Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    To smo vec resili, cist penal da cistiji ne moze biti.
    Nije videlo penala.

    Ja podržavam, jedino ovakvim konstantnim guranjem UTD-a se može prvenstvo učiniti zanimljivim. A to nam je, valjda, svima u interesu.
    Last edited by mark !t zer0; 03-01-21, 20:53.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Opasno guraju sudije UTD ove sezone, mora se nekako napraviti show da bude gusto do kraja sezone. Ovu odluku o penalu kao i nekolicinu prethodnih odobravaju samo navijaci UTD/mrzitelji LFC/fantasy menadzeri koji poseduju Bruna.

      Comment


      • Originally posted by ЧШ. View Post
        Nije videlo penala.

        Ja podržavam, jedino ovakvim konstantnim guranjem UTD-a se može prvenstvo učiniti zanimljivim. A to nam je, valjda, svima u interesu.
        Kako nije kad je isforsirao saplitanje? Gurno mu je nogu jasno se vidi, ovo je fora koju smo radili kao osnovci na terenima

        Za titulu nemoj da brines, niko nema kvalitet da izdrzi tempo, idalje mislim da ce u maju biti +15 za Liverpool.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Kako nije kad je isforsirao saplitanje? Gurno mu je nogu jasno se vidi, ovo je fora koju smo radili kao osnovci na terenima

          Za titulu nemoj da brines, niko nema kvalitet da izdrzi tempo, idalje mislim da ce u maju biti +15 za Liverpool.
          Kazes 'to smo vec resili'. Jeste, ti i navijaci UTD-a. Nije bas reprezentativno.

          Ne brinem, samo kazem da je ovo jedini nacin da bude zanimljivo.
          Last edited by mark !t zer0; 03-01-21, 21:05.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Jedino da odemo do sume na trcanje pa da ti pokazem sta je Luiz uradio, pa ti onda reci da li je to prekrsaj ili ne... samo ne snosim odgovornost ako iscepas trenerku ili polomis nesto

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Jedino da odemo do sume na trcanje pa da ti pokazem sta je Luiz uradio, pa ti onda reci da li je to prekrsaj ili ne... samo ne snosim odgovornost ako iscepas trenerku ili polomis nesto
              Veruj mi Sovice, nemas sanse u tom duelu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Kad imas samo jednu stajnu nogu u brzini kojom se pogba kretao takav kontakt vodi ga rusenju. Pomerio mu je levu nogu taman toliko da se saplete i izgubi balans, to je prekrsaj bez obzira o kom klubu se radi.

                Comment


                • Ma ja sam više upao u diskusiju zbog načina obraćanja Piksiju kao da je ovo odluka o kojoj se ne diskusuje. A itekako je diskutabilno.

                  Ne dao Bog ovom forumu da Zvezda i UTD dominiraju u isto vreme.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ma ljudi nebitan je ovaj penal konkretno, to je samo jedan penal u toku sezone. Problem je taj sto ce s obzirom na takav kriterijum napadaci koji kada vide da gube kontrolu nad loptom namjerno pokusati da iniciraju kontakt sa nekim od odbrambenih igraca i tako iznuditi penal, eto kontakta i lagano penal na osnovu takvih kriterijuma. Ja smatram da nije postojao penal nad Pogbom, nije mi problem ako je sudija pogrijesio, to se desava, ono sto mi se ne svidja je sto se VAR koristi na takav nacin na skoro svim utakmicama i dovoljno je da se ostvari kontakt i odmah penal.

                    Comment


                    • Za mene cist penal.
                      A Liverpulovcima se vracaju ocigledno neke bolne rane iz proslosti pa samim tim ne cude ovakve reakcije, ali ne brinite da ce vas Junajted ugroziti ove godine, jednostavno ima tu previse problema. Sa druge strane Siti izgleda sve bolje i svakako su prvi favoriti uz gore pomenuti Liver, pored njih jedino jos Totenhem moze da se ukljuci u tu trku ali za koplje su iza kad se sve pogleda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisu bolne rane iz prošlosti, nego kompleksi, ajde da budemo precizni.

                        Ne brine niko, samo treba glasno ustati protiv nepravde.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by ognjen View Post
                          Ma ljudi nebitan je ovaj penal konkretno, to je samo jedan penal u toku sezone. Problem je taj sto ce s obzirom na takav kriterijum napadaci koji kada vide da gube kontrolu nad loptom namjerno pokusati da iniciraju kontakt sa nekim od odbrambenih igraca i tako iznuditi penal, eto kontakta i lagano penal na osnovu takvih kriterijuma. Ja smatram da nije postojao penal nad Pogbom, nije mi problem ako je sudija pogrijesio, to se desava, ono sto mi se ne svidja je sto se VAR koristi na takav nacin na skoro svim utakmicama i dovoljno je da se ostvari kontakt i odmah penal.
                          Verovatno najispravniji komentar.
                          Generalno su kriterijumi za penal smešni, jednostavno kontakt mora biti mnogo jači , sve je otišlo dodjavola.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by ognjen View Post
                            Ma ljudi nebitan je ovaj penal konkretno, to je samo jedan penal u toku sezone. Problem je taj sto ce s obzirom na takav kriterijum napadaci koji kada vide da gube kontrolu nad loptom namjerno pokusati da iniciraju kontakt sa nekim od odbrambenih igraca i tako iznuditi penal, eto kontakta i lagano penal na osnovu takvih kriterijuma. Ja smatram da nije postojao penal nad Pogbom, nije mi problem ako je sudija pogrijesio, to se desava, ono sto mi se ne svidja je sto se VAR koristi na takav nacin na skoro svim utakmicama i dovoljno je da se ostvari kontakt i odmah penal.
                            Tu se slazem, vec sam i napisao da je postalo nemoguce igrati odbranu koliko lako se sude penali.

                            Comment


                            • Zao mi Lamparda, polako puca pod pritiskom i gubi konce. I sada ce svi oni sto teraju Olea i Artetu da preusmere svoju energiju na teranje Lamparda, jer su ova dvojica zaredjali par pobeda u zadnjim utakmicama . Ima i Lampardove krivice, ali ja i dalje nisam cuo nijednu ideju kako bi ovaj Celzi trebao da se sastavi, pa da to donosi rezultate i izvlaci maksimum iz glavnih zvezda Celzija. Ovo sto su oni doveli sve ovog leta, ne bi mogao ni Pep da sastavi u jednu celinu. Ova kao klinac kada uzme na menadzeru da glumi Pepa, takoi deluje.

                              Lampard je prosle sezonu formirao jednu zdravu bazu igraca koja je samo trebala da se nadogradi. A sa ovim silnim transferima su samo ugusili postojeci kadar. Bolje da su pruzili priliku Odojiu i Barkliju, nego sto su pukli preko 130 ili koliko vec miliona za Vernera i Haverca.

                              Comment


                              • Mozemo da nastavimo da se pravimo da nije bilo saplitanja.

                                Comment

                                Working...
                                X