Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kejn i Son[emoji3]

    Specijalitet za Portugalca ovakva postavka protivnika
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Kakav tandem...

      Ne daj bože da im se neko povredi od njih dvojice, od borbe za titulu ima da bude borba za LE.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Ponovo šljaka osovina Kejn - Son.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • 22golova od ukopno 28 je bash od nih dvoje.. nestvarno kako igraju
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Evo ti bolji ugao, gde se vidi spoticanje noge

            Lepo se vidi da covek trci najnormalnije, znaci bilo je kontakta ali nije Pogbu niko sapleo, sam se sapleo. Najjace mi je argumentacija, bilo je kontakta, pobeda.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Last edited by Brian McShtull; 02-01-21, 13:33.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa da nije bilo kontakta on bi nastavio prodor najnormalnije, nakon kontakta se sapleo. Akcija-reakcija, ne znam cemu teranje inat kad je ocigledno.

              Comment


              • Stvar je u tome sto je Pogba inicirao kontakt, odnosno njegova noga, koja je udarila nogu protivnika, nije igrac Ville napravio korak ka Pogbi da bi ga sapleo. Ili mislite da je trebao da se skloni i da ga pusti da udje u gol.
                Covek je trcao svojom putanjom, Pogba je usao u njega i zakacio njegovu nogu i sapleo sam sebe, i to je vama penal, okej. Ne slazemo se i kraj price.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Son asistencija[emoji6] pucice ovdje petarda
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Van Strike View Post
                    Lepo se vidi da covek trci najnormalnije, znaci bilo je kontakta ali nije Pogbu niko sapleo, sam se sapleo. Najjace mi je argumentacija, bilo je kontakta, pobeda.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Taj kontakt je doveo do toga da se Pogba saplete sam od sebe...

                    Ociglednije ne može biti, ali džaba ti ukazujemo kada ti zapravo i ne želiš da vidiš.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Potučen El Loco do nogu.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Golman opet losa reakcija, ma da i bamford je mogao bolje da reaguje a ne da spava
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Taj kontakt je doveo do toga da se Pogba saplete sam od sebe...

                          Ociglednije ne može biti, ali džaba ti ukazujemo kada ti zapravo i ne želiš da vidiš.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                          Kontakt koji je Pogba inicirao, zato sto se lepo vidi da igrac Ville trci pravolinijski odnoso ne ulazi u Pogbu niti mu postavlja nogu niti bilo sta, covek trci najnormalnije. Pogba ulazi u duel i kaci njegovu nogu i sam sebe saplice. Ali kazem, ne ocekujem da vam promenim misljenje, ocekivano je da ovako reagujete. Ne slazemo se, i to je to.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Kolilo samo vas bode u oci to sto je junajted na vrhu tabele pa u sve plujete
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Nije ni Pogba inicirao... svi znamo kako Pol to radi kada hoće da izvuče faul. Ovde tu nameru nije imao, krenuo sa loptom u 16m. Luiz ga pratio, previše mu se približio, ušao mu u kretanje a Pogba je krakat i tu dolazi do kontakta koji je presudan.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Nije ni Pogba inicirao... svi znamo kako Pol to radi kada hoće da izvuče faul. Ovde tu nameru nije imao, krenuo sa loptom u 16m. Luiz ga pratio, previše mu se približio, ušao mu u kretanje a Pogba je krakat i tu dolazi do kontakta koji je presudan.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Pa ono mozemo ovako do sutra, ja vidim na snimku da je noga igraca Ville staticna odnosno stoji na zemlji a da on trci pravolinijski. Da Pogba kaci njegovu nogu i saplice se, ne vidim pokret igraca Ville ka Pogbi niti da je ta noga u tom trenutku krenula prema Pogbi niti da je on imao nameru da saplete igraca. Prosto su trcali jedan pored drugog, Pogba je zakacio njegovu nogu i sapleo se.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X