Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta sam se raspisala, napisala par postova za mec Tim-Feliks jer mi je bio zanimljov u najavi.
    Uostalom, ko si ti da se ja tebi pravdam da li gledam ili ne gledam tenis...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • clan foruma sam ja

      i ne teram te ni na sta
      Wizard

      Comment


      • Sto je ovo,ostavite mi Bokicu na mir.

        Comment


        • ovo su diskusije,ko ne zeli da ucestvuje,ne mora
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by ... View Post
            Sto je ovo,ostavite mi Bokicu na mir.
            Kad kažeš Bokicu ja odmah pomislim na bokvicu leči sve, privio bi je čovek na ranu

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Kad kažeš Bokicu ja odmah pomislim na bokvicu leči sve, privio bi je čovek na ranu
              Imao sam i ja neke manje sukobe sa njom.
              Ipak uvijek je kad je bilo stani pani ispala covjek prema meni.
              Nego to je sudbina manjina forumskih,ona je izabrala tezi put i naucila je da se bori s godinama.

              Comment


              • pa ima moc,sto bi joj bilo teze
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Uthred View Post
                  pa ima moc,sto bi joj bilo teze
                  A brt stalno je na tapetu,sto god ona da kaze kad Djokovic izgubi svi na nju skacu.
                  Ostrascena je kao i svaki navijac,mozda nije uvijek objektivna ali nije maliciozna,nisam vidio neke zajedljive komentare ili slicno.
                  Ne pricam o vasoj raspravi,nisam citao o cemu se radi ali generalno kad god udjem na teniski dio neka vatra na nju.
                  Last edited by E1_PG; 07-09-20, 23:46.

                  Comment


                  • daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,jbt,imala je namaliciozniju izjavu na forumu
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,jbt,imala je namaliciozniju izjavu na forumu
                      Pretpostavljam AO 2016 ,na to mislis.
                      Izvinila se i samobanovala,sto opet pokazuje njenu velicinu.

                      Comment


                      • Comment


                        • pa kazes da nisi video maliciozne komentare,otkud sad to

                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Uthred View Post
                            pa kazes da nisi video maliciozne komentare,otkud sad to

                            Generalno,svi imamo trenutke slabosti.
                            Na pocetku sjecam se kad sam se registrovao bio sam veliko govno.
                            Sad sam dobar stari dosadni covjek koji pati od depresije,ali se borim.
                            Ovaj drugi dio komentara nema veze sa zadatom temom ali se javila potreba za ispovijescu.

                            Navijam za Rublova,djeluje mi kao dobra osoba.
                            Last edited by E1_PG; 07-09-20, 23:58.

                            Comment


                            • meni je zao zbog depresije,ali pazite sta pisete-prvo napises da nisi video,pa si video,pa je dobra etc

                              admin takav izraz sebi ne sme da dopusti NIKADA
                              Wizard

                              Comment


                              • Uthred, sad i ti postajes malo tezak.. pusti covjeka

                                Comment

                                Working...
                                X