Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je sve sad odvlačenje pažnje od onoga bitnoga - da je diskvalifikovan. Kako bi oprali sebe udaraju izjavama o 130, namjerno i sl.

    Comment


    • Kako je to smiješno kad drugi rade. Da je pogodio bila bi diskvalifikacija? Ima neko da vjeruje u to?

      Comment


      • Originally posted by Uthred View Post
        eno bojana sad kaze neki cudan zvuk,a ti krkljanje...ja nista...ko suce
        Culo se bre....krkljala je dosta dugo. Jos ja pomislih kako je Nole fin sto je prisao da joj pomogne bez straha od Covid-a.

        Comment


        • Ma i ja sam čula i odmah sam napisala da je linijskoj pozlilo...nisam skontala da ju je udario,tek posle sam saznala šta se desilo...

          Ono kao kada je osoba u nesvesti, kao napad pa ne diše pravilno...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Kako je to smiješno kad drugi rade. Da je pogodio bila bi diskvalifikacija? Ima neko da vjeruje u to?
            Ne staj nam na muku.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Kako je to smiješno kad drugi rade. Da je pogodio bila bi diskvalifikacija? Ima neko da vjeruje u to?

              Hahahah, ti ovo uporedjujes sa ovim danas, pa ahahaahhahahahahahaahhaahahahahahah
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Magarac 130 na sat. Pa nije servirao drugi servis u nju.

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • U čemu je razlika, neoprezno, jako, van igre, u stvari ima razlika, ovdje je dijete.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ti si dobrovoljac, dogovreno [emoji3]
                    Pteko mene mrtve samo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ja ne cujem nikakvo krkljanje,mora da se dobro upirala da krlklja,DA NE ZOVEM SADA DA JOJ RADE VLASKU MAGIJU
                      Wizard

                      Comment


                      • ma nema suspenzije,koj vam je drek
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Kako je to smiješno kad drugi rade. Da je pogodio bila bi diskvalifikacija? Ima neko da vjeruje u to?

                          Da li je suspendovan ili kažnjen?
                          Originally posted by notorious View Post
                          U čemu je razlika, neoprezno, jako, van igre, u stvari ima razlika, ovdje je dijete.
                          Razlika je jer je to RF, svevišnji.

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Hahahah, ti ovo uporedjujes sa ovim danas, pa ahahaahhahahahahahaahhaahahahahahah
                            eeee kad bi znala kako je kad te neko pogodi u ovo mesto ne bi se tako smejala.

                            U sustini potez nema razlike, nesmotren udarac van poena koji pogadja dete. Da li ce loptica udariti u ono mesto, jabucicu/jagodicu ili u nokat je vise stvar srece/nesrece od koje ne bi trebalo da zavisi odluka o kazni.

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Da li je suspendovan ili kažnjen?
                              hahaha nije hahahaha

                              Comment


                              • Cccc, to je znači glavni problem.
                                Pade mi na pamet stari vic - da malo razbijem ovu gorčinu

                                Nekako ovako ide.
                                Pecaju dva ribara, jedan stalno vadi a drugi ništa. Pita ovaj što ne vadi, koja ti je dubina, koji mamac. Sve isto a ništa ne ulovi. Kaže ovaj što vadi: gdje ti stoji ona stvar, ako je na lijevoj strani idi na desnu obalu i obrnuto. A šta ako stoji ravno. E sinko, ti ne pecaju

                                Comment

                                Working...
                                X