Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medvedev je bio zastrasujuci. Islo mu je na ruku sto je on los match-up za Cicipasa, iako je sada Medo los match-up za svakoga, i sto je Ciciaps bio ispraznjen. Sve jedno ono je bilo zastrasujuce. Ipak su njih dvojica broj 4 i broj 5.

    Medo ima seriju od 20 pobjeda i 11 pobjeda protiv top 10 igraca. Kad je Novak ostvario seriju od 41 pobjedu 2011, imao je 13 protiv pobjeda protiv top 10 igrac. Rus neminovno postaje broj 1. Moze li Novak u nedjelju da uspori njegov uspon?

    Medo je favorit. On zna da je favorit. Zato je dao onu izjavu da je Novak fovorit. U svakom slucaju, rezultat ce zavisiti u prvom redu od Medvedeva!
    Last edited by NI; 19-02-21, 12:55.

    Comment


    • Odučiće ga Novak od tenisa.

      Comment


      • Videćemo u nedelju. Nole ga je pustio da bude favorit.

        Mene živo zanima kakvu taktiku je spremio Nole.

        Danilov niz je od poslednjeg poraza. To nema veze sa Novakovim nizom.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 19-02-21, 13:02.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Medvedev je bio zastrasujuci. Islo mu je na ruku sto je on los match-up za Cicipasa, iako je sada Medo los match-up za svakoga, i sto je Ciciaps bio ispraznjen. Sve jedno ono je bilo zastrasujuce. Ipak su njih dvojica broj 4 i broj 5.

          Medo ima seriju od 20 pobjeda i 11 pobjeda protiv top 10 igraca. Kad je Novak ostvario seriju od 41 pobjedu 2011, imao je 13 protiv pobjeda protiv top 10 igrac. Rus neminovno postaje broj 1. Moze li Novak u nedjelju da uspori njegov uspon?

          Medo je favorit. On zna da je favorit. Zato je dao onu izjavu da je Novak fovorit. U svakom slucaju, rezultat ce zavisiti u prvom redu od Medvedeva!
          Svaka mu cast ali treba naglasati da je to igrac koji ne moze proci 1.kolo Rolan Garosa da mu zivot ovisi o tome. I to nesto znaci cak i na dijametralno suprotnoj podlozi...
          Zverev mi je djelovao bolji igrac od Mede na ATP cupu.
          Vidjecemo al da je favorit Medo, jeste.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Svaka mu cast ali treba naglasati da je to igrac koji ne moze proci 1.kolo Rolan Garosa da mu zivot ovisi o tome. I to nesto znaci cak i na dijametralno suprotnoj podlozi...
            Zverev mi je djelovao bolji igrac od Mede na ATP cupu.
            Vidjecemo al da je favorit Medo, jeste.
            Sta znaci?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Sta znaci?
              Rekao bih npr. da to znači da ima određene limite koji se čine kao da ne postoje. Tj. Da mu uslovi značajno utiču na igru. Dakle ne malo nego mnogo. U slučaju ovog finala znači da ima dosta prostora da se buši.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Sta znaci?
                Hronicne limitacije koja se mogu eksploatisati. Ispadati u 1.kolu RG i onda vamo pobjediti najboljeg igraca u historiji AO u finalu. Ne desavaju se cesto takve dijametralne suprotnosti, to je sve povezano.
                On mnogo zavisi od match up i podloge. Tim i Nadal sa spinom i snagom ga posjeduju, shotmakeri Fed, Wawa ce ga vazda šibat. I Zverev mi je bolji igrac al nema glavu.

                Ali Medo ima jebenu glavu kojom pokriva svoje nedostatke i na tome mu skidam kapu
                Last edited by DinoFC; 19-02-21, 13:21.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Hronicne limitacije koja se mogu eksploatisati. Ispadati u 1.kolu RG i onda vamo pobjediti najboljeg igraca u historiji AO u finalu. Ne desavaju se cesto takve dijametralne suprotnosti, to je sve povezano.
                  On mnogo zavisi od match up i podloge. Tim i Nadal sa spinom i snagom ga posjeduju, shotmakeri Fed, Wawa ce ga vazda šibat. I Zverev mi je bolji igrac al nema glavu.

                  Ali ima jebenu glavu kojom pokriva svoje nedostatke i na tome mu skidam kapu
                  Svaka čast za post. Gde je tu Noletova šansa? Koju će taktiku izabrati?

                  Comment


                  • Ali sta to znaci za finale u nedelju, to sto on nikad nije prosao 1.kolo RGa?

                    Bas me zanima sta bi onda mislili o tenisu 90-tih, gde su igraci koji su odlicno igrali na RGu, redovno ispadali na samom pocetku W i obrnuto...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Biće teško, biće borba, biće 3:1 za najboljeg.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ali sta to znaci za finale u nedelju, to sto on nikad nije prosao 1.kolo RGa?

                        Bas me zanima sta bi onda mislili o tenisu 90-tih, gde su igraci koji su odlicno igrali na RGu, redovno ispadali na samom pocetku W i obrnuto...
                        uzmi novaka i feda-mozda nisu pobedjivali,ali su stizali do finala...
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          uzmi novaka i feda-mozda nisu pobedjivali,ali su stizali do finala...
                          Sta ti znaci ovaj post i kakve veze ima sa tim da Medvedev nije prolazio 1.kolo RGa?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Svaka čast za post. Gde je tu Noletova šansa? Koju će taktiku izabrati?
                            Mislim da ce glava i fizikalije igrati kljucnu ulogu. Kljucno kod Novaka u mecevima protiv Mede je da mora biti 110% spreman fizicki i mentalno ako je spreman na borbu do zadnje kapi znoja, on ovo uzima. On je izgledao mentalno prazan protiv Mede bez zelje da se nadmece sa njim, naravno jer zna koliko mu je to tesko i u Sinsiju kad nije iskoristio sanse u 2. setu i na WTF. Nije bio spreman na borbu, onaj mec u Monte Carlo ne uzimam toliko kao mjerodvan jer je Novak imao seriju poraza na mastersima u tom periodu.

                            U oba meca koja su igrali u u Austarliji je Novak dobio na slican nacin. Zelio je pobjedi i slomio Medi dusu i tijelo u oba navrata, tako mislim da ce i sada biti.

                            Novakova kompletna igra sa dobrim serviranjem i riterniranjem mora presuditi. A u tu kompletnu igru podrazumijevam i povremene izlaske na mrezu i drop shotove.
                            Last edited by DinoFC; 19-02-21, 13:35.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Sta ti znaci ovaj post i kakve veze ima sa tim da Medvedev nije prolazio 1.kolo RGa?
                              eto nista ne znaci...

                              se pravis luda il mene pravis ludim...?
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Beocca View Post
                                eto nista ne znaci...

                                se pravis luda il mene pravis ludim...?
                                Ne pravim se luda nego mi ti objasni kako moze da utice to sto on ne moze da prodje 1.kolo RGa na rezultat u nedeljnom finalu?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X