Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam, Mala Moskva je Ana...citaj

    Fala na odgovorima.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Di znam ja ko je Ana, ovde nije bilo nikakve Ane. Opet smo svima podelili kodove...

      E znam ko si ondak, ondak si sigurno cokolada sa visnjom, jel sam pogodio?
      Last edited by Brian McShtull; 09-11-20, 13:42.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ana je clan MUFC tima, slabo postuje u poslednje vreme, ali je clan ovog foruma, samo jos nika da se setim
        I prosle godine je igrala Mala Moskva fantazi.
        Slabo spijuniras kod nas
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne smem vise Srki me upozorio, kaze zvirnes li jos jednom ide ban.
          Znaci pogodio sam, mada nije bilo toliko tesko
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • [emoji3]
            Sta si pogodio?

            Ankee je mislim Mala Moskva
            Srki to zna najbolje.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Van Strike View Post
              Di znam ja ko je Ana, ovde nije bilo nikakve Ane. Opet smo svima podelili kodove...

              E znam ko si ondak, ondak si sigurno cokolada sa visnjom, jel sam pogodio?
              Ovo
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Ovo
                Aa sori, to si naknadno dodao, nisam videla.
                Ta sam
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kane ili Vardi ?
                  De Brujne ili Zijes ili Son ?

                  Mnogo dilema

                  Comment


                  • Ja bih Kejna i De Brujnea,mozda moze Vardi,ne znam kakav Lester ima raspored ali Totenhem sad igra tri derbija u nizu cini mi se. Nemam para nikoga iz Sitija da uguram u tim a cini mi se da ce sad donositi bodove Sterling,De Brujne,nesto manje Gabriel Jesus.

                    Comment


                    • Ima odlican raspored, ali ako sad prodam Kejna, bicu u minusu 0,3 kada ga ponovo budem vracao, sa druge strane Sparsi u derbi mecevima imaju priliku za tranzicionu igru gde dominiraju. Nikad tezi izbor

                      Za De brujnea ne bih ni razmisljao da Siti igra kao proslih sezona. Ovako pitanje je. Mozda i Zijes moze posao da zavrsi za mnogo manje para. Sitiju fali mnogo Fernandinjo, muce se da prenesu loptu i doture je De Brujneu. Jos ako Pep nastavi da uparuje Rodrija i Gundogana protiv svakog iole ozbiljnijeg protivnika, nema tu radosti

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Ima odlican raspored, ali ako sad prodam Kejna, bicu u minusu 0,3 kada ga ponovo budem vracao, sa druge strane Sparsi u derbi mecevima imaju priliku za tranzicionu igru gde dominiraju. Nikad tezi izbor

                        Za De brujnea ne bih ni razmisljao da Siti igra kao proslih sezona. Ovako pitanje je. Mozda i Zijes moze posao da zavrsi za mnogo manje para. Sitiju fali mnogo Fernandinjo, muce se da prenesu loptu i doture je De Brujneu. Jos ako Pep nastavi da uparuje Rodrija i Gundogana protiv svakog iole ozbiljnijeg protivnika, nema tu radosti
                        Do juče sam bio za ostavljanje Kejna i za menjanje Sona. Međutim, Gomez se povredio, TAA takođe, pa Vardi mi dobija prednost u odnosu na Kejna. Može svašta da napravi kombinovanoj odbrani Liverpula a posle Liverpula im ide livada.

                        S druge strane, Totenhem je značajno slabiji poslednjih nedelja, u nedeljama posle posle internacionalne pauze. I u PL i u LE iako su im protivnici veoma slabi.

                        Raspored je veoma loš pa sam svakako za menjaje jednog a sve više mislim da je to Kejn. Za 11 miliona mora da vraća bar 6-7 bodova prosečno u narednih 5 kola. S druge strane je Son taj kojem više leže kontre, i na svakom takvom meču je napravio haos, a skoro je 1.5 miliona jeftiniji (zvuči malo ali zamisli na sve te Dalase, Mičele, Saise dodati za Van Anholte, Kansela, Kresvele..) Ako dodamo ne tako ubedljivu igru Sitija, skupih veznjaka Sitija, onda bi Son mogao i dalje biti opcija. A lako za GW10 Sona prebaciti u KDBa jer u banci ima od prodaje Kejna, ako Siti opet bude delovao moćno.

                        I možda najbitnija stvar za kraj, ako mi nisu u planu da ih stavim za kapitena narednih 5 kola, bolje neka mi u timu bude Son od 9.6 nego Kejn od 11.

                        Ovo je s nogu, biće detaljnije na insta
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Slazem se da je Son korisniji za tranziciju, ali sa druge strane svaki Sonov gol je bio vezan za asistenciju Kejna. Kad Son nije davao golove, Kejn je davao, penale takodje Kejn sutira, a mogu se ocekivati sa tranzicionom igrom. Bukvalno se u Sparsima sve vrti oko Kejna i on je taj koji je doneo najvise poena u celom fantaziju. I kako takvog igraca izbaciti iz tima ...

                          Sa druge strane Vardi je tempirana bomba, koji ne igra za repku i odmorniji i spremniji jurisa na hendikepiranu odbranu Liverpula, Fulama, Sefilda, Brajtona i Evertona.

                          Bas teske odluke se moraju doneti

                          Ja imam ne bas jeftinu odbranu sa Kastanom, Cilvelom, Belerinom, Lamptijem i Kilmanom, tako da mi nije neki prioritet da zbog odbrane prodajem Kejna, osim ako bi Belerina menjao Kanselom koji se cini kvalitetnom opcijom za fpl sada kada se ustalio u prvih 11, mada opet Pep je to i tamo je samo De Brujne standardan iz dosadasnjeg iskustva.

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Slazem se da je Son korisniji za tranziciju, ali sa druge strane svaki Sonov gol je bio vezan za asistenciju Kejna. Kad Son nije davao golove, Kejn je davao, penale takodje Kejn sutira, a mogu se ocekivati sa tranzicionom igrom. Bukvalno se u Sparsima sve vrti oko Kejna i on je taj koji je doneo najvise poena u celom fantaziju. I kako takvog igraca izbaciti iz tima ...

                            Sa druge strane Vardi je tempirana bomba, koji ne igra za repku i odmorniji i spremniji jurisa na hendikepiranu odbranu Liverpula, Fulama, Sefilda, Brajtona i Evertona.

                            Bas teske odluke se moraju doneti

                            Ja imam ne bas jeftinu odbranu sa Kastanom, Cilvelom, Belerinom, Lamptijem i Kilmanom, tako da mi nije neki prioritet da zbog odbrane prodajem Kejna, osim ako bi Belerina menjao Kanselom koji se cini kvalitetnom opcijom za fpl sada kada se ustalio u prvih 11, mada opet Pep je to i tamo je samo De Brujne standardan iz dosadasnjeg iskustva.
                            I to stoji, Kejn je osnova napada Totenhema. Ali i Vardi Lestera Generalno su nijanse te koje odlučuju kao i lični osećaj. Nemam Kejna pa zato tražim argument više da je Son bolja opcija. Takođe mi je u glavi i onaj revanš 1/4 LŠ Sitija i Totenhema kad je Son u dve kontre dao 2 gola.

                            Moram pronaći da li je Son otišao da igra za repku ili ne.

                            Za Kansela, to je jedini razlog zašto ga nemam u timu. I sve mislim da je vreme da Kanselo bude Pepov prvi izbor. Po toj ceni, sa takvim rasporedom i u takvom timu, spreman sam da bude rotiran svaki 3,4 meč, isplatiće se. Samo da ga vidim zdravog Mendija na klupi a Kansela u igri.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by engleski_dopisnik View Post
                              I to stoji, Kejn je osnova napada Totenhema. Ali i Vardi Lestera Generalno su nijanse te koje odlučuju kao i lični osećaj. Nemam Kejna pa zato tražim argument više da je Son bolja opcija. Takođe mi je u glavi i onaj revanš 1/4 LŠ Sitija i Totenhema kad je Son u dve kontre dao 2 gola.

                              Moram pronaći da li je Son otišao da igra za repku ili ne.

                              Za Kansela, to je jedini razlog zašto ga nemam u timu. I sve mislim da je vreme da Kanselo bude Pepov prvi izbor. Po toj ceni, sa takvim rasporedom i u takvom timu, spreman sam da bude rotiran svaki 3,4 meč, isplatiće se. Samo da ga vidim zdravog Mendija na klupi a Kansela u igri.
                              Znaci mi koji imamo obojicu smo u problemu

                              Comment


                              • Slobodno me pitajte za savete.



                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X