Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    To nema nikakve veze s trenutni turnirom, prebacite se na Opste diskusije ako nameravate dalje o tome da pricate.
    Novak je danas bio sjajan, ali Diego nije mjera.
    Last edited by NI; 16-11-20, 21:59.

    Comment


    • Mislim da cu se zasititi ovih čapljetina od igraca prije nego sto sam mislio. Ne ide ova gradja-visina uz tenis, brate.. grdni su mi, nezgrapni...

      Comment


      • Ne znam sta Visko vidi dobro u ovom mecu, meni je mnogo dosadan
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nije bas toliko los mec, ali nije ni dobar kao sto Visko prica. Neverovatno kako je Zverev dobro krenuo, napravio brejk poveo 30:0 i onda se raspao.

          Medvedev ako bude bio dobar ove nedelje moze opasno da napadne No. 1 do Wimbledona. Imao je malo srece sa ovim bodovanjem, inace bi to bila skoro pa nemoguca misija u blizoj buducnosti.

          Comment


          • Ne pamtim da mi je Medvedev djelovao ostrije u udarcima i igrao vise vinera nego ovih par zadnjih meceva. Moguce da mu paše ova igra Zvereva ali odlicno djeluje.
            A nije uopste jednostavno Zverevu zabit viner u razmjenam desno-lijevo

            Comment


            • Uspavaše me. A mogli su ovog hebenog linijskog robota malo pojačati.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zagovara best of 3 i na slemovima

                Originally posted by bojanaBG View Post
                Dobro je, dosta si se dokazao kao Djoko fan, ne moras svaku njegovu izjavu da podrzavas
                prvo postavis to ovde a onda kazes da se o tome pise u drugom topiku

                a ako je dino pokazao da je fan,ti si se poakzala kao hejter,pa ne moras svaku njegovu izjavu pa popljunes

                LM,to ce biti,ptre ili posle,ali ce biti,nema veze da li se nama (bojani) svidja-da je fed reko,drugu bi pesmu pevala

                nije bilo taj brejka,pa je uveden

                nije bilo krova,pa su stavljeni

                nije bilo celendza,pa su uvedeni

                i ta se prica provlaci vec neko duze vreme,najvise zbog televizije a najglasniji jesu amerikanci

                zene takodje igraju na 2,i...?


                a iskreno,ja isto ne znam koga bih od novih gledao na 5 dobijenih
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  prvo postavis to ovde a onda kazes da se o tome pise u drugom topiku

                  a ako je dino pokazao da je fan,ti si se poakzala kao hejter,pa ne moras svaku njegovu izjavu pa popljunes

                  LM,to ce biti,ptre ili posle,ali ce biti,nema veze da li se nama (bojani) svidja-da je fed reko,drugu bi pesmu pevala

                  nije bilo taj brejka,pa je uveden

                  nije bilo krova,pa su stavljeni

                  nije bilo celendza,pa su uvedeni

                  i ta se prica provlaci vec neko duze vreme,najvise zbog televizije a najglasniji jesu amerikanci

                  zene takodje igraju na 2,i...?


                  a iskreno,ja isto ne znam koga bih od novih gledao na 5 dobijenih
                  Oni su pricali o Nadalu i njegovim US Openima, a ne o ovome, ja sam vec prebacila postove na odgovarajucu temu.
                  A ja nisam jedina kojoj se ideja o best of 3 ne svidja, ali ti jedino meni odgovaras i meni nesto prebacujes, postajes prenaporan.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Tacno kada je Novak uzeo cetvrtu titulu zaredom su odlucili da ubrzaju podlogu, jer nisu mogli vise to da trpe. Nazalost, dalo je rezutlate.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Oni su pricali o Nadalu i njegovim US Openima, a ne o ovome, ja sam vec prebacila postove na odgovarajucu temu.
                        A ja nisam jedina kojoj se ideja o best of 3 ne svidja, ali ti jedino meni odgovaras i meni nesto prebacujes, postajes prenaporan.
                        tako je,a objasnio sam i zasto...
                        Last edited by Beocca; 16-11-20, 22:54.
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          tako je,a objasnio sam i zasto...
                          Sta je tako i sta si objasnio?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • da sam ti se obratio zato sto si hejter,ne moz' biti jasnije
                            Wizard

                            Comment


                            • Ovo mora biti odlican mec, daebeoca. A i ako Tim izgubi, neka se ubije. Znam da je glupo podcjenjivati Nadala, ali Tim je u svom zenitu, najbolje godine, ima i iskustva vec dovoljno.. Mora da dobije!

                              Comment


                              • Haha ovo vise postaje neverovatno sa bacanjem novcica, Nadal opet dobio. Sesti mec zaredom kako ce da servira prvi. 2^6=64, znaci manje od 2% sansi da se to desi.

                                Doduse mozda je neki put njegov protivnik birao da prima servis. U svakom slucaju prednost je servirati prvi u okvavim uslovima, i ko god izabere da prima servis mislim da debelo gresi.

                                Inace RAfa po meni blagi favorit, ali sve je moguce.
                                Last edited by 147; 17-11-20, 14:12.

                                Comment

                                Working...
                                X