Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva igraca mi doneli bodove koliko svi za celo proslo kolo,jos da sam kapitena potrefio bilo bi i vise,Salah kapiten i Grilis 31 bod,a proslo kolo svi su mi doneli 32 boda.
    Kako sam se zajebao sto sam uzeo Benramu iz Vest Hema za sledece kolo,mislio sam da ce ga Mojes ubaciti u startnu a on izgleda resio da mu daje 5,10 minuta po utakmici.

    Comment


    • Ingsara 4-6 nedelja pauza

      Comment


      • Korona mi zahvatila tim,zamenim povredjenog Pulisica sa Havercom,sad je i Haverc pozitivan,kad nemam strpljenja da cekam pred utakmicu da ih menjam.

        Comment


        • ijesi se jos jedna pobjeda u H2H ligi

          Comment


          • Dopisnice, ocekuje se detaljna analiza oko toga koga zrtvovati zbog teskog rasporeda Sparsa, Sonalda ili Kejnaru ? Mada, kako su postavljeni dobro za tranziciju, mozda i najbolje zadrzati obojicu

            Comment


            • Watkins trpa, ja imam bamforda.. Sta mislite posle pauze, na papiru aston vila ima laksi raspored od lidsa.. tko da ostane u napad pored kane i lewin
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Dobri su i jedan i drugi,ja nisam imao para za treceg,pa mi jos uvek sedi na klupi Bruster dok malo ne udje u ritam utakmica u Sefildu.
                Ovo kolo mi najbolje za ove tri godine igranja fantasija,82 boda,svaki igrac i golman su nesto uradili,bar CS ovi odbrambeni.

                Comment


                • Originally posted by stewanoskipp View Post
                  Watkins trpa, ja imam bamforda.. Sta mislite posle pauze, na papiru aston vila ima laksi raspored od lidsa.. tko da ostane u napad pored kane i lewin
                  Pa ako vec imas Grilisa, zadrzi Bamforda. Dobar je Bam, manje vise konstantan. Bolje iskoristi transfer za nesto drugo.

                  Ja ovo kolo 86

                  Comment


                  • Pocela sam da se penjem, cuvajte se

                    Al sto volim kada vas pobedim u h2h, obojicu [emoji8]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E fala bogu, da ne krivis vise nas ovde zato sto tebi ne ide.[emoji3]



                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Vas krivim?

                        Kako se ti zoves tamo?
                        I onaj princevic me zanima
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pocela sam da se penjem, cuvajte se

                          Al sto volim kada vas pobedim u h2h, obojicu [emoji8]
                          Koja si ti...da znam kad igram protiv tebe da se pripremim...trenutno sam pri vrhu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kad te pobedim, reci cu ti
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Isto kao i ovde,a tim mi se zove Pejićevi salaši.

                              Ma dobro samo nek je tebe krenulo, da mozemo mi ostali malo da kukamo.

                              Meni je ovo kolo bilo jedno od losijih, 54 poena. Kapitena mislim da sam svako kolo uboo...

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Van Strike View Post
                                E fala bogu, da ne krivis vise nas ovde zato sto tebi ne ide.[emoji3]



                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Nasla sam te -.-

                                Ko je Average?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X