Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srđan se ugasio...

    Comment


    • Biće heben meč ako se Edmund ne smoubije...

      Comment


      • Izvukao je u Sinsinati onakav meč protiv Raone, a neće na GS u tri seta protiv Edmunda.
        Ma važi...
        Koliko puta je Novak bio u mat poziciji pa se izdigao iz pepela.
        Setimo se finala AO i skoro izgubljene bitke protiv Tima.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-09-20, 20:38.

        Comment


        • Pašće igrom Edmunddobra stvar je što je tek 21,30 - da je 3 ujutru pizdio bi.

          Comment


          • Moguće da mu smeta što je pola turnira došlo da gleda. To nije opravdanje ali može da smeta. Novakova igra nije ofanzivna, kad se to promeni biće bolji rezultat.

            Comment


            • Srki iskritikovao naše navijače koji ne navijaju za Novaka. Mora se reći sasvim opravdano.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ovaj komentator do kraja ima da udje u dupe Srdjanu Djokovicu. Ne moze komentator samo da navija,nije on navijac,komentarise mec.

                Comment


                • Aseva 8 kom za sada
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Ima razloga da bude nervozan mada ja ne vidim da jeste. Čak i danas servira jako dobro. Kajl servira isto dobro mada je Novak imao svoje prilike na kojima je igrao dropove a to je neozbiljno. Novakova igra je ok za razliku od AO 2019 ako se sećaš... Ja se npr. sećam kakva je to skandalozna igra bila do negde druge nedelje, tek od 1/4 finala je vatao ritam.

                    O Wimbledonu 2020 bolje da ne pričam... Jedan od najkriminalnijih Slemova...

                    Pojašnjenje?

                    Msm W2020 se nije igrao...

                    P.S. Stigla sam na vreme da komentarišem, tako da nema razloga za
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Pojašnjenje?

                      Msm W2020 se nije igrao...

                      P.S. Stigla sam na vreme da komentarišem, tako da nema razloga za
                      2019, zaebah se. Prosto očajno odigran turnir. Sa sve finalom gde je i sam priznao da nije igrao dobro.

                      Odučila me korona, arhivirao sam ovu 2020.god, samo da se završi

                      Edmund stvarno iz raznih poluudaraca jako duboko pogađa, jako malo mesta za napad. Tj. mora malo više da se zapne a to je mnogo za drugo kolo
                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 02-09-20, 20:56.

                      Comment


                      • pravo je vreme za ispeći par palačinki ovaj set je gotov.

                        Comment


                        • Reci im Srki sve im reci [emoji1]

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            pravo je vreme za ispeći par palačinki ovaj set je gotov.
                            Za mene jedna sa džemom

                            Comment


                            • Pa nije Novak bio toliko loš na W2019 koliko se ja sećam...

                              Novak je u ovom meču na 45%

                              Ne sviđaju mi se BH i servisi...

                              A i Srđan kao navijač

                              Ako je već tu kao ko-komentator to treba i da radi...
                              Last edited by Marija81; 02-09-20, 21:07.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Igra kao da mu je tatko i Pešikan na handsfree u lajvu haha

                                Comment

                                Working...
                                X