Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sto bojana...to su americki tabloidi otkrili,ne nasi?

    i sto bi ostali kreteni koji pisu o tenisu tipa rotenberg bili citirani a drugi ne...?

    i zar nisi ti postavila novakovu sliku iz tabloda...?
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ovaj incident je pokazao jednu dobru stvar. Sad znam koji su Novakovi navijaci duboko u svijetu tenisa a koji nisu.
      eto,jos jedan uspeh za tebe,bravo ti ga bate...

      sad se sladi dalje 70% a 30% uzivaj
      Wizard

      Comment


      • Pa zato sto mi je suluda prica, koji je cilj?
        Da se ocrni zena koja radi svoj posao, predstavi kao alkoholicar
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • pa jest crna,crna je ko sami vrag
          Wizard

          Comment


          • Znaci opravdana bi bila diskvalifikacija jedino da ju je ozbiljno povredio ili jos nesto gore
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Moraš biti malo veći bolid da oslikaš lice u zastavu i da se sa tim dičiš. Inače ne posedujem nikave profile tipa fejsbuk, instagram i slično tako da su mi ovi "normalni" sajtovi jedini izvor.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Znaci opravdana bi bila diskvalifikacija jedino da ju je ozbiljno povredio ili jos nesto gore
                ti verujes u ono...vriskanje i padanje...linijski sudija,eeeej
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Uthred View Post
                  eto,jos jedan uspeh za tebe,bravo ti ga bate...

                  sad se sladi dalje 70% a 30% uzivaj
                  Cime da se sladim, meni se place. Iz dva razloga, Prvi, Novak je propustio nevidjenu sansu da osvoji slem.
                  Drugi, neshvaljivo je koliko ljudi nije spremno da prihvate jedino moguce objasnjenje jer je za njih to objasnjenje bolno. I traze svakojako fantasticno objasnjenje.

                  Zena koja bi se morala baviti unucima, uz to pije pa su joj refleksi oslabili, Amerikanka koja voli da to pokaze, prijateljica Lejvera, obozavateljica Federera, uz to ima jezivi ukus, zamisli svidjao joj se hrvatska obala ukljucujuci i Dubrovnik, koji apsurd, voli 'Igre prestola'... U dogovoru, ko zna sve s kim, sasvim sigurno sa drugim linijskim sudijama, nisu sudili aut iako je Bustina lopta bila aut cijeli milimetar, pogodjena u vrat, lopticom koja je isla tricavih 50 km/sat, podlo se pravi da je pogodjena u grlo... A cilj je jedan, da unisti Novakovu karijeru.

                  To jednostavno nije moglo slucajno da se desi. Novak je isto napravio stotinama puta i nikada nije nikoga pogodio, nego bas sad nju. I zamisli, ima Novakovih nazovi navijaca koji misle da je sve to slucajno.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Cime da se sladim, meni se place. Iz dva razloga, Prvi, Novak je propustio nevidjenu sansu da osvoji slem.
                    Drugi, neshvaljivo je koliko ljudi nije spremno da prihvate jedino moguce objasnjenje jer je za njih to objasnjenje bolno. I traze svakojako fantasticno objasnjenje.

                    Zena koja bi se morala baviti unucima, uz to pije pa su joj refleksi oslabili, Amerikanka koja voli da to pokaze, prijateljica Lejvera, obozavateljica Federera, uz to ima jezivi ukus, zamisli svidjao joj se hrvatska obala ukljucujuci i Dubrovnik, koji apsurd, voli 'Igre prestola'... U dogovoru, ko zna sve s kim, sasvim sigurno sa drugim linijskim sudijama, nisu sudili aut iako je Bustina lopta bila aut cijeli milimetar, pogodjena u vrat, lopticom koja je isla tricavih 50 km/sat, podlo se pravi da je pogodjena u grlo... A cilj je jedan, da unisti Novakovu karijeru.

                    To jednostavno nije moglo slucajno da se desi. Novak je isto napravio stotinama puta i nikada nije nikoga pogodio, nego bas sad nju. I zamisli, ima Novakovih nazovi navijaca koji misle da je sve to slucajno.
                    boli me dole sta pises,godinama trpi nepravdu,ravlace,lazu a ti na fan temi cakulas sa bojanom koja je mirno spavala...pa nastavi i seti se ovoga kad pocne RG...
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      ti verujes u ono...vriskanje i padanje...linijski sudija,eeeej
                      Nema sta da verujem ili ne verujem, zasto bi bilo ko ono folirao?
                      Loptica je udarila u grlo, totalno nespremnu, u trenutku je sigurno osetila bol plus se culo krkljanje, znaci da se i borila da dodje do daha.
                      A da li je ozbiljno povredio? Nije.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Uthred View Post
                        boli me dole sta pises,godinama trpi nepravdu,ravlace,lazu a ti na fan temi cakulas sa bojanom koja je mirno spavala...pa nastavi i seti se ovoga kad pocne RG...
                        Sve je jasno, Bojana i ja smo u dosluhu sa njom.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Nema sta da verujem ili ne verujem, zasto bi bilo ko ono folirao?
                          Loptica je udarila u grlo, totalno nespremnu, u trenutku je sigurno osetila bol plus se culo krkljanje, znaci da se i borila da dodje do daha.
                          A da li je ozbiljno povredio? Nije.
                          Možda nije folirala, postoji i preterana reakcija.

                          To da li je u grlo pogodjena, ne znamo.

                          Bilo kako bilo, Djoković je jedini krivac, iako je dosta neverovatan i nesrećan splet okolnosti, sam je kriv. Ne treba samo praviti pokusaj ubistva i slicne stvari.

                          Neverovatno koji baksuz, ali ja sam ubedjen da ce se vratiti sve ovo, mora.
                          Last edited by mark !t zer0; 07-09-20, 14:47.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • pisi bolje o procentima,ironija ti je...njah


                            a bojana ima svoje cuvene momente dobrote i pridika na racun rafe i novaka...da ne citiram sad...otuzno je
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Philipp Degen View Post
                              Možda nije folirala, postoji i preterana reakcija.
                              da,zove se delirijum
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Philipp Degen View Post
                                Možda nije folirala, postoji i preterana reakcija.

                                To da li je u grlo pogodjena, ne znamo.

                                Bilo kako bilo, Djoković je jedini krivac, isko je dosta neverovatan i nesrećan splet okolnosti, sam je kriv. Ne treba samo praviti pokusaj ubistva i slicne stvari. Neverovatno koji baksuz, ali ja sam ubedjen da ce se vratiti sve ovo, mora.
                                Ma nije pokusaj ubistva, ali nije ni foliranje.
                                Ja verujem da je njoj u trentuku zaista bilo lose, isto tako verujem da je za par minuta bila ok.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X