako samo pucaj, ja odavno drzim cas.
                Kako to Ljuba fino politicki uvali kosku.
                Vala ako ne dobiju veceras mrtvu minesotu, ne znam koga ce.
                I ja kazem Mamba samo spamuje, ko njemu dade moderatorsku stafetu.

                Comment


                • Majke mi,ko meni dade mod

                  Comment


                  • Mora da si kod Maca pricao besede o Rose-u, i morao covek da popusti, svi znamo da mu je to Ahilova peta.

                    Comment


                    • Sto su se kosarkasi raspucali sa ovim grupama,polako

                      Mogu li ja napravit o Omer Asik-u

                      Ja sve cekam hoce li T-Mac napraviti o Rose-u,a on hladi jaja
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Sto su se kosarkasi raspucali sa ovim grupama,polako

                        Mogu li ja napravit o Omer Asik-u

                        Ja sve cekam hoce li T-Mac napraviti o Rose-u,a on hladi jaja
                        Ja prvi napravio o najboljem kosarkasu i odmahi se svi nalozili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svi su tvoja kopija Mamba
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ja cekam da Joe Cole napravi grupu o Gerrard-u da uđem kada sam vec usao u pola, ali nista....

                            Mamba me preduhitrio, vidim otvaraju se grupe, pa tu naravno najbolji bek lige ne sme da izostane, mora D-Wade biti tu...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ja cekam da Joe Cole napravi grupu o Gerrard-u da uđem kada sam vec usao u pola, ali nista....

                              Mamba me preduhitrio, vidim otvaraju se grupe, pa tu naravno najbolji bek lige ne sme da izostane, mora D-Wade biti tu...
                              Zato sam se ja pobrinuo da ne izostane.
                              Ajde JC,pravi i kapitenu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad cu,nisam neozbiljan ko vas dvojica,neki modovi i rade nesto,evo npr.ja sa ovde od 7 ujutro i samo radim

                                Imam osjecaj da cu ubrzo biti milion grupa
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X