Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja vjerujem da oni posjeduju snimak u 8K rezoluciji gdje vidiš dlačice u nosu a sad što to ne objave to je neka viša politika.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Ja vjerujem da oni posjeduju snimak u 8K rezoluciji gdje vidiš dlačice u nosu a sad što to ne objave to je neka viša politika.
      Mislis da imaju?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nije mi jasno zasto bi imali? Zasto kamera da snima linijskog u pauzi izmedju gemova?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Aj nemojte me zezati. Gdje gleda ona glavna kamera, uvijek ravno. Samo to je dovoljno da se vidi do detalja.Pa ona iz ugla na kojoj se vidi situacija ali kad je već na zemlji.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Mislis da imaju?
            Tvrdim da imaju, vrati film u situacijama kad zumiraju sudiju kad ga slučajno pogodi loptica ili kad napravi grešku pa kad ga kamera zumira da vidi reakciju istog... Što kaže Torpedo dlačica u nosu može da se vidi.

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne vredi pričati "šta bi bilo kad bi bilo" al večerašnji nivo tenisa ne bi bio dovoljan da se savlada Novak Đoković.
                  Sad mi još žalije što je Novak dozvolio da ga obgrli nervoza i što je dozvolio sebi "šut kartu" sa turnira.
                  Bila je sva prilika da lagano dođe do novog GS.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 14-09-20, 01:47.

                  Comment


                  • Jel se ovo desavalo prije u zavrsnici slema da isti igrac odigra 0:2-3:2 i 2:0-2:3 sf i f?

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ne vredi pričati "šta bi bilo kad bi bilo" al večerašnji nivo tenisa ne bi bio dovoljan da se savlada Novak Đoković.
                      Sad mi još žalije što je Novak dozvolio da ga obgrli nervoza i što je dozvolio sebi "šut kartu" sa turnira.
                      Bila je sva prilika da lagano dođe do novog GS.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Znam brate, a zna to i on...Videcemo kako ce podneti sve ovo.Ako zagrzie kao bleav na Rg-u, ko zna, cuda se desavaju i mozda osvoji, ali mislim da ce Nadal lepo da se odlepi od Novaka.Neka barem odigra dobro sezonu do kraja ako moze, barem da zadrzi br 1 poziciju.

                      Comment


                      • mene nesto buni-sta i kad sam ja propustio da od prilicno neomiljenog tenisera zvereva veceras prakticno svi navijaju za njega...?

                        msm,ako gledas rezultate i iskustvo,fer plej i sve ostalo,sasvim je u redu sto je tim osvoji USO

                        mislim da se nikad ne bi oporavio od 4 izgubljena finala...sasa je mlad i bez obzira koliko mu bilo tesko,oporavice se i naucice mnogo...
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Uthred View Post
                          mene nesto buni-sta i kad sam ja propustio da od prilicno neomiljenog tenisera zvereva veceras prakticno svi navijaju za njega...?
                          Pricali smo. Kad Tim probije led i osvoji prvi, lako moze da zadominira. A onda manje ostaje za Novaka. To je neka logika, a vec cemo sad na RG vidjeti dje sve to ide. Ne bi me cudilo da se tek tamo raspuca, jos tamo moze sve zivo da stize..

                          Comment


                          • ne,ne...ranije...ovo znam...

                            nego od pre godinu i po ili cak dve mislim se provlacilo kako je ovakav i nikakav,bled,plav,kosica neka...nesto tako
                            Wizard

                            Comment


                            • i za kraj noci

                              To put a more positive spin on this USOpen final, Zverev and Thiem did an incredible job at showing just how hard it is to win a single Slam.

                              Folks often take that for granted now with active players with 23, 20, 19 and 17 apiece who make it look easy. It’s not. Never will be.


                              BR

                              Wizard

                              Comment


                              • Može li neko da mi prepriča ukratko šta se desilo u 4. i 5. setu? To nisam gledao, bio sam jako umoran.
                                Mislim...da li je Tim zaigrao mnogo bolje, da li se Zverev raspao? Da li je Zverev imao meč loptu, ili servirao za meč?

                                Comment

                                Working...
                                X