Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi hoce da oporezuju i dobitke iz kladionice...iz inostranstva....sto to ne rade i u Srbiji?

    Mislim da ce dobiti qrac...retroaktivno 50% su oni normalni..

    LoooL.....xDDD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nasisaju mi se k. retroaktivno. Nek dodju da uzmu.

      I meni i mom bratu Losmiju.

      Da parafraziram Gorana Majmuna ...Pun grad oružja, pa ako im to treba, da nas dižu na oružje onda slobodno. Branićemo se svim silama, kako znamo i umemo....

      Je l tako Losmile?

      Ja ću šurikenima da ih gadjam a ti bacaj bombe ko Boško Buha
      Last edited by Cassius Clay; 27-10-20, 19:10.

      Comment




      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Lovačko udruženje fazan iz Vojvodine, se žali jer su im fazani podavljeni.

          Moram reći da bih ja ove lovce pustio u šumu i ganjao ih sve do jednog.

          Kaže ovaj "mi smo skupljali, da bi naši lovci imali šta da love, a onda dodju psi i ubiju nam"

          Ne znam zašto je lov dozvoljen u 21. veku.

          Lovci su zlo nevidjeno, napaljeni majmuni.

          Ko ima frku sa porezom neka se javi u PM, da im preporučim čoveka, da otvore LLC u USA ili LTD u UK, ili da jure treću opciju.

          Najšira opcija je USA u Wyomingu, tu može mnogo toga da se registruje sem nečega gde treba specijalna dozvola (oružje, alkohol, duvan, lekovi)

          Losmi za kocku ne znam kako će ići, javi se u pm da vidim kako dobijaš keš. Da li tu može šta da se uradi
          Last edited by Cassius Clay; 27-10-20, 19:16.

          Comment


          • бежите
            док
            није
            касно.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              бежите
              док
              није
              касно.


              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Nerealan View Post
                бежите
                док
                није
                касно.
                Ne brini, neće ovo još dugo. Korona je došla kao kec na deset, dar od Boga.
                sigpic

                Comment


                • Postoje tu fore sa UK i USA. Nije teško tamo otvoriti baš iz razloga jer im se isplati da im strani državljani pune budžete porezom. VAT ide u UK od 80k funti, pre toga 19% na dobit.

                  Verujem da od njih i potiče ovaj zakon da bi Srbija podstakla svoje gradjane da traže rešenja i vremenom će svi skontati da za ne velike novce mogu da imaju LLC u USA ili Ltd. u Uk.

                  Zašto bi oni to tako lako dozvoljavali?

                  Pa zato što ih boli uvo. Hipotetički za UK sliva im se 19% poreza na dobit od stranog državljanina, a ako predje 80k funti kreće i VAT, a za USA isto.

                  Sve to ide u njihove kase, a ne vodiš se nigde niti dobijaš nekakva prava sem kao fizičko lice u smislu poslovanja.

                  Ja kontam da je to cilj. Plus Estonija, Singapur ali Estonija je shit po meni jer je to Evropa.

                  Comment


                  • Daleko bolja opcija je LLC u Sjedinjenim Državama, jer porez efektivno može biti 0% uz par uslova.

                    Sa LLC-om u USA, sve dok nemaš zaposlene, skladište ili neki drugi fizički prostor u vlasništvu LLC-a, dok kao pojedinac nemaš status rezidenta, i ne boraviš u Americi 183 ili više dana godišnje, plaćaš samo naknadu jednom godišnje saveznoj državi u kojoj osnuješ LLC.

                    Znači za freelancere i online ljude, uglavnom idila.

                    Comment


                    • Stvarno kako misle da uzmu 50% na kladjenje. Ako uplatim 100e uplacujem 50e za drzavu i 50e za mene...

                      Vece idiote u zivotu nisam video, a i narod je nikakav..sve smo gori..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Debili. Ja sam izneverovao pre 7-8 meseci kad sam čuo, ali dugo se zna za ovo.

                        U Britaniji je kažem, 19% na dobit dok ne predješ 80k evra. Ako si regovan kao Ltd.

                        I to nije malo ali opet...

                        Ovako neko drži Kinezima engleski, uzme 800e, treba pola da da državi.

                        Srećom, u 21. veku uvek ima legalnih rešenja.

                        Ja sam morao da plaćam za moju imovinu koja je oduvek moja koju mi država nije dodelila što je izdajem na bookingu o airbnb.

                        Država je nastala tako što se grupa ljudi istog porekla udružila. Ljudi su stariji od države, nacija.

                        Kako taj zamišljeni entitet, Srbija, koja može da mi se napase muda, može meni nešto da uzima?

                        Nije Srbija stvorila nas nego mi Srbiju kao državu. Šta je taj imaginarni entitet tlačitelj nas koji smo je stvorili?

                        Države su veliko zlo.

                        A najveće zlo su levičari i socijaldemokrate, jebem im sto majki sa preraspodelom i porezima. E tako...
                        Last edited by Cassius Clay; 27-10-20, 20:40.

                        Comment


                        • Ma dobice qrac, bukvalno ce tona para i ljudi izaci odavde. Da uzmu 5-10% od sledecih i da se sutaju u dupe...

                          Bukvalno ce im izaci milijarde u godinama koje dolaze..

                          Jos kaze debil, prvo da sracunamo pa cemo videti za buducnost...

                          jbte...al njih nije blam da izadju i kazu 50% da se loidaci upecaju...retroaktivno ni cent...

                          Novi zakon pa onda...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ko jebe Srbiju. Imaš u Panami olakašane mogućnosti, imam jednog Novosadjanina na Dominikani, samo da nema ovog sranja.

                            Lagani smo brate Pa neka naplate porez pokojnim glasačima, retroaktivno. I posthumno.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Kazu ovi divni ljudi da je bila jako pribrana.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Svaka cast ljudima koji su spasili djevojku. Oni su bukvualno rizikovali svoj zivot kako bi je spasili, istinski heroji.

                                Comment

                                Working...
                                X