Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa hamilton je tip igraca koji voli obradovic... Pompo meni ima top sezonu, ne vidim zasto ne bi smo pokusali da ga dovedemo...

    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      Pa hamilton je tip igraca koji voli obradovic... Pompo meni ima top sezonu, ne vidim zasto ne bi smo pokusali da ga dovedemo...
      mislim da mu nije cena astronomska

      Comment


      • Ubedjen sam da će Danguba i Simonović doći . . . samo neki osećaj

        Comment


        • Nisam siguran da nam ijedan od njih dvojce treba a kamo li obojca

          Comment


          • Ono kada se zelja no name forumasa prikaze ovde kao planovi novog trenera i dovodjenje tog i tog igraca.

            Po svemu sudeci sutra promocija.

            Comment


            • Originally posted by čović19 View Post
              Ubedjen sam da će Danguba i Simonović doći . . . samo neki osećaj
              Nece. Eventualno Jaka Blazic bi se uklopio u njegovu filozofiju. Dangubic i Simon su projektovani kao potencijalna Radonjina pojacanja.
              Last edited by Storm; 09-06-20, 12:30.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Nisam siguran da nam ijedan od njih dvojce treba a kamo li obojca
                apsolutno se slazem,ali takav mi je osećaj!
                potenciranje na oslanjanje na domaće igrače,plus je Simon kod Čovića bio u planovima i prošle godine(ne samo za teren nego i funkciju)

                Comment


                • Originally posted by čović19 View Post
                  apsolutno se slazem,ali takav mi je osećaj!
                  potenciranje na oslanjanje na domaće igrače,plus je Simon kod Čovića bio u planovima i prošle godine(ne samo za teren nego i funkciju)
                  Koju funkciju?

                  Jel ti stvarno mislis da kosarkasi cim izadju iz patika odmah imaju znanja da sednu u fotelju i da daju doprinos klubu.
                  Imas li predstavu sta Simon ima od skole?. Sta da radi u klubu i za koje pare?

                  Pa nije KKCZ PTT pa samo zaposljavaj, vuci platu i nista nemoj da radis jer je tako partija naredila.

                  Nista preko 30 godina ako bih se ja pitao, i Sasa je dobio odresene ruke, tako da nikakvi upisi posle da mu NC sastavlja tim. Ima punu samostalnost i za otkaze i dovodjenje.
                  Last edited by Šarac; 09-06-20, 13:26.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Koju funkciju?

                    Jel ti stvarno mislis da kosarkasi cim izadju iz patika odmah imaju znanja da sednu u fotelju i da daju doprinos klubu.
                    Imas li predstavu sta Simon ima od skole?. Sta da radi u klubu i za koje pare?

                    Pa nije KKCZ PTT pa samo zaposljavaj, vuci platu i nista nemoj da radis jer je tako partija naredila.

                    Nista preko 30 godina ako bih se ja pitao, i Sasa je dobio odresene ruke, tako da nikakvi upisi posle da mu NC sastavlja tim. Ima punu samostalnost i za otkaze i dovodjenje.
                    Svaka čast Ćokiju da je dao Sasi odresene ruke,neka radi kako god hoće. . .to je prava stvar
                    A Simon bi siguran sam podjednako dobro i sa vise zara radio nego mutavi Čabarkapa i bulumenta koja okruzuje Ćokija!

                    Comment


                    • Друже, фора је што ми све лоше и добро сваљујемо на Човића јер је он председник а ту имаш милион сектора у клубу, и како ти као обичан човек знаш шта ради нпр Чабаркапа?
                      Једино можеш да оцениш рад маркетинг тима јер момци су стварно креативни.

                      Comment


                      • Originally posted by Triple View Post
                        Друже, фора је што ми све лоше и добро сваљујемо на Човића јер је он председник а ту имаш милион сектора у клубу, и како ти као обичан човек знаш шта ради нпр Чабаркапа?
                        Једино можеш да оцениш рад маркетинг тима јер момци су стварно креативни.
                        e vidis u pravo u tome i jeste stvar ....Sta radi Čabarkapa ? mi samo na papiru imamo neke funkcije koje pojedini obavljaju a ustvari 90% posla radi Ćoki ...saopstenja pise Ćoki ,advokat nam je Ćoki,potparol je Ćoki ,Sportski direktor je Ćoki ,Pravna sluzba nam je Ćoki ..samo jos da obuce haljetak pa ce biti i čirlidersica i to nije dobro braco ! zato i kaze Dok ja ne odem u penziju Zvezda se nece raspasti ? Cemu to

                        Comment


                        • Брате ти си краљ, не вреди се расправљати с тобом
                          Живели.

                          Comment


                          • https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sp...tizanu-215479/

                            Comment


                            • nismo imali boljeg rezervnog pleja od njega prosle sezone

                              Comment


                              • Mene on nije narocito impresionirao i ne znam cemu tolika pomama
                                Secam se da ga je neko ovde skautirao pre sezonu dve. Mozda manny.
                                Meni on deluje kao zo za siromasne sa mozda malo vise tempa. U svakim slucaju nije mi za startnig pleja

                                Comment

                                Working...
                                X