Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke Nadalu. Pobedio je igrač sa većim m..ima.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Najimpresivnija predstava u finalu Grand Slam turnira koju sam u životu gledao, a nagledao sam se svega i svačega. Sve ono šta mu je Novak 2019. u Australiji uradio, sada mu je naplatio s kamatama. Bolestan nivo, bolestan. Šampiončina.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Kobe, lajv tema je zaključana pa da ti ovde odgovorim...
        Najveći reper jesu GS ali ne i jedini.
        Zato se o GOAT-u može pričati kada završe karijere i kada se podvuče crta kada su u pitanju sva dostignuća od GS, Mastersa, WTF-ipak su to najveće titule, broj nedelja na No1... a ne sada...Glupo je još dok igraju sva trojica govoriti o tome ko je GOAT...Možemo govoriti o tome ko bi mogao biti, dati neka predviđanja i očekivanja na osnovu dosadašnjih ostvarenja ali reći da je GOAT bilo ko od njih sve dok igraju onda je to u najmanju ruku neozbiljno...
        Slazem se potpuno, kad svi trojca okace klin tada cemo sve na kantar, al dobro sad malo i emocije rade pa moram da nesto i o tome napisem.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Dr. Drunkenstein View Post
          Najimpresivnija predstava u finalu Grand Slam turnira koju sam u životu gledao, a nagledao sam se svega i svačega. Sve ono šta mu je Novak 2019. u Australiji uradio, sada mu je naplatio s kamatama. Bolestan nivo, bolestan. Šampiončina.
          Apsolutno! AO 2019. je najveci razlog za ovo danas!

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ocekivali smo spektakl, dobili samaranje. Ko je ovo ocekivao? Iskreno niko, ni Noletovi fanovi, ni Rafaelovi. Ja sam stekao utisak, ovako gledajuci i citajuci po internetu da odredjenih Novakovih navijaca potcenjuju Nadalovu dominaciju na sljaku, narocito u Parizu, al dobro svako ima pravo da misli sta god hoce. Jedno je sigurno, da je Nadal najunikatniji sportista danasnjice, niko u niti jedan sport (individualni i kolektivni) nije ovo uradio, 13 puta osvoijo titulu iz isto pokusaja. Hvala mu sto postoji, hvala sto nam dopusta da gledamo sve ovo.

            Siguran sam da ce i Novak osvojiti jos Slemova, ima i igru i nivo i motiv, nije kraj sveta ovaj poraz za njega. Al boli, to je sigurno, jer je preubedljivo zijanio, bio bagelovan, nesto na koje se niko nije nadao. Rafa je imao mnogo vise da izgubi, njegovo dvoriste, perfektan skor 12 od 12, jurnjava za Federer itd, i drago mi je da je to skinuo na ovakav nacin. Sad moze samo poboljsavati rekord, a licno po meni on je vec ultimativni GOAT dok ga eventualno Novak ne prestigne. Pozdrav i cujemo se u Melburnu, lep odmor do tad.
            Za mene je to bio spektakl. Spektakularana partija Rafaela Nadala.

            Comment


            • Nema spektakla bez dva igrača.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                GOAT! U 34.godini tenis karijere odigrati na zemlji. Strasno
                Bas strasno, bez izgubljenog seta. Cak se masa ljudi pitala da li ce Novak proci kao Federer 2008 kad je uzeo samo 4 gema.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Za mene je to bio spektakl. Spektakularana partija Rafaela Nadala.
                  Dobro da, pricamo o obostran spektakl, tipa AO 2012, RG 2013.
                  Ko se nadao na ovakav nastup Nadala? Niko realno. Do zadnjeg gema drugog seta imao 3 UE 6 na kraju drugog.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Za mene je to bio spektakl. Spektakularana partija Rafaela Nadala.
                    Sta mislis o Novakovom pristupu mecu da li je precijenio svoju igru na sljaci i podcijenio Nadala zbog uslova.

                    Nadal dva puta bageluje Novaka na sljaci u dvije godine.
                    Last edited by DinoFC; 11-10-20, 17:42.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne brini, hoce sigurno. Uzivaj sada.
                      Nece, hasace slanine krisom, pa cemo svi uzivati.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Dobro da, pricamo o obostran spektakl, tipa AO 2012, RG 2013.
                        Ko se nadao na ovakav nastup Nadala? Niko realno. Do zadnjeg gema drugog seta imao 3 UE 6 na kraju drugog.
                        Cestitke Kobe, Rafa je pokazao jos jednom da je ubedljivo najbolji na sljacu. Tako je to, kada se ocekuje neki spektakl, obicno ga ne bude. AO 2019. je takodje dobar primer. Napisao sam u Novakovoj temi nesto vise o tome.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Nece, hasace slanine krisom, pa cemo svi uzivati.
                          I čvarke i ćevape. A ako se pojavi alergija nek cepa antihistaminike ko i svi u tim situacijama.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Roger cestitao Nadalu

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Cestitke Kobe, Rafa je pokazao jos jednom da je ubedljivo najbolji na sljacu. Tako je to, kada se ocekuje neki spektakl, obicno ga ne bude. AO 2019. je takodje dobar primer. Napisao sam u Novakovoj temi nesto vise o tome.
                              Hvala.
                              Ja licno 2019 nisam ocekivao nista, al mozda opcenito su svi ocekivali jak mec, ne znam.

                              Novak na sljaci nema komfora, nema lakih poena, servis mu nije oruzje, ne moze probijati lako Nadala i tu nastaju problemi. Ovo sa novim uslovima je bio bas kao prevara neka, svi pricali kako loptice ne leze Nadalu, a ispade da ovaj spori teren ne odgovara Novaku jer ne moze nikako probiti on Nadala i naravno ne moze uspostaviti balans na terenu. Jbg, kad je na 100% Rafa Novak mu ne moze nista na sljaci, dokazalo se 100 000 puta vec.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Roger cestitao Nadalu

                                Bljak. Sad mi je jos krivlje sto je Novak izgubio

                                Comment

                                Working...
                                X