Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Љубо...

    http://www.exitfest.org/sr/news/najt...it-dance-areni

    Ма дођи.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • http://espn.go.com/espn/feature/stor...versial-bettor
      sigpic

      Comment


      • Crnja faca



        Bitno da je Balkanac i bitno da celu ekipu uci kako se psuje
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Comment


          • Kakav je smeker ovaj Kari
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Vidji Teague-a kao 2Pac.
              sigpic

              Comment


              • Hocemo li praviti All Star topic, ili cemo komentarisati u Uzivo topicu?

                Comment


                • Ma slobodno u live temu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko dugo traje večerašnji program, odnosno do kad ujutro?

                    Comment


                    • Sinošnji dres Nikole Mirotića na All-Star Weekend -u


                      Pošto ga nije šćela Španska reprezentacija, sada se navlači nama.

                      G***O JEDNO PRODANO, neke stvari nemaju cijenu!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Koliko dugo traje večerašnji program, odnosno do kad ujutro?
                        Do 5-6 sigurno

                        Comment


                        • Originally posted by The Avetinja View Post
                          Sinošnji dres Nikole Mirotića na All-Star Weekend -u


                          Pošto ga nije šćela Španska reprezentacija, sada se navlači nama.

                          G***O JEDNO PRODANO, neke stvari nemaju cijenu!!!
                          Posro mali, ako nemas sto pametnije da kazes, umukni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Posro mali, ako nemas sto pametnije da kazes, umukni.
                            Alo muda*u, smanji doživljaj, ne znaš ko sam i koliko godina imam, tako da malo kulture sinko, naravno ako znaš šta je to.

                            A šta Mirotić nije napočetku odbio da igra za Crnu Goru? Nema Španske parpire? Nije igrao za mlađu katgoriju Španije? Nije aaa?
                            Sad kad ga Španska reprezentacija neće, sad kao glumi Patriotu. Znam da je on tvoj Podgoričanin, ali jednostavno izabrao je drugu državu i nek se nje sad drži, a ne svaki mjesec mijenjati državu.

                            Mislim da imamo dovoljno igrača koji mogu da daju mnogo, Dubljević, Todorović i iskusni Blagota Sekulić. Mada nisam ni zato da se Peković zove za reprezentaciju, ali sad je to nebitno.

                            Spoiler



                            A za ove šljamove koji ti lajkuju, nek su mi živi i zdravi... Eto toliko.

                            Comment


                            • Vidim da su te banovali, ali svakako da ti odgovorim.
                              Ocigledno nisi upoznat ko je Crnoj Gori u savez. Ti ljudi su mu prijetili i ucjenjivali ga, a Mirota ih je samo pozdravio. Zbog toga je i zaigrao za mladu spansku reprezentaciju. A to sto je na All-Staru odlucio da nosi crnogorsku zastavu samo govori da voli Crnu Goru i da bi on rado igrao za nju da nije tih ljudi u savezu. Navodno ga sad nagovaraju neki ljudi da zaigra za Crnu Goru i mislim da ce to i uciniti, sto bi bilo odlicno za nasu drzavu.
                              sigpic

                              Comment


                              • I ponovo banovan

                                Comment

                                Working...
                                X