Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ti sarkazam nije jača strana, NI.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Brate, znas da petljas bez potrebe i da mutis vodu. Razlika je jednostavna i ocigledna: Novak u Sinsiju nije povrijedio nikoga. Odje jeste. Beden je pogodio direktno kamermana, ali nije ga povrijedio. Novak onoga u publici cak nije ni pogodio direktno, covjek se bio izmakao.

      Comment


      • Nije postojala namera, jeste bio besan, ali ovde to nije pokazao, dakle nije besno opalio po njoj vec je "dodao" ballboyu, tj.hteo je, a nesmotreno nije gledao gde je ko.

        Ali, da gospodja nije pogodjena u Adamovu jabucicu, vrv bi se izvukao, ali sudija ne sme biti pogodjen, a znate da i u fudbalu kod svake povrede glave, laktova i slicnog udaranja dolazi do prekida, kaznjavanja i sl.

        Da je ovo, da je ono, izbaci samo tu fakin lopticu iz dzepa da sama padne na podlogu i nece nikog da 🤕🤕
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Azar je dobio crveni karton kad je "sutnuo" onog malog provokatora što skuplja lopte.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • I juu koje izivljavanje ovih nasih idiota, koji ne propustaju da istaknu i srpsku zastavu, na profil gospodje. Sto ga ne zakljuca aman, ccc
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Brate, znas da petljas bez potrebe i da mutis vodu. Razlika je jednostavna i ocigledna: Novak u Sinsiju nije povrijedio nikoga. Odje jeste. Beden je pogodio direktno kamermana, ali nije ga povrijedio. Novak onoga u publici cak nije ni pogodio direktno, covjek se bio izmakao.
              1.
              Nisam siguran da Novak onoga u publici nije pogodio. A ako ga i nije pogodio, to je bilo zato sto je doticni izbjegao lopticu. Bedene nije pogodio direktno kamermana!

              2.
              Novakova faca, dok je loptica u vazduhu, sve govori. Jasno mu je da kroz par sekundi moze biti dikvalifikovan! To je sustina!

              Originally posted by Philipp Degen View Post
              Stvarno ti sarkazam nije jača strana, NI.
              Po prirodi nisam sarkastican covjek, pa nije cudo ad mi bas ne ide.:

              Svejedno, cini mi se da samozavaravanje mnogima na ovom forumu dobro ide!

              3.
              Mislim da podcjenjujete koliko je situacija kriticna za Novaka. I ja sam podcjenjivao dok nisam cuo ozbiljne kometatore. Napisacu post o tome.
              Last edited by NI; 07-09-20, 16:28.

              Comment


              • Kako kriticna?
                Neke posledice ?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo je bilo klasično disciplinovanje. Ako možemo ovako sa najboljim igračem šta mislite vi boranija da se vas nešto pita...manite se udruženja. Amerikaci, gomila prepotentnih kretenasvjež primer Tramp-Vučić i oni stolići.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Jako je dobar ali je preblag prema Djokovicu!

                    Kada se incident desio u Sinsinatiju Novakova faca je bila ista kao jucer. Uzas da ce zarditi diskvalifikaciju.

                    Kometator Bari Kaun je rekao da je, kao u slucaju Bedene, morao biti pozvan direktor turnira! Direktor turnira je pitao kamermana je li sve u redu. Kamerman je dao znak da je u redu. Da je pozvan za Djokovica, vjerujem da bi onaj ko je pogodjen rekao isto!

                    Bilo kako bilo, sudija nije pozvao direktora turnira, samo je dao opomenu Novaku! I sto je Novak napravio u pauzi? umjesto da se poklopi usima i nauci lekciju, on protestuje kod sudije! Na to mu sudije ocinski kaze: "Sto da si ga pogodio u glavu?" Jucer nije pogodio u glavu grlo ili vrat. Linijski sudija nije mogla reci da je u redu jer je vec bila pala i krkljala.

                    Gledanjem kroz prste, sudija u Sinsinatiju je naparvio [b]medvedju uslugu Novaku![b/] Da je izasao direktor, vjerovatno bi Djokovic bio oprezniji jucer!


                    Predalzem aneketu:

                    Cime je bio motivisan postupak sudije u Sinsinatiju?

                    A) Progledao je Novaku kroz prste jer je zvijezda.
                    B) Nije htio da se svadja.
                    C) Zelio je da se Novak ne opameti, tako da negdje bude diskvalifikovan.
                    D) Bio je u dosluhu sa linijskim sudijom koja voli da pije i zbog koje je Novak diskvalifikovan!
                    Verovatno pod b ja bi reko

                    Ne slazem se u delu sa tobom i Bojanom,mogla se naci rupa u pravilu,mislim da bi je nasli kod Rodika i Federa pre svega prvog ili bar pokusali naci,tipa sacekati 15 20 min da se uradi medicinski pregled i utvrdi da je gospodja ok ako se vec ona sama ne vrati posle kojeg minuta jerbo je njihov fan

                    Koliko god se ti sprdao,Gospodja nije Novakov obozavalac jer da jeste brze bi se pridigla i mozda vec posle 5 min rekla da je ok i mozda vratila na teren pomalo uzrujana,samo pomisli sta bi olja ili Bojana u toj situaciji uradile da ih je njihov ljubimac udario slucajno i doso da vide dal su dobro,cim bi se izborile za vazduh nastavile bi ko da nista nije bilo znaci posle 1 min sve bi bilo nastavljeno kao pre i moglo bi se progledati kroz prste

                    E sad posto smo utvrdili da gospodja nije Novakov fan,a prati tenis vidim po drustvenim mrezama, vecina teniskih fanova ima svog ljubimca,retko ko gleda tenis a da nema jer to nije prirodno,tako da postoji dobra verovatnoca da je Rogerov ili Rafin fan

                    Doduse Novak je sam kriv ,nije uopste simpaticno ono napucavanje loptice koje on praktikuje,verovatno je i to imalo uticaja pored toga sto je neoprezno

                    Ovo je bas bas nesrecna okolnost rekao bi gora od pecanja protiv Rafe ali se kazem uz malkice manje lose srece i rupu u pravilu (za koju se oni nisu hteli dovoljno potruditi,a i zena im nije pomagala uopste da je nadju a ona je kljuc svega) mogla izbeci

                    Ja jesam Novakov fan ali bi isto postupio u ovoj situaciji svejedno da li igra Novak ili Roger ili Rafa odnosno nastavio bi da sudim cim dodjem do daha a to je mozda pola minuta(ako bi uopste izgubio dah),jer sam uvek na strani sporta pre svega,sve i da je Novakovo napucavanje antipaticno i neoprezno i da zasluzuje kaznu(iako ne ovako drasticnu)

                    Ali da je zena zavrsila u bolnici,nikakve rupe u pravilu se ne bi mogle naci ni za koga

                    Comment


                    • Ja ne znam ljudi da li ste vi zaslepljeni ili ludi ili sta ne.
                      Cinjenice su sledece:
                      Do sada se kroz istoriju ovog sporta desavalo dosta ovakvih situacija. I desavace se, jer su teniski igraci ljudi od krvi i mesa koji grese. I svaki put, ALI BUKVALNO SVAKI PUT kada se ovako nesto desilo, kada je igrac svojom nemarnoscu povredio nekoga (a da se to desilo van igre, znaci ne za vreme poena) igrac je diskvalifikovan. Bez izuzetka. Svaki put...
                      Sta nije jasno???

                      Novak je majstor da od gotovog napravi veresiju. Majstor da sebi zakomplikuje zivot.... Lagano je mogao do 18 na ovom slemu, ali ne .... Legenda ... Ovo samo njemu moze da se desi...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Malo si kontradiktoran. Te su teniseri ljudi od krvi i mesa, koji grese, te ovo moze samo njemu da se desi
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ja ne znam ljudi da li ste vi zaslepljeni ili ludi ili sta ne.
                          Cinjenice su sledece:
                          Do sada se kroz istoriju ovog sporta desavalo dosta ovakvih situacija. I desavace se, jer su teniski igraci ljudi od krvi i mesa koji grese. I svaki put, ALI BUKVALNO SVAKI PUT kada se ovako nesto desilo, kada je igrac svojom nemarnoscu povredio nekoga (a da se to desilo van igre, znaci ne za vreme poena) igrac je diskvalifikovan. Bez izuzetka. Svaki put...
                          Sta nije jasno???

                          Novak je majstor da od gotovog napravi veresiju. Majstor da sebi zakomplikuje zivot.... Lagano je mogao do 18 na ovom slemu, ali ne .... Legenda ... Ovo samo njemu moze da se desi...
                          Sta znaci povredjen,gde pise u pravilu sta je povreda??Ako lekar medicinskim pregledom utvrdi da je doslo do kratkotrajnog gubitka daha uz prestrasenost koja je pogorsala,dal je to dovoljno da se klasifikuje kao povreda??mozda bi neki lik samo progutao knedlu posle tog udarca,ne znamo,nismo udareni jedino da sad nateras nekog da te pogodi lopticom od nesto preko 100 na sat u grkljan,verovatno bi izgubio dah koji sekund i posle sve ok,dal je to povreda??Hmm

                          Comment


                          • Svaki put ukoliko se drukčije ne naredi.
                            Šalu na stranu, ja ne mislim da su trebali biti izbačeni Federer, Bedene a ni Novak. Rizik posla, loptica u svakom meču udari više puta u linijskog. Šta da se nekom od ovih bombardera omakne i iz servisa od 230 oplete u glavu linijskog. Treba li biti izbačen.

                            Comment


                            • Srkisa,

                              Nazalost, Sandu je u pravu a ne ti. Diskvalifikacija je bila NEMINOVNOST!

                              ----------------

                              Torpedo,
                              Sinoc tj. dikvalifikacija nije bial disciplinovanje, ali smo danas usli u fazu disciplinovanja.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Malo si kontradiktoran. Te su teniseri ljudi od krvi i mesa, koji grese, te ovo moze samo njemu da se desi
                                Kada ga poredimo sa glavnim rivalima.
                                Samo on ume da zasere domacinski. Raf da je u ovakvoj situaciji, dosao bi odradio svoje, pobedio sve i uzeo novi slem. Novak, hoce da se igra sa Bustom, da roka nekakve dropsotove ..... Pa posle vrag odnese salu ....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X