Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo je kako se na kašičicu dozira pojavljivanje novih snimaka krije li to neko-nešto.
    https://twitter.com/djokernole777/st...93764126900224

    Comment


    • Koje glupost Novak i ostali iz velike trojke nisu ni izdaleka za penziju

      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

      Comment


      • Tim jeste favorit ovo mu je 4. slem finale valjda je naučio da se nosi s pritiskom, jedina nada za Zverka je da upadne u onaj njegov servis bot mod kad čak i velika trojka ima problema sa njim. U svakom slučaju osvajanje prvog( najdražeg) slema će značiti obojici.
        Što se tiče ženskog finala iako je Osaka favorit navijam za Viku. Osaka je premlada uzela slem iako mu nije dorasla. Od tada mi postaje antipatična jer previše sebi daje za pravo. Očigledno je da prerano osvajanje slema za nju predstavlja traumu od koje se još nije oporavila.
        Last edited by Dekson; 12-09-20, 15:03.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Zanimljivo je kako se na kašičicu dozira pojavljivanje novih snimaka krije li to neko-nešto.
          https://twitter.com/djokernole777/st...93764126900224
          Ovaj snimak je postojao odmah, nije se sad pojavio.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nije to onaj sa mreže. Muljaju gadno......

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Znaci ako Tim osvoji Us Open, to je kraj Novakove i Nadalove karijere?Ima smisla...
              Ko to kaze?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ko to kaze?
                Neka ekipa sa ovog foruma.Pazi kada i meni koji umem da poludim i lupam gluposti ovo nije palo na pamet.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Nije to onaj sa mreže. Muljaju gadno......
                  Pa nije, ali se pojavio istog dana, znam da sam videla vec ovaj snimak.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Neka ekipa sa ovog foruma.Pazi kada i meni koji umem da poludim i lupam gluposti ovo nije palo na pamet.
                    To da je kraj Novakove i Rafine karijere.. to si samo ti procitao. Al' neka si ti, blagos..

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Zanimljivo je kako se na kašičicu dozira pojavljivanje novih snimaka krije li to neko-nešto.
                      https://twitter.com/djokernole777/st...93764126900224
                      Usrao bih im se I zivot ako je ovo pravi snimak. Ni blizu vrata nije.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma ovo je varljivo
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Usrao bih im se I zivot ako je ovo pravi snimak. Ni blizu vrata nije.
                          Ne mogu povjerovat. Nemoguce. Vjerovat cu da je ovo opticka varka da je morala zakacit u grkljan.

                          Nakon sto sam pogledao ovaj klip na boljem snimku. Najvise mi lici na pogodak u kljucnu kost i malo iznad. Jer da je bilo direktno u vrat(grkljan), nemoguce da bi se ovako loptica odbila. Moralo je ovo u kost ici
                          Last edited by DinoFC; 12-09-20, 16:48.

                          Comment


                          • Bože gde ide ovaj svet...šta bi bilo da je rekao da je ružna. Ovo lažno moralisanje na svaku temu je postalo nepodnošljivo.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma ovo je varljivo
                              ja vise ne verujem ni svojim ocima-sta ako je montaza?
                              Wizard

                              Comment


                              • Nije montaza, ali se ne vidi gde je tacno udara, mozda u bradu, mozda u grlo, mozda malo nize, a u rame sumnjam. Nemoguce da je ovo dokaz bilo cega.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X