Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro, ni meni ne bi moglo da se desi da navijam protiv zemljaka u borbi za najboljeg ikada strasno podrzavajuci nekog Spanca ili Svajcarca. To je iz moje perspektive nezamislivo.

    Medjutim to ne znaci da postoji ispravno i pogresno, sve je relativno. Kontam da bi meni moglo da se desi da promenim omiljenog tenisera nekada u buducnosti.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Mozes, kad iskreno navijas za nekog pojedinca/klub, ne mozes tek tako da promenis, posebno ne mozes da pocnes da navijas za najveceg rivala.
      I Lebron Džejms je pravio velike gluposti posebno sad oko Usa izbora, pa i dalje ne mogu, a da ne navijam za njega, jednostavno srce mi neće.
      Tako i za Rafu isto imam mali Milion zamerki, ali nema šanse prosto da navijam protiv njega protiv bilo koga da igra .
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Mozes, kad iskreno navijas za nekog pojedinca/klub, ne mozes tek tako da promenis, posebno ne mozes da pocnes da navijas za najveceg rivala.
        Ma poredjenje izmedju kolektiva i pojedinca je smijesno i neuporedivo. Nema smisla da trosim slova na to.
        A cak i tim mozes promijenit ako nema veze sa tvojom sredinom. Mancester pa Celsi. Who gives u fuck
        Last edited by DinoFC; 18-02-21, 12:53.

        Comment


        • Originally posted by gomila nesklada View Post
          Pa dobro, ni meni ne bi moglo da se desi da navijam protiv zemljaka u borbi za najboljeg ikada strasno podrzavajuci nekog Spanca ili Svajcarca. To je iz moje perspektive nezamislivo.

          Medjutim to ne znaci da postoji ispravno i pogresno, sve je relativno. Kontam da bi meni moglo da se desi da promenim omiljenog tenisera nekada u buducnosti.
          Ali Dino nije Srbin, znaci izbaci taj momenat, on je svim srcem navijao za Nadala, imao je veoma problematicne postove sto se tice Djokovica i sad se skroz okrenuo, šije najokorelije novakovce
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa sad, navijati za neki klub skoro uopste nije uslovljeno karakterom sportiste, njegovim temperamentomm pa ni stilom i klasom.. vec lokacijom, tradicijom, klubskim bojama...
            U individualnom sportu moze da ti se desi da ti se neko prosto smuci, razocara te nekim osobinama koje ne volis ili cak prezires.. a neko drugi da te osvoji.
            To bih poredio sa ljubavima u zivotu. Kolektivni sport je kao ljubav prema majci. Moze biti najgora na svijetu, jedna jedina je i ne mozes da je mijenjas. A individualni je sto i ljubav prema zenama. Mozes da se zaljubis do usiju, ali vec sjutra moze da naidje neka 3 put bolja.
            Last edited by Joker; 18-02-21, 12:55.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Mozes, kad iskreno navijas za nekog pojedinca/klub, ne mozes tek tako da promenis, posebno ne mozes da pocnes da navijas za najveceg rivala.
              Ovu temu pokreces hiljaditi put, u poslednje vreme jednom dnevno. Ovo napisano je neko pravilo? Ne znam odakle ti pravo da zakljucujes da li je neko iskreno voleo nesto ili ne. Dese se razne stvari, pogotovu jer je to pojedinac, covek, mozda kasnije zakljucis neke stvari.

              Sta sad, Nadal ubije coveka, i ti ne smes da promenim pojedinca za koga navijas da bi pokazao kako si to iskreno radio. Banalan primer, ali najlakse ce objasniti.

              I nije isto klub I teniski igrac.
              Last edited by mark !t zer0; 18-02-21, 13:01.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Pa sad, navijati za neki klub skoro uopste nije uslovljeno karakterom sportiste, njegovim temperamentomm pa ni stilom i klasom.. vec lokacijom, tradicijom, klubskim bojama...
                U individualnom sportu moze da ti se desi da ti se neko prosto smuci, razocara te nekim osobinama koje ne volis ili cak prezires.. a neko drugi da te osvoji.
                To bih poredio sa ljubavima u zivotu. Kolektivni sport je kao ljubav prema majci. Moze biti najgora na svijetu, jedna jedina je i ne mozes da je mijenjas. A individualni je sto i ljubav prema zenama. Mozes da se zaljubis do usiju, ali vec sjutra moze da naidje neka 3 put bolja.
                hahahahahah genijalno si ovo objasnio

                ljudi koji se razvedu ne znaci nuzno da nisu bili iskreni u ljubavi
                sloboda ili ništa

                Comment


                • ...pri tom,savrseno je jasno objasnio i zasto..



                  ah, ta fedal ljubOv
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by gomila nesklada View Post
                    Ovu temu pokreces hiljaditi put, u poslednje vreme jednom dnevno. Ovo napisano je neko pravilo? Ne znam odakle ti pravo da zakljucujes da li je neko iskreno voleo nesto ili ne. Dese se razne stvari, pogotovu jer je to pojedinac, covek, mozda kasnije zakljucis neke stvari.

                    Sta sad, Nadal ubije coveka, I ti ne smes da promenim pojedinca za koga navijas da bi pokazao kako si to iskreno radio. Banalan primer, ali najlakse ce objasniti.

                    I nije isto klub I teniski igrac.
                    Ti si sad otisao u krajnost, cuj da ubije coveka

                    Pa smesno je, zato sto je ovde poprilican broj godina i svi znamo kako je navijao za Nadala...sta mislis da ja sad odjednom pocnem da navijam za Djokovica, tu i tamo pljujem Federera, tebi ne bi bilo cudno?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ti si sad otisao u krajnost, cuj da ubije coveka

                      Pa smesno je, zato sto je ovde poprilican broj godina i svi znamo kako je navijao za Nadala...sta mislis da ja sad odjednom pocnem da navijam za Djokovica, tu i tamo pljujem Federera, tebi ne bi bilo cudno?
                      Apsolutno.

                      Ne pričamo mi ovde o Dinu lično, nego generalno, baš za mene čudno i neverovatno.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Bilo bi mi cudno ali ne bih sebi dao za pravo da govorim kako je nesto od ta dva neiskreno i kako to nije moguce.

                        Pogotovu ako bih iz onoga sto pises video razlog te promene. Opet ne bih sigurno cesto pokretao tu temu sa ciljem da te ismejem.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ovo je sad školski primer kako bi vas bojana rasterala sa teme jer ova diskusija nema veze sa AO 2021. Takođe ste joj ušli i na omiljenu teritoriju da se raspravljate sa adminom ko je u pravu.

                          Ali neće da vas najuri jer joj odgovara ova spika.

                          Comment


                          • mani,nervozni su...

                            msm i ja sam jos nervozniji,hiocu da kazem da ih razumem
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Ovo je sad školski primer kako bi vas bojana rasterala sa teme jer ova diskusija nema veze sa AO 2021. Takođe ste joj ušli i na omiljenu teritoriju da se raspravljate sa adminom ko je u pravu.

                              Ali neće da vas najuri jer joj odgovara ova spika.
                              Nije nikakva rasprava, nego najobicnija diskusija jer o danasnjem mecu nema nista pametno da se kaze.

                              A i ovo je tvoj omiljeni teren, gde mozes mene da opljunes, ali na finjaka.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nije nikakva rasprava, nego najobicnija diskusija jer o danasnjem mecu nema nista pametno da se kaze.

                                A i ovo je tvoj omiljeni teren, gde mozes mene da opljunes, ali na finjaka.
                                Taman posla. Ja kad pljunem ja lepo i jasno to odradim

                                Ovo nije pljuvanje Samo koristim priliku kad je već offtopic što kaže Manda "da izjavim nešto za dnevnik"

                                Comment

                                Working...
                                X