Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    https://www.telegraf.rs/sport/navija...himnu-na-svetu
    Ode legendarni stvaralac kultne pesme koja je obeležila jednu fudbalsku epohu.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
    Pesma je iz 1945. godine, odnosno iz mjuzikla Carousel a tek 1963. e prihvacena kao "himna", dakle pesma NIJE namenjena fudbalskom klubu vec mjuziklu.

    Legendarni pevac je snimio verziju koja je postala veoma popularna i medju ljubiteljima fudbala sirom sveta.

    Last edited by belgrade_owl; 04-01-21, 12:26.

    Comment


    • Bice ovo najneizvesnija trka za titulom u poslednjih nekoliko godina.

      Siti ima lak raspored do susreta sa Liverpulom, Junajted u najboljoj formi jos od onog ludog pocetka sa Oleom, Totenhem tesko do titule ali moze svima da pomrsi konce, Celsi ocekujem da ce dici uskoro formu... Da je Liverpulu zdrava odbrana tesko da bi neko mogao da nam prismrdi, ovako cemo ipak morati sa 100% snage da izadjemo na svaki mec i da se nadamo da ce konkurenti imati svoje lose dane.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Mozemo da nastavimo da se pravimo da nije bilo saplitanja.

        Naravno. Čist penal kao suza. Samo neko ko ne želi sebi da prizna da je penal će reći da je sam sebe postakao. Ili je slep...

        Comment


        • Malo je i histerija jer se Junajtedu ove 2 sezone baš dosta penala svira, ali stvarno najveći broj njih i jesu bili čisti, znam da ono protiv Vile u julu nije vidjelo penala, simulacija Bruna, bilo mi je krivo jer je Vila bolje otvorila tu utakmicu i ganjali su opstanak. Srećom opstali su i dobro je jer ove sezone su fenomenalni stvarno, super da smo ih dobili jer za sad ih ni Liverpul ni Čelzi ni Lester nisu savladali, a Totenhem, Everton i Siti tek trebaju vide da ih pregrme nekako

          Odlično stojimo i dobijemo li Barnli idemo na Enfild izjednačeni na tabeli sa Liverpulom ali nešto nas ne vidim u nekoj ozbiljnijoj borbi za titulu, Siti će tu sad da pritisne, narednih 6 kola samo Aston Vila teži protivnik, osim toga laganica, bar na papiru. A Liverpulu će tek da se vrate neki bitni igrači tako da su mi oni i dalje glavni favorit, Siti tu iza njih, ostale ekipe su blizu ali baš da izdrže još 20 kola, teško.
          Last edited by BorisUnited99; 04-01-21, 13:30.

          Comment


          • Mene najviše plaši Pep moram priznati. Po meni je Siti glavni favorit. Ne znam da li ste primetili, ali on je malo promenio taktiku. Igra više defanzvino, malo se povukao. Postigne golove na vreme, i onda se povuče i zatvori prilaz golu. U zadnjih 7 utakmica, samo 2 primljena gola, od kojih je jedan autogol. Aguero im se konačno vraća, što je ogroman plus za tim.

            I dok svi pričaju o Liverpulu i Junajtedu za titulu, on tiho pobeđuje, bez prevelike buke. Narednih 6 utakmica odličan raspored. Čak mislim da će u tom periodu da prestignu i Junajted i Liverpul i da budu prvi sa nekih par bodova prednosti.

            Što se tiče Liverpula, ne možeš ti da budeš 11. u ligi u gostima i da očekuješ titulu. Iako ne gubimo, prosuli smo mnogo bodova u gostima(Njuka, Fulam, Brajton). Ako to Klopp ne reši, nema od titule ništa. Izgubili smo konstantnost pobeđivanja. Ne pamtim kad smo vezali tri pobede.

            Što se tiče Junajteda, i dalje mislim da sa Oleom ne mogu uzeti.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I ako United odlično stoji na tabeli ne verujem da iskreno bilo koji fan "Đavola" veruje u happy and i osvajanju Premijer lige. Dosta još tu ima posla ne bi li se United zategao i sklopio šampionski mozaik.
              Slažem se da je najveći preduslov menjanje Solskjera za neko iskusno-veliko trenersko ime koji će klubu doneti konstantnost na duže staze.
              City je predstavom na Stamford Bridžu potvrdio kako je neopravdano zapostavljen, doduše posle slabijeg starta sami su dali povoda, tim ima dubinu i širinu rostera te uz sjajan raspored koji sledi mogu vrlo brzo prestći sve konkurente.
              Očekujem Pepovu reakciju na tržištu gde mislim da im je primarna opcija nalaženje špica koji će biti legitimni naslednik Kuna Aguera.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Mene najviše plaši Pep moram priznati. Po meni je Siti glavni favorit. Ne znam da li ste primetili, ali on je malo promenio taktiku. Igra više defanzvino, malo se povukao. Postigne golove na vreme, i onda se povuče i zatvori prilaz golu. U zadnjih 7 utakmica, samo 2 primljena gola, od kojih je jedan autogol. Aguero im se konačno vraća, što je ogroman plus za tim.

                I dok svi pričaju o Liverpulu i Junajtedu za titulu, on tiho pobeđuje, bez prevelike buke. Narednih 6 utakmica odličan raspored. Čak mislim da će u tom periodu da prestignu i Junajted i Liverpul i da budu prvi sa nekih par bodova prednosti.

                Što se tiče Liverpula, ne možeš ti da budeš 11. u ligi u gostima i da očekuješ titulu. Iako ne gubimo, prosuli smo mnogo bodova u gostima(Njuka, Fulam, Brajton). Ako to Klopp ne reši, nema od titule ništa. Izgubili smo konstantnost pobeđivanja. Ne pamtim kad smo vezali tri pobede.

                Što se tiče Junajteda, i dalje mislim da sa Oleom ne mogu uzeti.
                Slazem se, Siti je najozbiljniji kandidat uz Liverpul. Bas su se ispod rada provukli a imaju mec manje od Utd i Liverpula i 4 boda manje. Sto kazes, odlican raspored a tek im se vratio Aguero. Ove sezone su mnogo defanzivniji, disciplinovaniji i to zbog LS, to im je glavni cilj. Sad igraju na rezultat. Imaju dubinu itekako da se nose sa problemima oko povreda, Covida itd itd kao sto se vidjelo protiv Celzija. Protiv Utd su isli na rezultat, malo su mozda precijenili Ole i Utd, dali previse respecta pa se nisu zaletali zbog prethodnih susreta jer ih je Utd brutalno kaznjavao.
                Cim krene ofanzivnije protiv neke ekipe koja igra na kontranapad dobije po usima Pep, kao protiv Totenhema tako da je sad oprezniji
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Da li ce City osvojiti titulu, ne znam, kontam da ce biti gusto tu sa LFC-om.
                  Ali mi je City prvi favorit za osvajanje LS-a.

                  Nema United kalibar jos da pripreti tu. To ce se prvo videti za 12,13 dana (kad vec igramo sa LFC-om). Tu ce da bude jedno osvescenje za one koji misle da mozemo da se borimo za titulu. Do 25og kola, znaci za 9 kola, ocekujem da LFC i City budu nekih 6,7 bodova ispred. I to je cak malo optimisticno...

                  Comment


                  • Polako sa prognozama, Boris se obraca danas. Ocekuje se poostravanje mera.

                    Comment


                    • Očekivana popizd KDB na novi ugovor po kom će opet manje zarađivati od nekih koji mu nisu ni za čišćenje kopački.
                      Dal se kola slamaju na belgijskom pakeru pošto će klub pokušati na leto povijati ogromne kapitalce u vidu Ramosa i Mesija ne znam al sjajni vezista zaslužuje blanko ček da napiše koliko je sebe i kvaliteta dao četi sa Etihada.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Eto zašto Henderson nije štoper. Zakasnio za ofsajd. A Trentova reakcija...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ovaj ce nam dati crveni do kraja sigurno, za dva faula dao dva zuta.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Walcot uzasan, sta radi covjek
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Koliko losa utakmica, katastrofa, 30minuta igraju 2dodavanja niko ne moze da spoji ni Soton ni Liverpul. Gori mec u zivotu nisam gledao.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Vadi Hendersona sa štopera molim te. Bruka koliko prostora ostavlja iza sebe...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X