Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva i najbitnija stvar je Obradović. . .dobro je počelo,neka se tako i nastavi!

    Comment


    • Vrlo pristojna KZŠ u kojoj je Obradović rekao da tek treba da vidi ko ostaje, ko je pod ugovorom i zatim ko treba da dođe u konsultaciji sa svojim stafom i sa menadžmentom kluba. Biće to dobro, samo polako...i (htedoh reći nemojte spekulisati ALI) neka krenu spekulacije.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Nedovic sigurno kosta kao ti preskupi stranci. Ne znam kakav tacno Jovic ima ugovor sa Himkijem ali ako postoji najmanja sansa za izlaz verujem da ce biti Saletov prvi pik. Nije neverovatno i da se pokusa sa Nedovicem al ko sto rekoh, mislim da je tu slaba vajda.

        Drugih domacih a kolko tolko kvalitetnih plejeva - nema, a najblizi tome je mozda Ivanovic iz Buducnosti... ali samo kao drugi plej.
        Jovic ima 850 k ove sezone u Himkiju. Zaboravi ga.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Vrlo pristojna KZŠ u kojoj je Obradović rekao da tek treba da vidi ko ostaje, ko je pod ugovorom i zatim ko treba da dođe u konsultaciji sa svojim stafom i sa menadžmentom kluba. Biće to dobro, samo polako...i (htedoh reći nemojte spekulisati ALI) neka krenu spekulacije.
          Uvek je pristojna kada Covicu sklonis mikrofon.
          Sale je pokazao malo i tremu i nervozu , sto samo govori sa koliko emocija je ovo sve doziveo.

          Sada krece najbolji deo sezone.

          Da pucamo sa spekulacijama.

          Comment


          • Ne pamtim kad je neki nas trener docekan sa ovoliko pozitivne energije. I ovi novopeceni gradjevinski preduzimaci sa sipke i ‘semenkari’ su slozni. Nek’ mu je sa srecom.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Jovic ima 850 k ove sezone u Himkiju. Zaboravi ga.
              Upravo tako. Jovica treba imati u planu za 21/22. Tad ce biti slobodan.

              Comment


              • Cestitke za trenera, ostaje li Top ili su zakopali ratne sjekire iz proslosti?

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Cestitke za trenera, ostaje li Top ili su zakopali ratne sjekire iz proslosti?
                  Sjekire zakopane ali ne ostaje, Top bi da krene samostalno.
                  Elem niko da prokomentarise da je uprava pokazala uvjerenje i dala garancije u vezi ciljeva kada su pojedina imena igraca u pitanju te da ce tim biti najbolji moguc.
                  E sad koliko je to MOGUC u brojevima to cemo da saznamo. Ne vjerujem da bi Sale dosao da nema odredjene sigurnosti u vidu stabilne ekioe da se bori na sva tri fronta.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Cestitke za trenera, ostaje li Top ili su zakopali ratne sjekire iz proslosti?
                    To je iz vremena kad su igrali kod vas Reče Sale da ima još jedno trenersko mesto , verovatno Kosović
                    Last edited by Samo Zvezda; 10-06-20, 11:17.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Sjekire zakopane ali ne ostaje, Top bi da krene samostalno.
                      Elem niko da prokomentarise da je uprava pokazala uvjerenje i dala garancije u vezi ciljeva kada su pojedina imena igraca u pitanju te da ce tim biti najbolji moguc.
                      E sad koliko je to MOGUC u brojevima to cemo da saznamo. Ne vjerujem da bi Sale dosao da nema odredjene sigurnosti u vidu stabilne ekioe da se bori na sva tri fronta.
                      naravno da mu je obećano da će dobiti ozbiljan roster,ostaje da vidimo koliko će obećanja biti ispunjena!

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Uvek je pristojna kada Covicu sklonis mikrofon.
                        Sale je pokazao malo i tremu i nervozu , sto samo govori sa koliko emocija je ovo sve doziveo.

                        Sada krece najbolji deo sezone.

                        Da pucamo sa spekulacijama.
                        Videla se trema kod njega kao kod pubertetlije pred prvi izlazak sa devojkom.
                        Nekako mi se čini da Čabarkapa još ne zna šta treba da radi.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by čović19 View Post
                          to je vrhunski igrač ima muda! a ti pitaj slobodno,tu sam da ti otvorim oči
                          Pa ne vidim da na tviteru pljuje Srbe i sve što je srpsko, patrijarha, nazivajući nas i ovakvim i onakvim, a potom pozivajući na separatizam AP Vojvodine.

                          Dakle, nema Nedović muda, jbg, šteta.

                          Comment


                          • I da pohvalim klub za dovođenje trenera, prizivao sam ga i dok po pisanju medija nije bio realna opcija.

                            Hvala ti Bože.

                            Comment


                            • Kalinić je sportista, košarkaš,
                              Bar mu napiši prezime ispravno ...

                              Comment


                              • Verovatno je mislio na Milana Kalinića.

                                Comment

                                Working...
                                X