Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada kada pogledam kako danas udara BH onda ipak pomislim da je samo malo do toga što je ispao iz štosa...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ovo danas je demonstracija sile Sandgro idealan protivnik

      Comment


      • Ne zna Novak sve sta ga je Tenis "peckao" ?
        Hehe, vazi... vidimo
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Strašan prvi set Opelke, ovakvo kretanje Isner nikada nije imao, niti će imati naravno.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ne zna Novak sve sta ga je Tenis "peckao" ?
            Hehe, vazi... vidimo
            Ja se ne sećam da je on peckao Novaka...
            Samo ona ironična izjava, čak ne ni izjava nego tweet posle Novakove priče o vakcinaciji...da trebaju Novaku da traže, parafraziram, karton vakcinacije, br. tekućeg računa itd...
            Msm da su naši malo preterali kada su prenosili i prevodili to...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa i ja se sjecam da se nesto sarkasticno pridruzio napadima na njega, sprdajuci se na taj nacin toj hajci protiv Novaka. Ali mnogi ga nisu shvatili i toga se sjecam..

              E sad ne znam da li je jos nesto piskarao...

              edit: Jeste nesto i za vodu, cini mi se.. Kad se desio skandal sa Adriom, rekao je da, ako posle svih onih zurki Novak bude negativan na testiranju, on ce svako jutro da blagosilja casu vode.
              Last edited by Joker; 25-08-20, 21:45.

              Comment


              • Ne citam ja nase nikad, a pominjao je onu "Novakovu vodu", toga se secam, i sobzirom da je imao svakakve izjave ranije od raznih teoreticara zavera, pa neke desnicarske, sumnjam bas u dobronamernost.
                Ali ok, cak i ako gresim (provericu kasnije), meni nije simpa u svakom slucaju.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I ladno će izvući već izgubljeni gem.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne citam ja nase nikad, a pominjao je onu "Novakovu vodu", toga se secam, i sobzirom da je imao svakakve izjave ranije od raznih teoreticara zavera, pa neke desnicarske, sumnjam bas u dobronamernost.
                    Ali ok, cak i ako gresim (provericu kasnije), meni nije simpa u svakom slucaju.
                    Evo, ja sam.

                    Comment


                    • Spoiler
                      Originally posted by Joker View Post
                      Pa i ja se sjecam da se nesto sarkasticno pridruzio napadima na njega, sprdajuci se na taj nacin toj hajci protiv Novaka. Ali mnogi ga nisu shvatili i toga se sjecam..

                      E sad ne znam da li je jos nesto piskarao...

                      edit: Jeste nesto i za vodu, cini mi se.. Kad se desio skandal sa Adriom, rekao je da, ako posle svih onih zurki Novak bude negativan na testiranju, on ce svako jutro da blagosilja casu vode.
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Ne citam ja nase nikad, a pominjao je onu "Novakovu vodu", toga se secam, i sobzirom da je imao svakakve izjave ranije od raznih teoreticara zavera, pa neke desnicarske, sumnjam bas u dobronamernost.
                      Ali ok, cak i ako gresim (provericu kasnije), meni nije simpa u svakom slucaju.



                      Da, to sam zaboravila oko vode...ali i to više gledam kao zezanje, ne kao neku zlonamernost prema Novaku...

                      Za prošlost ne znam, nisam se nešto bavila time, moža mu se može odbiti i na mladost - ludost...

                      Elem, Novak danas izgleda mnogo bolje.
                      Ali na servisu mora puno da radi ako želi da ostvari ono što je u Dubaiju postavio kao cilj- da ostane nepobediv tokom szone.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Da, to sam zaboravila oko vode...ali i to više gledam kao zezanje, ne kao neku zlonamernost prema Novaku...

                        Za prošlost ne znam, nisam se nešto bavila time, moža mu se može odbiti i na mladost - ludost...
                        Ma, kakva zlonamjernost, lik je faca. Nego je Sandgren takodje bio protiv tog maltretiranja sa izolacijom i karantinima, kao i Novak, pa se Olji ne svidja.. Olja je za gulag!

                        Comment


                        • Nema sta mladost ludost, Sandgren je desnicar, meni je apsolutno nesimpatican, iako mu je ta fora sa vodom bila dobra.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Rutinski Novak.
                            Apsolutno svaki segment tenisa bio ubedljivo na njegovoj strani.
                            Raduje što ne gubi svoje servis gemove i ako je očito kako se muči u tom segmentu.
                            Sutra da se Štruf arhivira i polako pripremimo teren za veliki pehar.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Ubi Opelka Beretinija na mec lopti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • a gde je novaku ritern osto?u srbiji?

                                pa lenard kad opali,ima da ne vidi lopticu-evo i sam novak kaze da je podloga mnogo brza
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X