Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Kao sto i najavih pre neki dan ceka se zavrsetak nekih liga, bukvalno minut po zavrsetku Spanske lige pustena je informacija za Pengosa.
    Ima li neko info kada se u Izraelu zavrsava?
    "Nas" tim ima jos 4 utakmice 2.7, 5.7, 9.7 i 12.7 regularnog dela, ali ima i taj F4 na kraju takmicenja u poslednjoj nedelji Jula. Poslednja finalna utakmica se igra 30.7.2020.
    U prevodu ako se to ceka nacekacemo se

    "The executive committee this morning (Sunday) approved the Winner League's return schedule to complete the 2019-2020 season. Foreigners will return by May 31, training will begin on June 1, and the league will resume starting June 22 on June 20. The Final Four will be held in the final week of July and the champion will be set in the final match on July 30"

    Comment


    • Upravo mi pasulj rek'o da je od strane kluba postavljena još jedna ''tempirana bomba''.

      Budite oprezni.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Upravo mi pasulj rek'o da je od strane kluba postavljena još jedna ''tempirana bomba''.

        Budite oprezni.
        Opaaaaa neka sto nije navedena u mom postu?

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Opaaaaa neka sto nije navedena u mom postu?
          Ne bih o imenima, samo prenosim šta mi rek'o pasulj.

          Moj komentar od pre nedelju dana:

          Originally posted by Karamazov View Post
          Upravo sam gledao u pasulj.

          Rek'o mi da dolazi Pangos.
          Verovatno su zacrvenili oni koji su potcenjivali moj pasulj.

          Ako neko želi da zna svoju sudbinu neka mi se obrati na pp.

          Za 500 evrića saznaće kakva ga sudbina čeka.

          Comment


          • Stojance, daj bar poziciju. Nemoj da si skrt.

            Comment


            • Takve informacije koštaju 350 evra.

              Ko želi da sazna ime neka izdvoji 700 evra.

              Comment


              • Nemoj ti ovde organizujem sindikat da te zbacimo s vlasti!
                Gle sto poskupi za sat vremena, gori od pumpadzija

                Comment


                • Dovodimo jos 5 igraca. Neogranicen budzet nam to dozvoljava.

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Dovodimo jos 5 igraca. Neogranicen budzet nam to dozvoljava.

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                    Meni samo nije jasno gde nestade onaj milion razlike između Cooperovih 15 i espresovih 14 ?

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Meni samo nije jasno gde nestade onaj milion razlike između Cooperovih 15 i espresovih 14 ?
                      To smo dali Ostoji da kupi Mekintajera. Da nam ga razvija za iducu sezonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Meni samo nije jasno gde nestade onaj milion razlike između Cooperovih 15 i espresovih 14 ?
                        Cooper stavio u dzep milionce.

                        Comment




                        • Ajd pa da ponovi ovu sezonu, a što da ne da bude i bolji.

                          Comment


                          • Evo @ LosmiSk na komsijskoj ( neko zlurad bi rekao na svojoj) vec ih tesi da ce imati dobar budzet jer im dolazi Dejan Milojevic za trenera a da ce nas biti nikada veci pa bih zamolio @ losmi Sk za koliko ce igrati nasi novi igraci ali bez da se konsultujes sa Tegijem/Cooperom nego kao veliki poznavalac novcanih tokova u evropskoj kosarci da nam svima otvoris oci pa cu ja kada dodje za to vreme izaci sa ciframa pa da vidimo koliko se razlikujemo

                            Da krenemo od NNoko, znamo da Bayern i Alba su sirotinja tamo po tebi pa igraju za kikiriki ali kada dodju kod nas eh to su vec milioni,

                            NNoko ____________ upisi
                            Wolden _____________upisi
                            Pangos ______________ upisi ( imati u vidu da je istekao ugovor i godinu dana bez minuta kosarke)
                            Loyd _____________upisi zeleo da ostane u Valensiji ali ne zele da mu daju produzetak
                            Reath_____________upisi (igrao za 40.000 eur u FMpu)


                            O nasim prasinarima molim te vidi kako da napravis da vrede preko 5 miliona kako bi dogurao do preko 10 miliona tj ili 14/15 kako baza kaze na BC KKP

                            Nama su otisli

                            Dbrown
                            Gist
                            Beron
                            Faye
                            Perper
                            Panther
                            Lorenzo B
                            Ojo
                            Stimac
                            Lukas

                            Samo mi nacrtaj, odpevaj, odrecituj kako ce nova ekipa biti skuplja od ekipe koja je bila prosle sezone ?

                            Imas ceo dan za konsulatcije ne zurimo nigde.
                            Last edited by Šarac; 01-07-20, 11:17.

                            Comment


                            • Vodimo ga kod Matijaša na ručak sa Cooperom/Tegijem (tu voli da sedi). Taman da ih častimo za nove igrače. Banite svi u Prvomajsku u Zemunu, malo se prodje iznad Maksija, u petak u 3. Šarac i ja častimo Lošmija i Cooper Tegija zbog Pangosa i ekipe

                              Comment


                              • Po igracima koji su dosli, cak i ako izuzmemo deflaciju, ovo je jeftiniji roster u odnosu na proslogodisnji sem ako ne bude jos koje bombe.

                                Comment

                                Working...
                                X